Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodovod, kanalizacija, rusenje, renoviranje wc/kujna

Rabotime renoviranje na toalet, kujna, banja ili pak dislokacija na i...


1 €
или предлог цена
05 мај 22:29Промовирано

Moleraj

Verven moler so rabotno iskustvo 20 god bo italia


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 €
Денес 08:15Промовирано

ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Денес 13:00Промовирано

ELEKTRICAR NA POVIK!!!

-Замена на штекери. лустери, индикатори -Поправка на бела техника и ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:04Elektricar

-Promena na spratni tabli -Montaza na plafonjerki I lusteti -Sporet...


1 €
или предлог цена
Денес 13:11ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Денес 13:00Elektricar / Електричар

Изведуваме секаков вид на електрични инсталации. Монтажа на галантери...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:34Електричар

- монтажа на: Лустери, плафоњерки, штекери, прекинувачи, индикатори,...


300 МКД
или предлог цена
Денес 09:47Elektricar/Електричар

Електричар на повик Секаков вид на електричарски услуги -поставува...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:49Elektrichar na povik

Sekakvi vidovi na elektricna instalacija, odrzuvanje I popravka na is...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:51Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 06:08ELEKTRICAR NA POVIK

Vrsime nova elektricna instalacija na novi objekti, Isto taka vrsim...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 13:00ELEKTRICAR

- Иведба на нови инсталации,како и преправка на стари - Замена на сп...


5 €
или предлог цена
13 мај 10:55Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


1 €
или предлог цена
12 мај 11:18ЕЛЕКТРИЧАР

ЕЛЕКТРИЧАР СО ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПОПРАВКИ И...


1 €
или предлог цена
12 мај 06:35Montaza na sekakov vid na osvetluvanje

VRSIME MONTAZA NA SEKAKOV VID NA OSVETLUVANJE PUSTANJE INSTALACII Z...


По Договор
или предлог цена
11 мај 17:26Prodavam sklopka C1

Prodavam sklopka K40 500V


900 МКД
или предлог цена
11 мај 00:19Elektricar

poprafka na stara i postavuvanje na nova elekticna instalacija,menuva...


4 €
или предлог цена
10 мај 21:06Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

Вршиме изработка на електрични инсталации на нови објекти по најсовре...


1 МКД
или предлог цена
10 мај 14:24Elektricar na povik

- Izvedba na novi Instalacii kako i prepravka na stari instalacii. -...


1 МКД
или предлог цена
10 мај 12:29ELEKTRICAR

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


5 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 МКД
10 мај 10:38Elektricar Elektrika Elektroinstalater

brzo i efikasno resenie na vasite potrebi i baranja! izvedba na el.in...


1 €
или предлог цена
10 мај 09:02Elektircar 24\7

Postavuvanje I menuvanje na domasna isolacija po mnogu povolni uslovi...


4 €
или предлог цена
10 мај 08:47Elektricar-Електричар

Електричар на повик 077964759 Цена по договор


По Договор
или предлог цена
09 мај 11:12ELEKTRICAR NA POVIK

Elektrika (elektro instalacija), spratni tabli Servisiranje i cist...


1 МКД
или предлог цена
06 мај 12:04Elektricar

Vrsham sekakov vid na promena i dodavanje na galanterija,plafonski sv...


По Договор
или предлог цена
06 мај 10:44ELEKTRICAR - ELEKTRIKA

• Инсталација, монтажа и интервенција на секаков вид електрика , куќи...


10 €
или предлог цена
04 мај 08:07Elektricar електричар

Instalacii na kuki objekti popravki na stara instalacija mestenje pop...


300 МКД
или предлог цена
03 мај 22:18Proektiranje Elektrika

Izrabotuvam proekt za sekakov vid na objekti od vtora kategorija ( se...


1 €
или предлог цена
03 мај 15:55Elektricar Електричар

Поправка и спроведување на нова електрична инсталација. Монтажа на се...


1 €
или предлог цена
02 мај 23:50Електика

Фирма врши инсталација, монтажа на секаков вид електрика , куќи ,ста...


1 €
или предлог цена
02 мај 21:56Elektricar i vodoinstalater

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - вододв...


1 €
или предлог цена
27 апр 10:47elektrika i vodovod

Електричар и Водоинталатер изведува: - монтажа на санитарија - водо...


11 €
или предлог цена
27 апр 10:47Elektricar Elektrika Vodoinstalater Vodovod

Електричар и Водоинсталатер изведува: - монтажа на санитарија - водод...


1 €
или предлог цена
27 апр 10:47Elektricar Електричар

- Изведба на нова и поправка на постоечка електрична инсталациј...


По Договор
или предлог цена
22 апр 21:59Електро -техничар енергетичар

-Промена на спратна станска табла со автоматски осигурачи,фид склопки...


100 МКД
или предлог цена
09 апр 15:04Se prodava Agastat vremena sklopka

Se prodava Agastat vremena sklopka


3.000 МКД
или предлог цена
08 апр 20:24ELEKTRICNI INSTALACII

Izvedba na elektricni instalacii montaza svetilki prekidaci stekeri p...


1 €
или предлог цена
02 апр 14:00Инсталација на струја во вашиот дом

Амбициозен, вреден, прецизен и одговорен мајстор Ви нудам инсталац...


1 €
или предлог цена
02 апр 12:44Profesionalen elektricar, kvalitetna usluga i matrijali

➡️🆓 Препорака за секој објект! ➖ Автоматски осигурачи се користа...


5 €
или предлог цена
31 мар 21:41Elektricar na povik

Вид на оглас: Се продава - Izvedba na novi Instalacii kako i prepr...


1 €
или предлог цена
26 мар 09:51Електричар Elektricar

Изведба на електрична инсталација, поправка, местење на штекови, угра...


24 мар 20:57Elektricar

• Изведба на електрични инсталации • Демонтажа на стара инсталација ...


1 €
или предлог цена
24 мар 11:22Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам