Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALEN MOLER

Profesionalen moler so 32 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
26 мај 09:44Промовирано

Busenje beton so kruni

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

16 мај 08:02Промовирано

Rusenje / Рушење на зидови , Исфрлање на шут

Рушење на зидови меѓу соби . Рушење на секаков вид на бетон, скали ,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 12:38Промовирано

Tus kabini i paravani po merka

Tus kabini i paravani po merka harmonika sistemi office sistemi stakl...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

31 мај 18:12Tus kabini paravani

Izrabotuvame paravani za vo vasata banja spored vasite posakuvani dim...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

11 јан 17:12Монтажа и демонтажа на секаков вид стакло

Монтирам и демонтирам стакло, цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

13 јун 12:53Izvedba na stakleni kancelarii po merka

Firma od Skopje Dbm Ekskluziv izveduva stakleni kancelarii po merka s...


100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

03 мар 18:22Izrabotka i montaza na stakleni ogradi i balkon sistemi

Firma Dbm Ekskluziv izrabotuva i montira stakleni ogradi i balkonski ...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

10 јан 06:58Demontaza/montaza na staklo

Vrsam demontaza i montaza na sekakov vid na staklo, cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

15 јул 14:51Izrabotka na termopan staklo

Izrabotuvam termopan staklo, tus paravani i sekakov vid na komarnici ...


1 €
или предлог цена
22 јул 15:00IZRABOTKA NA STAKLENI OGRADI !!!

Staklenite ogradi go pratat trendot na modernata arhitektura koja tez...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

25 јун 10:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам