Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALEN MOLER

Profesionalen moler so 32 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
26 мај 09:44Промовирано

Molerski uslugi

Молерски услуги, молерај, фарбање врати и огради, глетовање, фасади, ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:26Промовирано

Изработка на гипс картон & Комплетно внатрешно реновирање

☆☆Вршиме комплетно реновирање на станови од кршење рушење до фарбање...


6 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

LIMARSKI USLUGI

СЕКАКОВ ВИД НА ЛИМАРСКИ УСЛУГИ -------------------------------------...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:43Izvedba na gradezni raboti KARABINI

Ненко Градба фирма со Лиценца (Б) Изведба на градежни работи карабин...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Izrabotka na gradezni raboti,karabini ogradi

Izrabotka na karabini 25-28 eu Ogradi 1m 20 eu (zavisi kakva ograda)...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Izrabotka na Site vidovi na =KROV=POKRIV=

Profesionalna Ekipa gi izveduva slednive raboti =Izrabotka na Site...


3 МКД
или предлог цена
Денес 11:01Profesionalno-Zidanje,Gradenje,Renoviranje-Kuki,Stanovi

Kompletno profesionalno izveduvanje na site vidovi gradezni raboti, s...


1 €
или предлог цена
Денес 10:58Izvedba na Krov-Sanacija i Renoviranje na Krovovi

So dolgo godisno iskustvo vo gradeznistvoto, i so nas profesionalen t...


3 МКД
или предлог цена
Денес 10:55Izrabotka Na--KROV--POKRIV-- Na Site Vidovi

Profesionalen tim so 25 godini iskustvo nudi brza i kvalitetna izvedb...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:55Izrabotka na Krov=Sanacija=Renoviranje=Demontaza na Krovovi

Dokolku imate problem so vasiot Krov ili bilo kakva Krovna Konstrukci...


1 €
или предлог цена
Денес 10:54Izrabotka na=Krov=Кров//Krovovi=Кровови//Pokriv=Покриви

*Imate potreba od izrabotka na Nov Krov,ili Sanacija na veke postoec...


7 МКД
или предлог цена
Денес 10:53Iskop pesok tampon zemja humus

Vrsime Iskop i Transport na zemjeni raboti Imame sekoj vid na Pesok ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:50Kompletno renoviranje na stanovi,kuki i objekti

🏗ХАУС ИНВЕСТ ГРАДБА 🏗 🏠Чистење и тековно одржување на згради �...


1 €
или предлог цена
Денес 09:26Rusenje, gips karton, elktrika, plocki, izolacija, kosulici

Kompletno renoviranje na vasiot Stan, kuka i deloven prostor... Ruse...


1 €
или предлог цена
Денес 09:15Majstor za plocki

Nudime montaza na plocki, kompletna usluga brza i kvalitetna... Povel...


1 €
или предлог цена
Денес 09:15PROFESIONALNI IZRABOTKI NA FASADI I MOLERAJSKI USLUGI

Izrabotuvame sekakov vid na termo fasadi, gipskartonski i molerajski ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:06Masinsko krsenje beton, rusenje zidovi, cistenje sut

Dolgogodisno iskustvo vo masinsko krsenje beton, rusenje zidovi, vade...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:07Gradezni Uslugi Zamena Koli

071399973 ■Vi nudime idejno resenie ■ Gradva Karabina ot temel do k...


99 €
или предлог цена
Вчера 16:03KROVOVI POPRAVKI I MONTAZA NA NOVI KROVOVI OD SITE TIPOVI

ZA BILO KAKOV PROBLEM SO VASIOT KROV SLOBODNO POBARAJTE NE. VOEDNO V...


70 €
или предлог цена
Вчера 16:02Izgradba na individualni kukji I renoviranje.

Izvedba na individualni kukji do sistem kluc na raka, kompletno reno...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:51krsenje,busenje i secenje beton

krsenje i secenje na sekakov vid beton,dijamantsko busenje so voda od...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:19Masinsko malterisanje / malterisuvanje - masinski malter

Masinsko malterisanje na objekti kuki zgradi industriski povrsini ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:15☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


28 €
или предлог цена
Вчера 08:25☆Изработка на ■Кровови ■Летниковци ■ Настрешници

■ Изградба на; ▪︎Кровови ▪︎Летниковци ▪︎Настрешници ●Рушење н...


15 €
или предлог цена
Вчера 08:24Sanacija,Izgradba na Krov Roofing

поправка на керамиди, летви, салонитни табли, изведба подобри решениј...


610 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Rabota so mini bager

Rabota so mini bager Odime i vo dr gradovi Kopanje na kanali Ramnrnj...


20 МКД
или предлог цена
07 јун 22:03Кршење,зидање, глетовање

☆☆☆☆☆☆ Ги изведувам сите видови на град...


1 МКД
или предлог цена
07 јун 13:00KOPANJE ZA VODA I ODVOD I SAHTI ZA VODA

kopanje za odvod dovod optika postavuvanje na betosnki sahti so prevo...


1.111 €
или предлог цена
07 јун 12:59Kanalizacija Vodovod sahti

betonski sahri za odovod dovod komplet so iskop i montaza


1.111 €
или предлог цена
07 јун 12:59KOPANJE ZA VODA ODVOD I POSTAVUVANJE NA BETONSKI SAHTI

ISKOP ZA ODOVOD DOVOD KANALIZACIJA POSTAVUVANJE NA GOTOVI SAHTI ZA VO...


111.111 €
или предлог цена
07 јун 12:59Se od zanaetciski raboti

Betoniranje, kosulici, gips karto, vodovod elektrika, plocki, glet i ...


1 €
или предлог цена
07 јун 12:41Izvedba Karabina Kukji

Izvedba na karabina kukji od temel do krov. Za povekje informacii pra...


1 €
или предлог цена
07 јун 11:06Malter / malterisuvanje

Malterisuvanje na zidovi so racen i masinski malter. 070335220


По Договор
или предлог цена
07 јун 08:48FASADA

Izrabotka na fasadi so stiropor


По Договор
или предлог цена
07 јун 08:47Pesok Tampon Iskop i Transport na zemjeni raboti

Prevoz na pesok ,tampon ,kamen Prodazba na pesok od site vrsti Pro...


По Договор
или предлог цена
07 јун 08:28Izgradba renoviranje

Renoviranje gradba izgradba na kukji krovovi potkrovje. Info samo na ...


111 €
или предлог цена
07 јун 08:15Secenje Armiran beton,cigla So Dijamantska Pila

Vrshime Secenje na Beton so Dijamantska Pila, Otvori za vrati,prozor...


1 €
или предлог цена
07 јун 07:54GRADEZNI RABOTI ,BETONIRANJE

Vrsime sekakov vid na uslugi od oblasta na gradezni raboti Renovira...


1 €
или предлог цена
06 јун 15:27PVC шахта и Капак за шахта - Нови

Продавам нова PVC шахта 50х50х50cm (1600,00 den) и нов PVC Капак за ...


1.600 МКД
или предлог цена
06 јун 15:14IZVEDBA NA NOVI OBJEKTI I SANACIJA!!!

Izvedba na objekti karabini - sanacija na pokrivi (so keramidi i lim...


50 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
100 €
06 јун 11:09Masinsko malterisanje

Masinsko malterisanje na objekti kuki zgradi industriski povrsini ...


По Договор
или предлог цена
06 јун 10:52Izvedba izgradba na objekti karabini 077991868

izvedba na karbini kluc na raka betoniranje ploca renoviranje na krov...


11 €
или предлог цена
06 јун 07:11Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам