Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka i montaza na REHAU prozorci i vrati

DETEL PLAST изработува PVC прозорци и врати со профили REHAU, DM PROF...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Вчера 13:00Промовирано

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Вчера 13:00Промовирано

Парно (греење), ладење, соларно, водовод (Солар И - Терм)

Vrsime: -Izvedba na solarni sistemi, -izvedba na sekakov vid na gre...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:26Vodovotcija

Mestenje na vodovod odvod i sanitarija tel 072261549


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:28Vodovotciski usluki

Vodovotciski usluki tel 077589460


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:53PLOCKAR SO NAS ILI VAS MATERIJAL

Renovirane na kupatila, kujni, krsene na stari plocki malterusuvane, ...


1 МКД
или предлог цена
- 83 % Попуст
6 МКД
Вчера 10:03Отпушување канализација

Отпушуваме канализација со машинска сајла - wc шољи - синфони -туш ка...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:02Parno monter парнаџија parnazija

Majstor za parno doaga po povik,otklonuva defekti cistime radijatori ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:39Vodovod,odvod,sekakvi otpusuvanja na kanalizacija montaza na

Vodovod,odvod,sekakvi otpusuvanja na kanalizacija montaza na


По Договор
или предлог цена
Вчера 06:12Izrabotka na vodovod po najniski ceni

Izrabotka,renoviranje na kupatila,tretmani so voda po najniski ceni.


1 €
или предлог цена
17 мај 15:26Vodovodzija - Vodovod -Vodoinstalater-Kanalizacija

Vrsime instalacija i zamena na vodovodni i odvodni cevki. Kompletna ...


1 €
или предлог цена
17 мај 13:34VODOINSTALATERSKI USLUGI

Firma izveduva vodovod kanalizacija i sanitarija brzo i kvalitetno


1 МКД
или предлог цена
16 мај 23:05Водовод и канализација

1. Дефектажа – утврдување на проблем -Најсовремена опрема за точно и...


1 €
или предлог цена
16 мај 10:58Izveduvanje Vodovod i odvod

Izveduvame vodovodni i odvodni sistemi nadvoresni i vnatresni


5 МКД
или предлог цена
16 мај 08:12Водоводџија-Vodovodzija-Водоинсталатер-Санитарија

Specijalizirani, stručni, odgovorni i iskusni majstori vi stojat na r...


По Договор
или предлог цена
15 мај 12:36Vodovod/odvod/dovod/sanitarija

Извршуваме нова но и реновирање на стара водоводна и одводна инсталац...


15 мај 12:34Profesionalno renoviranje na sanitarija vodovod I montaza

Montaza na sanitarija tish kabini renoviranje na vodovod odvod


1 €
или предлог цена
15 мај 09:34Parno greenje

Popravka na vaseto parno greenje,postavuvanje novi instalacii,zavaruv...


По Договор
или предлог цена
14 мај 21:07Водоинсталатер водоводџија водовод

Majstor so 15 godini iskustvo doaga po povik ili po dogovor.rabotam s...


1 €
или предлог цена
14 мај 18:14masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 €
или предлог цена
13 мај 23:32Vodovodcija

Mestenje na vodovod i sanitarija tel 072261549 goran


По Договор
или предлог цена
13 мај 10:43Vodoinstalaterski usluki

Vodointsalaterski usluki tel 072261549


По Договор
или предлог цена
12 мај 11:36mestenje na sanitarija i vodovod

mestenje na sanitarija i vodovod


По Договор
или предлог цена
12 мај 11:05Majstor za vodovot

Majstor.sa sekakov vid na vodovot tel 077589460


По Договор
или предлог цена
12 мај 10:29Otdzatnuvanje,otpusuvanje,odvod 24/7 075281028 masinski

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
12 мај 05:15odvod kanalizacija odzatnuvanje otpusuvanje masinski 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
12 мај 05:15одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 05:15Водоинсталер отдзатнување канализацији до ф300 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 05:15Busam beton so kruni secenje i rusenje

Rusam BUSAM SO KRUNI do f = 300mm I 1000 cm DLABOCINA BUSENJE NIZ ZID...


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 04:58Водоинсталатор

Сѐ што ви е потребно за вашето купатило и други услуги од водовод. ...


1 МКД
или предлог цена
11 мај 19:15Krsnje rusenje so hilta

Krsam beton vadam plocki frlam sut so kamion.mestenje voda odvod.stru...


1 €
или предлог цена
11 мај 18:28Bodovod /Odvod/Parno/Sanitarija

Vrshime profesionalni uslugi okolu vodovod. odvod,parno , montaza na ...


1 €
или предлог цена
11 мај 10:01VODOVOD I ODVOD SO VAS ILI NAS MATERIJAL

Instalacija na sekakvi vodovodni i odvodni mrezi po site standardi br...


1 €
или предлог цена
10 мај 23:57VODOVOD

Vodovod kompletna instalacija dovod odvod. Montaza na tus kabini seka...


По Договор
или предлог цена
10 мај 18:39Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
10 мај 14:26Vodovod ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 €
или предлог цена
10 мај 14:26PUMPI ZA SOLARNI.

Prodavame pumpi za solarni sistemi otvoren tip SPECIJALNO NAMENET...


4.500 МКД
или предлог цена
10 мај 11:10Instalacija na vodovod,odvod sekakov vid na popravki montaza

Instalacija na vodovod,odvod sekakov vid na popravki montaza na sanit...


По Договор
или предлог цена
10 мај 06:37одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 МКД
или предлог цена
08 мај 17:24Parno greenje,Farbanje radijatori

Sekakov vid popravki na vaseto parno,novi instalacii,ventili,cevki,fa...


По Договор
или предлог цена
07 мај 14:24Popravam i rabotam site vidovi na vodovod i sanitarija otpus

Popravam i rabotam site vidovi na vodovod i sanitarija otpusuvam kana...


По Договор
или предлог цена
07 мај 12:26parno servis montaza

BUSENJE F=80mm niz zid za odjak na kotli za peleti parno servisiranje...


1.000 МКД
или предлог цена
07 мај 08:15Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам