Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka i montaza na REHAU prozorci i vrati

DETEL PLAST изработува PVC прозорци и врати со профили REHAU, DM PROF...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Денес 13:00Промовирано

Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси

-Спроведување на инсталации на нови објекти -Санирање и преправки на ...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:32Промовирано

Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Промовирано

Planiranje i izvedba na metalni konstrukcii

ID Architecture planira i izveduva sekakov vid na metalni konstrukcii...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:04Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


40 €
или предлог цена
Денес 11:38Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid na gradezna limarija(olu...


1 €
или предлог цена
Денес 07:09KLUPI MASI STOLCINJA

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


40 €
или предлог цена
18 мај 15:04Se za kovani ogradi

Izrabotka na sekakvi elementi i sari za kovani ogradi


По Договор
или предлог цена
18 мај 07:38Izrabotka od metal / zelezo

Izrabotuvame konstrukcii i sekakvi elementi od metal. Raspolagame so ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

17 мај 09:35zastitna resetka 215 X 280

RESETKATA E NA FIRMATA MLADOST.SLIKASA E SIMBOLICNA


6.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

16 мај 10:30Limarija,oluci,lim,opsivki ventilacii

Izrabotka,transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za ind...


1 €
или предлог цена
16 мај 06:55ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ ОД КОВАНО ЖЕЛЕЗО

заштитни решетки,огради,порти,гелендери,балкони,ковано железо.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

12 мај 10:25NADVORESNI OGRADI ( Panelni Ogradi)

Izrabotka i montaza na metalni ogradi Nesto novo na nasiot pazar.. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

12 мај 08:23Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka prevoz i montaza na sekakov vid limarija za individualni zg...


1 €
или предлог цена
11 мај 06:51ЗАВАРУВАЊЕ ОГРАДИ,ПРОФИЛИ,КОНСТРУКЦИИ,ВРАТИ

ZAVARUVANJE OGRADI , PROFILI, TENDI ,KONSTRUKCII, OGRADI I VRATI OD ...


1.800 МКД
или предлог цена
10 мај 10:15Limarija,lim oluci opsivki ventilacii

Izrabotka prevoz i montaza na sekakov vid gradezna limarija


1 €
или предлог цена
06 мај 06:45Zastitni resetki

Izrabotuvam zastitni resetki, i vrsam sekakov vid bravarski uslugi ...


1 €
или предлог цена
05 мај 09:47Bravar bravarski uslugi zavaruvac

Profesionalen bravar i zavaruvac so dolgogodisno iskustvo, izrabotuva...


1 €
или предлог цена
04 мај 20:24KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII TROSEDI

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
04 мај 10:22METALNI RAMKI ZA PROZOR I DRUGO

PRODAVAM RAMKI ZA PROZOR I DRUGO SO DIMENZI,VISINA 120 CM,SIRINA 51 C...


300 МКД
или предлог цена
03 мај 20:07ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


37 €
или предлог цена
03 мај 15:23Lim,oluci,opsivki

Izrabotka na sekakov vid gradezna limarija oluci opsivki za stambeni ...


1 €
или предлог цена
02 мај 06:48Ograda Ogradi Drvo Metal

Izvedba na stilski ogradi od drvo I metal.


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

01 мај 10:04Limarija,lim,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija za ind...


1 €
или предлог цена
30 апр 07:00Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka transport i montaza na sekakov vid gradezna limarija i vent...


1 €
или предлог цена
29 апр 06:26KAPII BALKONI SKALI TENDI KOVANI ALUMINSKI OGRADI'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


38 €
или предлог цена
28 апр 12:08KOVANI OGRADI, NASTRESNICI,VRATI , PROZORCI OD ZELEZO

IZRABOTKA NA KOVANI OGRADI PO SEKAKOV VKUS,NASTRESNICI, PROZORCI, SVE...


1 €
или предлог цена
20 апр 13:53IZRABOTKA NA: OGRADI, KOVANI OGRADI, NASTRESHNICI, GARAZI

IZRABORKA NA SEKAKOV VID NA OGRADI KOVANI ZELEZNI NASTRESHNICI ...


1 МКД
или предлог цена
20 апр 10:49Bravarski uslugi

Izrabotuvam se od bravaria kako: Masi Stolici Skali Raftovi Razni d...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

06 апр 17:24Zavaruvanje Co2

Vrsime uslugi za zavaruvanje so Co2


1 €
или предлог цена
27 мар 21:13KOVANI OGRADI

KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI FENCES and GATES,WROUGHT IRON WORK


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

27 мар 08:32OGRADI I PORTI ZASTITNI RESETKI GELENDERI BALKONI

KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI GELENDERI BALKONI ZASTITNI RESETKI ZA PROZ...


По Договор
или предлог цена
27 мар 08:32Ogradi

Izrabotka i montaza na sekakov vid na zelezna i aluminiumska ograda b...


1 €
или предлог цена
19 мар 12:46Gradezna limarija oluci

Dast nama vrsi izvedba na krovo pokrivanje, bravarija, izolacija i ve...


1 МКД
или предлог цена
16 фев 22:33Bravarija Браварија

Nudime bravarski uslug. Izrabotka na metalni ogradi, vrati, vlezni ka...


999 МКД
или предлог цена
20 дек 22:06peskarenje na sekoj vid zelezo i beton

Vrsime profesionalno peskarenje cistenje na zelezo i beton


10 €
или предлог цена
09 ное 23:16Браварија заварување

Вршиме браварски и заварувачки услуги исклучиво викенд и помали проек...


1 €
или предлог цена
05 ное 07:57Изработка и монтажа на метални врати, заштитници, мрежи

Амбициозен, вреден, прецизен и одговорен мајстор Ви нудам израбо...


1 €
или предлог цена
14 окт 09:48Metalni konstrukcii метални конструкции

AS-METAL-VEL Veles Proizvodstvo i montaza na metalni konstrukcii mon...


По Договор
или предлог цена
09 окт 19:50Огради

Изработуваме настрешници, тенди и огради од ковано железо, алуминиум,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

04 окт 12:22Izrabotka na sekakov vid ogradi(panelna,kovana,roletna)

Izrabotuvam sekakov vid na ogradi , nastresnici,tendi , geledneri, sk...


55 €
или предлог цена
08 сеп 17:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам