Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
133 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTRICAR NA POVIK

Vrsime nova elektricna instalacija na novi objekti, Isto taka vrsim...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 13:00Промовирано

Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:32Промовирано

Кршење,зидање, глетовање

АКСИА********* **Кречење за само 60 ден м² со наш матриал. **Монтаж...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 18:40Промовирано

Plocki

Lepime plocki 8€ m2


8 €
или предлог цена
Денес 10:03KERAMICAR - PLOCKAR - SANITARIJA

Majstor so 30 god. iskustvo vrsi lepenje na plocki vo kupatila, kujn...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 09:24BEKATONKI MOTAZA

MOTAZA NA BEKATONKI ZA POVEK INFO 072696965


1 €
или предлог цена
Вчера 20:09Plockar - Plocki / Плочкар - Плочки - plockari

Монтажа (лепење) на секаков вид на керамички плочки од страна на иску...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:45Lepime plocki profesionalno

Lepime plocki ukrasen kamen i izolacija profesionalno cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:11Lepenje plocki

Profesionalno lepenje plocki cena po dogovor


1 €
или предлог цена
17 мај 10:34Lepenje na plocki i kamen, najpovolno i najkvalitetno

Лепење секаков вид на ѕидни и подни плочки, лепење декоративен камен,...


1 €
или предлог цена
16 мај 18:25Plockar

Lepejne plocki


1 €
или предлог цена
14 мај 08:43PLOCKARI , BRZO I KVALITETNO

NAPOMENA ZVONETE NA OVOJ BROJ 070 898 264 - 070 898 264 - 070 898 264...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

14 мај 05:28Plockar

Brzo i profesionalno lepenje na plocki


По Договор
или предлог цена
13 мај 14:56Plockar

Lepime plocki na mali i golemi povrsini


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

13 мај 09:24Lepenje plocki, coklinja odvod dovod

Vrven plockar so rabotno iskustvo vo Germanija vrshi sekakov vid na u...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

12 мај 14:43KOMPLETNO RENOVIRANJE NA VASETO KUPATILO

krsenje plocki (iznesuvanje na shut vo vreki) montaza na nova vodovo...


По Договор
или предлог цена
11 мај 14:16Majstor,plockar,vodovodzija

Rabotime komlet renoviranje na stanovi,kukji,objekti so povekje od 30...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

10 мај 14:03Plockar

Brzo,kvalitetno,profesionalno...vi stoime na raspolaganje


1 €
или предлог цена
09 мај 10:30Plockar

Izrabotuvame plocki veke 25godini so vrven kvalitet i povolna cena. ...


По Договор
или предлог цена
08 мај 18:27Mermerni okapnici sankovi skali

Montaza na mermerni okapnici sankovi skalila so vrven kvalitet tel...


10 €
или предлог цена
07 мај 15:05Gips Karton,Moler,Plockar Gipsar,Rusenje,Krecenje,vodovod

Kомплетна изведба, реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

06 мај 10:44majstor za plocki za vasiot dom

Lepenje plocki od site vidovi site dimenzii Pocnuvajki od rusenje...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

06 мај 00:32majstor za plocki i vodovod

Lepenje na plocki site vidovi i site dimenzii keramika granit merm...


1 €
или предлог цена
05 мај 12:25Plockar

Lepenje sekakov vid na keramicki plocki iskustveni mjstori po vasa z...


1 €
или предлог цена
05 мај 08:03Majstor za plocki

lepenje plocki keramika mermer bunja travertin granit i dr. i...


1 €
или предлог цена
04 мај 00:46Plocki,gips karton ,moleraj,vodovod,,parket….

Profesionalna montaza na Plocki ,gips karton,moleraj,vodovod,elektrik...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

03 мај 00:56Плочкар со долгогодишно искуство и врвен квалитет

Плочкар со долгогодишно искуство , лепи ѕидни и подни плочки . Брзо и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

02 мај 19:22KOMPETNO RENOVURANJE:MOLER,GIPS KARTON, PLOCKAR,PLOCKI

MOLEROFARBARSKI USLUGI:STAVANJE NA MREZA I LEPAK, OPSIVKI NA VRATI I ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

02 мај 18:21Majstor za plocki

Profesionalno I kvalitetno lepenje na plocki, krsenje I isfrlanje na ...


6 €
или предлог цена
01 мај 22:12Gips Karton,Moler,Knauf,Moleraj,Plockar,Laminat,Parketar,Abr

Kомплетно реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија, деловен ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

01 мај 12:45Rusenje plocki kupatila

vrsime rusenje na kupatila plocki vadenje na sanitarija i vrati c...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

30 апр 23:44IZRABOTKA SO KAMEN MIKI

Profesionalna izrabotka so kamen , izrabotka na ogradi, fasadi, fonta...


1 €
или предлог цена
30 апр 20:42Plocki parket laminat

Montaza na plocki laminat i parket


1 МКД
или предлог цена
30 апр 19:06Целосно реновирање на купатила

Целосно реновирање на купатила! *Изработка на плочки. ○ Изработ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

29 апр 13:00Plockar profi

Lepime plocki vodovod. Odvod Izolacia za kupatili Te: 075552520...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

29 апр 10:36Lepime plocki

Lepime plocki profi


8 €
или предлог цена
25 апр 11:26Plockar

Lepime plocki vodovod odvod hidrofleks izolaci Të 077929829 Te.077...


По Договор
или предлог цена
20 апр 18:40Plockar Pllaka Fayans

Mestenje plocki Kupatila, Hodnici, Skali, Bazeni.... Hidroizolacija...


8 €
или предлог цена
20 апр 15:50Plockar

Монтажа на сите видови плочки,мермер и гранит. 072262546 0722625...


7 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

18 апр 22:51majstor za plocki i vodovod

Renoviranje komplet so rusenje instalacija na odvod i dovod, profesio...


1 €
или предлог цена
18 апр 08:55majstor za plocki

Iskusni majstori lepenje plocki hidroizolacija odvod i dovod san...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

16 апр 11:42Majstor za plocki

Plockari


6 €
или предлог цена
14 апр 19:27Plockar

Plockar lepi plocki so dolgodisno iskustvo cena povolna tel. 070/809-...


1 €
или предлог цена
10 апр 14:44Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам