Цела Македонија
                   
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издаваат Високи маси и Шатори тенди

Се издаваат Високи маси и Шатори за секакви забави и прослави! Шатор...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Журки

Денес 10:00Se iznajmuvaat konjopoi - visoki masi -Високи маси - коњопои

Се изнајмуваат коњопои за секакви забави и свечености (свадби, роденд...


300 МКД
или предлог цена
Велес

Журки

09 мај 12:40Se iznajmuvaat Tendi i Masi za sekoj vid na proslavi

Se iznajmuvaat tendi i masi za sekoj vid na proslavi


10 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Журки

26 апр 11:08Se iznajmuvaat Tendi i Masi

Se iznajmuvaat Tendi i masi za sekakov vidov na proslavi. 2tendi ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Журки

31 мар 11:05Masi i stolici iznajmuvanje iznajmuvam stolce masa

Masa i stolcinja vo boja so odlicen kvalitet iznajmuvanjeto e so besp...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Журки

17 јан 14:04Iznajmuvanje konjopoi

Se iznajmuvaat konjopoi za sekakov vid na proslavi (rodendeni, svadbi...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Журки

01 дек 22:29Изнајмување конопои

Се изнајмуваат конопои за секаков вид прослави( забави, крштевки, род...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Журки

01 дек 22:15konjopoj , masi , stolcinja i dr

se izdavaat pod naem konjopoj , masi stolcinja shatori i dr za razni ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Журки

02 јун 09:45Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам