Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka i montaza na REHAU prozorci i vrati

DETEL PLAST изработува PVC прозорци и врати со профили REHAU, DM PROF...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Вчера 13:00Промовирано

ELEKTRICAR NA POVIK

Vrsime nova elektricna instalacija na novi objekti, Isto taka vrsim...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 13:00Промовирано

Vodovod, kanalizacija, rusenje, renoviranje wc/kujna

Rabotime renoviranje na toalet, kujna, banja ili pak dislokacija na i...


1 €
или предлог цена
05 мај 22:29Промовирано

Izvedba na grd.raboti iskop planiranje dvorovi kanali i dr.

Izvedba na site vidovi gradezni raboti zidanje betoniranje bekaton pl...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

Денес 04:01ПРЕМЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ СТАН ЗА ТОЧНА КВАДРАТУРА

Од повеќегодишното искуство во премер на станови и куќи кај повеќе од...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

17 мај 19:36Enterierni resenija | Planiranje | 3D Dizajn | 3D renderi

Архитектонското студио Punkt.mk ви нуду зработка на комплетно идејно ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

11 мај 15:27IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI! SE STO VI TREBA

Gradezni raboti zidovi potporni kanalizacija dovod podrumi iskop na j...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

09 мај 20:02Renoviranje Stanovi i Kuķi

Renoviranje Stanovi i Kuķi so nas i vas matral


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

07 мај 19:24☆ Внатрешно Реновирање & Санација

□ Преградни ѕидови со блок 12/25/40 □ Внатрешно малтерисување □ По...


9 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

26 апр 13:00Nabivanje so valjak

Nabivanje so valjak


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

10 јан 18:47IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI! SE STO VI TREBA

Izvedba na gradezni raboti betoniranje potporni zidovi trotoari jami ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

10 јан 18:47ISKOP PLANIRANJE DVOROVI VODOVOD KANALIZACIJA TEMELI

Vrsime iskop na odvod dovod struja temeli podrumi planiranje dvorovi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

05 јан 17:35ISKOP, TAMPONIRANJE, RAMNENJE, RUSENJE I ISFRLANJE NA SUT

Вршиме искoп oд секaкoв вид, тaмпoнирaње, рaмнење, рушење, трaнспoрт,...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

18 мај 08:07Iskop so mini bager I transport so kipper

Iskop so mini bager I transport so Mal kipper


3 €
или предлог цена
31 јан 13:46Внатрешен и надворешен декорер

Само што се имате вселено во нов стан или во стариот сакате промена н...


1.000 МКД
или предлог цена
27 авг 13:51⭕ RENOVIRANJE STANOVI I KUKI

⭕RENOVIRANJE UREDUVANJE VASIOT DOM ➡Dom Dizajn vi nudi Izveduvanje n...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

14 јан 18:38Проектирање секаков тип на објекти

Проектирање, архитектонски решенија, дизајнерско изработување на црте...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

21 ное 10:56Комплетна изработка на ентериери и екстериери

Нашиот тим е целосно посветен на изнаоѓање квалитетни и современи реш...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

21 ное 10:32Gips karton knauf

Izrabotka gips karton so nas I vas Martial


15 €
или предлог цена
16 јан 19:00Rusenje zidovi i plocki frlanje na sut

Brzo efikasno cisto i profesionalno


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

22 окт 09:14Renoviranje na Stanovi

Imate star stan, kukja ili deloven prostor. Potrebno vi e renoviranj...


10 €
или предлог цена
18 сеп 19:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам