Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кршење,зидање, глетовање

АКСИА********* **Кречење за само 60 ден м² со наш матриал. **Монтаж...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 18:40Промовирано

Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
10 мај 14:26Промовирано

molerofarbarski uslugi

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на про...


1 €
или предлог цена
Денес 08:36Промовирано

MESALKA ZA BETON I PREVOZ DO DOMA IZNAJMUVAM

Iznajmuvam mesalka za beton Besprekorno raboti i prevoz na istata d...


500 МКД
или предлог цена
Денес 11:58Izrabotka na kosulica / kosulici

Izrabotka na kosulica so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenerin...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 09:30Kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на кошулицa машинско За подет...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 09:13Izrabotka na kosulici / kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenering ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 09:30Izrabotka na kosulici masinsko I racno

Ненко реномирана компанија, Изработка на кошулици машинско и рачно ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 08:14Izrabotka na kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на кошулицa машинско За подет...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

15 мај 09:39Majstor - Мајстор - кошулица - kosulica - koshulica

Професионално! Бетонирање на подови т.е кошулици ( без хиликоптер)...


3 €
или предлог цена
14 мај 22:23Izrabotka na kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на кошулицa машинско За подет...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

14 мај 09:13Izrabotka na kosulica

Ненко инвест реномирана компанија, Изработка на кошулицa машинско ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

13 мај 08:48sahta betonska za vodomer za dva ili tri saati

sahta betonska za vodomer za dva ili tri saati so dimenzii odobreni o...


11.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

12 мај 21:25Izrabotka na kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на бетонска кошулицa За подет...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

11 мај 08:28Gradezni uslugi se sto vi treba

Pravime jami so kamen so blok betonaki i gotovi sahti trotoati bekato...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 мај 20:02Izrabotka na kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на кошулицa машинско За поде...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 мај 09:25Izrabotka na Kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на кошулицa машинско За под...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

08 мај 09:32Izrabotka na kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на кошулици машинско и рачно ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

06 мај 09:33majstor zidar za sitni zidarski raboti

Baram majstor zidar za sitni zidarski raboti okolu sanacija i renovir...


По Договор
или предлог цена
05 мај 09:51Izrabotka na kosulici - kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i helikopter masina 075 220 979 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

03 мај 09:38Art beton stone , wood stamp beton , beton rock

Novo Novo Novo 💣💣💣 Na nasiot pazar art beton stone , wood stam...


По Договор
или предлог цена
30 апр 21:56Izrabotka na betonska kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на бетонска кошулицa За поде...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

30 апр 21:49Огради Потпорни Ѕидови & Ѕидање

●Изработка на бетонски огради ●Изработка на потпорни ѕидови ...


14 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

30 апр 13:00Izrabotka na betonski stazi

Ненко инвест -градежна фирма Машинска изработка на кошулици, бетонск...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

19 апр 18:28Бетонирање Ѕидање Армирање и сите видови градежни изведби

●Столбови и носачи; ●Тераси и скали; ●Ѕидарски работи; ●Плафонск...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

31 мар 13:00Gradenje

Gradenje renoviranje dogradbi I site gradezni taboti Zidarija i izve...


1 €
или предлог цена
27 мар 18:19Malterisuvanje, malter racno

Zidanje, betoniranje i malterisuvanje


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

01 фев 09:26Busenje, krsenje, secenje na sekakov beton, rusenje zidovi

Sekakov vid uslugi okolu rusenje krsenje beton, sechenje so profesion...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

18 ное 21:13Izrabotka na masinska kosulica i fero beton

Najkvalitetna izrabotka na masinska kosulica i ferobeton so vash ili ...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:14BEkATON izvedba prodazba

BEkATON plocki


1 €
или предлог цена
10 мар 18:49Bekaton izvedba

Montaza na bekaton , tamponiranje, iskop so bagerce, nabivanje so val...


5 МКД
или предлог цена
10 мар 18:48Bekaton parterno ureduvanje

Specializirani za ovaa granka so oprema I kadar


1.111 €
или предлог цена
25 фев 08:52Bekaton-paver izvedbi

Izvedba na bekaton povrsini Tamponiranje povrsini, nabivanje na istit...


10 €
или предлог цена
12 фев 08:52Bekaton

Bekaton izvedba


5 €
или предлог цена
12 фев 08:52ИЗРАБОТКА НА ФИНА КОШУЛИЦА СО ХИЛИКОПТЕРКА

Изработуваме фини кошулици со хиликоптерка со нас матријал Кон 078 2...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 фев 09:05Svrzni metalni spojki kajli zapki vo gradeznistvo novi

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


1.888 МКД
или предлог цена
08 фев 09:55Montiranje na bekaton

Montiranje na bekaton, kopanje so bager,krsenje beton


11 €
или предлог цена
04 фев 20:09Шеловање со КАЈЛИ Стеги Спојки Жабици др

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


70 МКД
или предлог цена
01 фев 08:40Gradezni Raboti

Rabotime sekakov vid na gradezni raboti kako Krsenje na beton Frlan...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

30 јан 16:31Kajla za selovanje na oplati zapki stegi novi i dr

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани п...


70 МКД
или предлог цена
19 јан 10:08Кајли за шеловање Спојки Жапки за скеле Тркала и др нови

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


70 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

11 јан 10:01Кошулица со хиликоптерка

Изработуваме фина кошулица со хиликоптерка со изолација ститопор Ко...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

10 јан 16:43KAJLI za selovanje Zapki Stegi Spojki Trkala dr novi

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани п...


70 МКД
или предлог цена
18 дек 09:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам