Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Secenje Armiran beton,cigla So Dijamantska Pila

Vrshime Secenje na Beton so Dijamantska Pila, Otvori za vrati,prozor...


1 €
или предлог цена
05 јун 07:12Промовирано

Vodovod ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 €
или предлог цена
05 јун 07:12Промовирано

Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na spusteni plafoni Pregradni dzidovi Skrieni svetla TV...


По Договор
или предлог цена
04 јун 10:53Промовирано

Изведба на гипс картон,фасади молерај

Изведба на завршни работи во градежништво : гипс картон ,фасади,мол...


1 €
или предлог цена
16 мар 11:22Дрвена ограда, дрвени столчиња, кујни Реставрација

Поправка на стар мебел Изработка на дрвени огради Плакари,кујни ...


1 €
или предлог цена
16 фев 13:30Tapacirajne na mebel SofaLand

Tapacirajne na sekakov vid na mebel i spalni Od stof i koza mebel n...


По Договор
или предлог цена
29 јан 23:16Tapetar

Tapacirame sekakov vid mebell. doadjame i na lice mesto.. uslluga b...


111 €
или предлог цена
01 јан 10:33Moleraj , plocki , opsivki vodovod.

Sekakov vid moleraj , plocki , opsivki vodovod odvod.


1 €
или предлог цена
11 ное 18:03TAPACIRANJE SPALNI KREVETI I DRUG MEBEL

Tapaciranje na trosedi dvosedi site vidovi kauci fotelji stolici idr,...


По Договор
или предлог цена
02 сеп 08:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам