Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
60 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Молерски услуги-ММ Даран

ММ Даран врши услуги како сшто се молерисување, гипс, фасада и други ...


1 €
или предлог цена
02 јун 18:49Промовирано

Termo fasadi

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Rusenje / Рушење на зидови , Исфрлање на шут

Рушење на зидови меѓу соби . Рушење на секаков вид на бетон, скали ,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 12:38Промовирано

Градежно конструктивни проекти

Изработувам проекти од градезништво, статички пресметки и др. За било...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ ЗА ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО УРЕДУВАЊЕ

-Изработка на проекти за внатрешно уредување (ентериер) за ресторан...


1 €
или предлог цена
Денес 12:26Ентериерно внатрешно уредување

Изработуваме целосни решенија за внатрешно уредување на Вашиот дом, к...


10 €
или предлог цена
Денес 05:59Knauf (Montaza na suva Gradba)

Izrabotka na D112 (spusteni plafoni) ,W112 ,W113 ..(pregradni zidovi ...


5 €
или предлог цена
Вчера 17:58Архитектура, Проектирање / Arhitektura, Proektiranje

Изработка на комплетна проектна документација за објекти за индивидуа...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Вчера 08:40Изработка на архитектонски проекти и проектна документација

Изработувам секаков вид на проекти од областа на архитектурата( станб...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

07 јун 10:36Arhitekt so A i B ovlastuvanjе | Архитект со А Б овластувањe

Архитект инженер нуди соработка, со градежна фирма која има потреба о...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

05 јун 19:33Внатрешен дизајн / Vnatresen dizajn

Нудиме изработка на внатрешен дизајн на станови. Потребен ни е само ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

27 мај 13:00☆Реновирање На Станови Куќи И Деловни Простории

☆Армирачки Работи ■Столбови  ■Носачи ■Тераси ■Скали ☆Ѕидарски Ра...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

24 мај 13:002Д/3Д основа со мебел

Моделирање и визуелизација на 2д/3д основа со мебел Контакт: Мар...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градење, Реновирање / Архитектура

19 мај 11:28Изработка на 3Д модели, Рендери и Анимација

Изработка на: -3Д модели -Реалистични рендери (екстериер и ентери...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градење, Реновирање / Архитектура

19 мај 11:28Izrabotka na 3D modeli, Renderi i Animacija

Изработка на: -3Д модели -Реалистични рендери (ентериер и екстери...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градење, Реновирање / Архитектура

19 мај 11:28Проектирање(proektiranje), надзор и изведба на проекти

Dom proekt е архитектонско студио кое нуди услуги од областа на проек...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

17 мај 09:03Pravime ulici so nas greben asfalt uzlaga odlicno

Posteluvame patista so greben asvalt so nas imame na lager kolku saka...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

16 мај 21:50Vrsime sekakvi vidovi na iskopi so skip,i prevoz na Pesok

Vrsime sekakvi vidovi na iskopi so Skip...Ramnenje na dvorovi, place...


1 €
или предлог цена
15 мај 08:56Реновирање и надзор - Renoviranje i nadzor

Посредување и надзор при реновирање Посредуваме и вршиме надзор при ...


30 €
или предлог цена
26 апр 00:05KONSULTACII / PROEKTIRANJE ENTERIER I MEBEL

- Konsultacija pri izbor na materijali (plocki, podni oblogi), b...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

09 апр 13:46Проектирање, надзор, изведба и ревизија на проекти

ДООЕЛ „Модулор“ Струга е архитектонско студио основано во 1999 година...


11 €
или предлог цена
31 мар 11:18Izrabotka na 3D Renderi i Animacii

Ви нудиме: -Изработка на 3д рендери на вашиот проект. Поточно израбо...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

10 мар 13:00Проектирање на архитектонски објекти

Лиценцирано студио со повеќе од 20 годишно искуство во проектирање и ...


5 €
или предлог цена
10 мар 09:06Алубонд фасади

Изработуваме фасади од алубонд. Алубонд фасадите се добар термо-изола...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

08 мар 22:55Rabota so Kamen

Rabota so kamen po dogovor!


1 €
или предлог цена
03 мар 13:19PROEKTI PROEKTIRANJE

Понуда на следниве услуги: - Изработка на Идеен Проект, - Изработ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

28 фев 18:30Проектирање(proektiranje), надзор и изведба на проекти

Проектирање на сите фази Карабина,--„клуч на рака„ *Ископ,рушење,на...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

11 фев 23:13Plockar

Majstori za vasata kuka Renoviranje so rusenje plocki instalacija ...


1 €
или предлог цена
09 фев 00:12RENOVIRANJE !!!!!

Izrabotka na gips karton, Spusteni plafoni, Armstrong Plafoni, Hanter...


1 €
или предлог цена
31 јан 22:09Renovirame objekti so kluc na raka

Renovirame site tipovi na objekti, objekti za stanbeno domuvanje, kom...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

12 дек 00:19Proektiranje, nadzor i izvedba na objekti

Firmata Dimenzija Doo Vi nudi proektiranje, nadzor i izvedba na objek...


1 €
или предлог цена
24 ное 13:49Elaborati i proektiranje, revizija i nadzor

Izrabotka na sekakov vid na proektna dokumenatcija za dobivanje na od...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

19 ное 10:18Dizajn na enterieri

-Проектирамe ентериери на станови и станбени куќи -Изработуваме висо...


1 €
или предлог цена
02 ное 15:14проектирање внатрешен дизајн 3д рендери

Архитектонското студио Punkt.mk ви нуди Модерни ентериерни решенија з...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

01 окт 11:30Proekti za enterierno ureduvanje so izbedba

Sakate da renovirate ili pak da opremite nov prostor, a potrebna vi e...


13 €
или предлог цена
20 сеп 10:45Проекти за ентериерно уредување со изведба

Сакате да реновирате или пак да опремите нов простор, а потребна ви е...


13 €
или предлог цена
20 сеп 10:45Кршење-Рушење

Рушење на зидови ,скали ,стази ,столбови,гаражи,огради. Вадење на сек...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

13 јул 10:24Архитектура, Проектирање / Arhitektura, Proektiranje

Изработка на комплетна проектна документација за објекти за индивидуа...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

03 јул 21:25Proektiranje,Revizija i Nadzor na Objekti

Proektansko biro izrabotuva proekti na sekakov vid na objekti. -Osn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

02 јун 13:11Dvorni Aluminiumski ogradi

Dvorni aluminiumski ogradi vo poveke modeli i boi…. Tel. 070 674 491


123 €
или предлог цена
22 мај 13:00Arhitektura | Vnatreshen dizajn | 3D renderi |

Архитектонското студио Punkt.mk ви нуди Модерни ентериерни решенија з...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

11 мај 15:35Proektiranje, elaborati, revizija, nadzor

-Изработка на елаборати за заштита на животна средина; -Изработка на...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

04 апр 23:08Проектирање (Proektiranje)

Изработка на проектна документација за секаков вид на објекти за инди...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

13 ное 21:46Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам