Цела Македонија
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvanje na konjopoi so moj prevoz 250den.

Iznajmuvam konjopoi za sekakov vid na proslavi, raspolagam so 7 konjo...


250 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Други настани

Денес 12:44Ostapuvam kafic vo Kisela voda

Се отстапува добро разработен кафич. Внатрешен дел 52м2 и тераса од ...


25.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Други настани

Вчера 21:56SE IZNAJMUVAAT KONJOPOI VISOKI SANK BARSKI MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Други настани

05 јун 09:36Se iznajmuvaat za sekako vid na nastani

Rezervirajte gi navreme vashite datumi za, krstevki, suneti, svadbi, ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Други настани

03 јун 11:19Изнајмуваме шатори,високи маси,озвучување,осветлува

Изнајмуваме шатори,ниски маси и нивно комплетно украсување,столици,ви...


По Договор
или предлог цена
31 мај 11:47Se iznajmuva shatori, masi, stolchinja, i dr

Izberete prefinetost i elegancija za vashiot nastan. Iznajmuvame shat...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Други настани

28 мај 13:20Dekorativni Masi i Stolici na iznajmuvanje

Gold Event ofron karrike dhe tavolina dekorative me qera për dasma,di...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Други настани

23 мај 12:36Дрвен параван за родендени

Продавам дрвен параван за родендени, прослави и крштенки. 180 cm vis...


1.390 МКД
или предлог цена
23 мај 11:01IZNAJMUVAME KONJOPOI

Iznajmuvame konjopoi(klub masi) za sekakvi svecenosti i nastani, Vrs...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Други настани

22 мај 10:46ИЗВЕДБА НА ОГНОМЕТИ

Вршиме изведба на огномети низ цела Македонија за секаков вид на прос...


50 €
или предлог цена
16 мај 21:43Visoki barski masi - konjopoi

Se iznajmuvaat visoki barski masi (konjopoi) za vashite svecenosti. ...


1 €
или предлог цена
08 мај 19:34Iznajmuvame oprema za zabavi , veselbi

Iznajmuvam oprema za nastani 078 358 297 & 078 419 623 Jovevskievents


4.444 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Други настани

27 мар 08:27Iznajmuvame oprema za zabavi , veselbi

Izdavame komplet oprema za vashite nastani Jovevskievents 078 419 6...


7.777 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Други настани

09 фев 22:04Enterier za diskoteki i kafici !!!

Se prodavava oprema za diskoteki i kafici ... Rozovi visoki stolovi...


1 €
или предлог цена
25 јан 12:36ramka za fotografiranje na svadba

Ramka za fotografiranje na svadba, so tul i cvekjinja , ukrasena e so...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Други настани

28 ное 18:42Konjopoi ( visoki masi) masi, stolici, satori

Iznajmuvane kompletna oprena za sekakvi nastani. Jovevski events 078 ...


444 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Други настани

11 ное 11:45Izdavam konopoi

Izdavam ekstra svetlecki konopoi i stolici 078 61 00 61


16 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Други настани

26 авг 12:11Visoki masi Konjopoi

Се издаваат високи маси (Коњопои) за секаков вид на свечености. Цена...


300 МКД
или предлог цена
02 авг 21:21iznajmuvam profesionalen invertar za sekakov vid na nastan

Nasa ili vasa organizacija za sekakov vid nastan iznajmuvanje- profe...


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Други настани

31 мар 10:03organiziranje na rodendeni proslavi na firmi

Iznajmuvame rekviziti za sekakvi nastani imams elektricen voz-elektro...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Други настани

31 авг 18:32Смарт сала за обука, трибина, работилница

ЛинкАкрос Центар за развој (LinkAcross Develepment Center) е место за...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Други настани

16 апр 14:26Смарт сала за обука, трибина, работилница

ЛинкАкрос Центар за развој (LinkAcross Develepment Center) е место за...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Други настани

16 апр 14:17Staklena masa (vareno staklo)

Se prodava so eksra cena masa od vareno staklo za svekeni nastani, za...


200 €
или предлог цена
31 окт 15:59Izfavam lokal za nova godina

Opremen so sank masi separe vc so otopluvanje se naogame vo centarot...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Други настани

03 дек 23:53Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам