Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Промовирано

ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Денес 13:00Промовирано

Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
10 мај 14:26Промовирано

Mestenje Laminat

Mestenje sekakov vid na laminat Tel za kontak:072 225-919 Martin


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Денес 12:16Parket

Strugam i lakiram parket i patos tel. 070891415 i 076 660 265


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:05  НОВ ОГЛАС

Prodazba i montaza na laminat 8mm 10 mm so fuga

Prodazba i montaza na laminat 8mm 10mm 12mm so fuga extra kvalitet vo...


80 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Вчера 09:37Profesionalna montaza na laminat

Nudime profesionalna montaza na sekakov vid laminat so dolgogodisno i...


80 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 МКД
Вчера 07:12Parket, montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje na site vidovi parket,...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 00:15Parket Laminat Vinyl

Bejme montimin, gerryerjen dhe riparimin e te gjitha llojeve te parke...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 00:15PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi mestenje,struganje poliranje lakiranje nijansiranj...


12 €
или предлог цена
16 мај 18:14Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


12 €
или предлог цена
16 мај 18:14МОНТАЖА И ПРОДАЖБА НА ЛАМИНАТ

Вршиме монтажи на секаков вид на ламинат исто така и продажба 072 7...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

09 мај 13:57Laminat : Prodazba i Montaza

072-748-530


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

09 мај 13:57Montaza na sekakov vid na laminat

Vrsime demontaza i montaza na sekakov vid na laminat 077844781 - Bl...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 10:30Montaza na laminat

Montiranje na laminat


111.111 €
или предлог цена
03 мај 09:18Laminat 10mm prva klasa 700 den komplet so rabotna raka

Prodazba i montaza na laminat 10mm so extra kvalitet vodootporen i te...


750 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

25 апр 15:02Parketar Parketarski uslugi

Parketarski uslugi Montaza struganje kitiranje bajcuvanje lakiranje


1 МКД
или предлог цена
12 апр 22:47Parketar Parketarski uslugi

Parketar Montaza struganje lakiranje Bajcuvanje


1 МКД
или предлог цена
12 апр 22:47Profesionalno mestenje laminat tarket laminam

Вршиме професионално местење на сите видови на подови со најквалитетн...


100 МКД
или предлог цена
09 апр 16:10Parketari

MESTENJE STRUGANJE POLIRANJE LAKIRANJE NA PARKET I PATOS I NIVNA REST...


По Договор
или предлог цена
06 апр 17:15Parket

Montiranje na sekakov parket i negova kompletna obrabotka... Mestenje...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

02 апр 08:39Parketarski uslugi Darko 077560688

Mestenje struganje lakiranje na parket Mestenje laminat


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

12 јан 13:18Parketarski uslugi

parketarski uslugi struganje,lakiranje i krpenje star parket brzo i k...


500 МКД
или предлог цена
03 јан 17:22*** MONTAZA NA LAMINAT / МОНТАЖА НА ЛАМИНАТ ***

Професионална монтажа на ламинат од екипа на мајстори специјализирани...


80 МКД
или предлог цена
02 јан 10:17Паркет

Дабов паркет фабрички пакуван прва класа 9 m2 420mm × 22mm.


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

16 дек 10:42PARKETARSKI USLUGI I LAMINAT

Mestenje struganje lakiranje na parket poveke informacii na broj 0775...


По Договор
или предлог цена
13 дек 09:03Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
04 дек 12:16Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Градење, Реновирање / Паркетари

04 дек 12:16Професионални паркетарски услуги- Паркетар

Паркетар со долгогодишно фамилијарно искуство и традиција во работата...


5 €
или предлог цена
04 дек 12:16Монтажа и продажба на ламинат

Монтажа и продажба на сите видови на ламинат


По Договор
или предлог цена
17 ное 18:50Profesionalna montaza na TARKET

Profesionalna montaza na TARKET-trosloen parket


1 МКД
или предлог цена
- 75 % Попуст
4 МКД
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

10 ное 08:41Laminat i tarket montaza

Brza i kvalitetna monataza na site vidovi laminat,tarket,lajsni.Majst...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

31 окт 10:27Montaza na laminat 80 den m2

Profesionalna montaza na laminat so dolgogodisno iskustvo. Cena 80 m2


80 МКД
или предлог цена
29 окт 09:42Монтажа на ламинат/ Montaza na laminat

Мајстори со над 20 години искуство ја нудат својата брза, квалитетна ...


80 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:10Професионална монтажа на ламинат / montaza na laminat

Мајстори со над 20 годишно работно искуство нудат професионална брза ...


80 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

11 сеп 11:10Laminat montaza / Ламинат монтажа

Вршиме монтажа на ламинат Професионални монтери со долгогодишно иск...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

11 сеп 11:10Laminat Profesionalna montaza Ламинат професионална монтажа

Професионална монтажа на ламинат од мајстори со над 20 годишно работн...


80 €
или предлог цена
11 сеп 11:10Laminat montaza

Montiranje na laminat brzo i kvalitetno moze i so moj i vash materija...


70 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

15 авг 17:18Montaza na laminat - Монтажа на ламинат

Profesionalna montaza na sekakov vid laminat niz cela Makedonija.


80 МКД
или предлог цена
07 јул 18:26montiranje na laminat kvalitetni i brzo

montaza na laminat, tarket i dr


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

06 јун 00:54Montaza na laminat i mebel

Prodazba i montaza na laminat i tarket Montaza na mebel Izrabotka n...


1 €
или предлог цена
18 мај 18:33PARKET,MESTENJE STRUGANJE LAKIRANJE

MESTIME,STRUGAME LAKIRAME SEKAKOV VID NA PARKET.VOEDNO I POPRAVAME SE...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

08 апр 16:02Laminat

TARKET, LAMINAT, montaza...Lajsni od sekakov vid....kvalitetno....


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

28 фев 19:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам