Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodovod ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:54Промовирано

Secenje Armiran beton,cigla So Dijamantska Pila

Vrshime Secenje na Beton so Dijamantska Pila, Otvori za vrati,prozor...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:54Промовирано

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

16 мај 08:02Промовирано

IZVEDBA NA HIDROIZOLACIJA TERMOIZOLACIJA

*Изведба на хидроизолациjа и термоизолациjа врз секакви структури и...


25 €
или предлог цена
Вчера 13:09IZRABOTKA STIROPOR FASADI

Izrabotka termo fasadi. So nas i vas matrial Tel 071399973


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:54хидроизолација -внатрешна

професионална изведба на внатрешна изолациа -влага , во внатрешни пр...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:01х и д р о и з о л а ц и ј а-внатрешни -надворешни

Професионална izvedba. е водонепропусен премаз кој гарантирано ја с...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:01FASADI MALTARENJE KROV KRSENJE BETON

VRSIME RABOTO POVRZANI SO FASADI MALTARENJE SO MASHINA IJ RAQNO POPR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

06 јун 07:44Izrabotka na fasada MS Fasada

Izrabotka na stiropor fasada so vrven kvalitet i 25godisno iskustvo r...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

04 јун 15:48IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI MS FASADI

Izrabotka na stiropor fasadi profesionalno so nase skele i nas mater...


13 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

04 јун 15:48Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi so site debelini ba stiropor a moze i ka...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

04 јун 15:47Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi so site debelini ba stiropor a moze i ka...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

04 јун 15:47IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI MS FASADI

IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI PO VASA ZELBA CENITE SE DVIZAT OD 13 DO ...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

04 јун 15:47Izrabotka Termo Fasadi

Izrabotka termo fasadi so nas matrial


По Договор
или предлог цена
03 јун 10:23Изработка Графитниот стиропор

🏠 Графитниот стиропор 🏠 Графитниот стиропор претставува експанди...


12 €
или предлог цена
01 јун 17:56IZOLACIJA,pokriv,terasa,temeli,podovi,zidovi,bazenti

hidroizolacija so bitumenski traki,izolacija so tecna guma so platno,...


7 €
или предлог цена
31 мај 23:16Termo fasadi stiropor fasadi

Profesionalna izrabotka na stiropor fasadi po najpovolni ceni so vas ...


1.234 €
или предлог цена
30 мај 13:30Hidroizolacija tecna guma хидро изолација и izolacija течна

Hidro izolacija tecna guma хидроизолација течна гума… Изведба на хид...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

29 мај 15:56Izolacija

Profesionalno izrabotka na izolacija za kupatilo, terasi, podrum i dr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

23 мај 23:13Termo fasadi

Izrabotka termo fasadi so nas i vas matrial


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

17 мај 07:00Изработка со Камена Волна

🏡Изработка со Камена Волна со нас и вас матрал


14 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

15 мај 20:01Izeabotka Termo Fasada

Izrabotka termo fasada so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

11 мај 18:36!!!! IMITACIJA NA GREDI OD STIROPOR!!!!!

Gredi od stiropor po maeacka za poveqe info kontatirajte na brojot 0...


1 €
или предлог цена
11 мај 15:55Perlit od stiropor za termo kosbulici

Prodazhba na perlit od stiropor ideallno e za lesen beton termo koshu...


1 €
или предлог цена
11 мај 15:55Termo Fasada

Изработка на Термо Изолациони Фасади,20годишно искуство со врвен квал...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

07 мај 15:15###PREDMETI OD STIROPOR####

Izrabotka na bukfi od stiropor po naracka za poveqe info.javete se na...


1 €
или предлог цена
02 мај 08:34Stiropol izolacija na mali povrsini

Profesionalna izrabotka na stiropol fasada, stiropol tavan,krof, opsi...


1.000 €
или предлог цена
18 апр 13:19Termo izolacija

Izrabotka na sekakov vid fasada, so i bez izolacija! Malterija knauf ...


13 €
или предлог цена
04 апр 21:42FASADI SO VISOK KVALITET

IZRABOTKA NA FASADI SO VISOK KVALITET, MOZE I SAMO RABOTNA RAKA SO VA...


8 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

23 мар 01:05Termo Fasada,Gips karton

Изработка на Термо Изолациони Фасади,20годишно искуство со врвен квал...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

27 фев 07:39Хидроизолација

Вршам хидроизолација на кровови, тераси,темели, бањи со Германски изо...


По Договор
или предлог цена
21 фев 20:01Изведувач на кондор трака за кров на станбена зграда

Барам изведувач со кондор трака за санација на кров на станбена зград...


650 МКД
или предлог цена
26 јан 21:42### Ramki od polimer###

Prodazhba na polimerki llajsni zidni i podni llajsni


1 €
или предлог цена
08 јан 17:59Epoksidni podovi, epoxy floors

Izvedba na sekakov tip epoksidni i poliuretanski podovi i sanacija na...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

20 дек 19:53Хидроизолација - Hidroizolacija

Izvedba i popravka na sekakov tip hidroizolacii: Bitumenski (kondor)...


1 МКД
или предлог цена
20 дек 19:52Термална и Хидро изолација

Изодом Скопје ви нуди Термо, Звучна и Хидро изолација со најсовремена...


1 €
или предлог цена
01 дек 09:12VODOVODGIJA

Izrabotka na odvod I dovod, komplet so sanitarija nasa. Imame I polov...


1.000 МКД
или предлог цена
26 ное 10:17КВАЛИТЕТНА ХИДРОИЗОЛАЦИЈА

Квалитетна и ефикасна изведба и решенија за повеќе видови хидроизола...


1 МКД
или предлог цена
21 ное 13:00Izolacija armafleks

Izolacija armafleks 0,14mm i 4,5mm Parcinjata se po 2m


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

19 ное 22:24SE IZDAVA FASADO SKEL I RQBOTIME FASADI

IZNAEMUVANJE NA FASADNO SKEL I IZVEDBA NA FASADI I MALTER I SFE DRUGO...


3 €
или предлог цена
10 окт 21:28Kompletno renoviranje na vasiot dom

Комплетен пријател на вашиот дом 24/7 👨‍🔧 Долгогодишно искуство на...


5 €
или предлог цена
09 окт 21:47Termoizolacija

Termoizolacija na vnatresni zidovi,resavanje na problem so muvla na z...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

05 авг 07:52Termo fasada

Изработка на Термо Изолациони Фасади,20годишно искуство со врвен квал...


19 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

30 јул 11:20Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам