Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Keramicar Plockar плочкар керамичар izolacija plocki

Керамичар/Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Квалитетна израб...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 13:00Промовирано

Vodovod ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:12Промовирано

MOLER-60 denari so nasa boja-bela!!!

Kvalitetno molerisuvanje na site vasi objekti...za samo 60 denari ,dv...


60 МКД
или предлог цена
Денес 10:56Промовирано

Seena humusna zemja bez kamenja rovka za treva i parkovi

Vrsime prodazba na seena humusna zemja bez kamenja idealna za posaduv...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:03Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Rusenje zidovi,plocki isfrlanje sut prevoz transport

EKIPATA HA Бујар sekogas potgotvena da ja zavrsi rabotata navremeno ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:59HUMUS ZEMJA ZA PRODAZBA i sekakof vit na iskop

Humus zemja za prodazba i sekakof vit na iskop i trasport tampon slun...


111 €
или предлог цена
04 јун 18:27Parkovi ureduvanje na dvorovi bekaton plocki zidanje so kame

Pravime parkovi komplet so nas iskop po potreba so nasa humusna zemja...


1 €
или предлог цена
04 јун 08:32Gradinar Vrsam gradinarski uslugi sreduvanje Dvorovi

Vrsam sekakvi vidovi gradinarski uslugi, kroenje, kastrenje ogradi ,s...


5 МКД
или предлог цена
15 мај 17:27Bekaton / Бекатон

Фирма која врши професионална монтажа на бекатон и павер елементи со ...


16 €
или предлог цена
12 мај 21:31Bina Demolition

Bina Demolition Sečenje i Rusenje Betona


1 €
или предлог цена
10 апр 12:04Bina Demolition

Bina Demolition Rusenje I Secenje Betona


1 €
или предлог цена
10 апр 12:01Bina Demolition

Bina Demolition Rusenje I Secenje Betona


1 €
или предлог цена
07 апр 13:42Profesionalno secenje drva

Profesionalno secenje i oboruvanje site vidovi drva bilo koja dimenzi...


1 €
или предлог цена
27 фев 15:30Cistenje na Gradina

Cistenje na Gradina vo Skopje i Okolina Cenata e po dogovor No p...


1.500 МКД
или предлог цена
24 фев 14:21Орање фрезирање сечење дрва

Вршиме орање фрезирање чистење сечење дрва во дворните места плацеви ...


1 МКД
или предлог цена
23 фев 15:26Кроење овошни дрвја/Kroenje ovosni drvja

Стручно и професионално кројам и калемам скоро секој вид на овошни др...


По Договор
или предлог цена
04 апр 22:09Ureduvanje i Odrzuvanje na Dvorovi i Kuki

- Садење и косење на трева, - Градба на фонтани, водопади и реки, -...


7 МКД
или предлог цена
13 мај 13:02Уредување на дворови

Уредувам и одржувам дворови Кроење на зимзелени дрва и овошни садниц...


По Договор
или предлог цена
02 јун 16:32Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам