Подкатегорија:
                   
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕРВИС ЗА СЕКАКОВ ПРОБЛЕМ НА ТЕЛЕФОН, ТАБЛЕТ, КОМПЈУТЕР...

СЕРВИС ЗА SAMSUNG, APPLE, XIAOMI, HUAWEI и сите останати модели! Бр....


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:07Промовирано

Сервис за Windows лаптопи и компјутери

Поправам секаков вид на Windows лаптоп или компјутер. Ги нудам сите м...


400 МКД
или предлог цена
15 мај 12:59Промовирано

Vrakanje na podatoci / Враќање на податоци

Враќање на податоци од компјутери, хард дискови, УСБ мемории, меморис...


1 МКД
или предлог цена
20 мај 17:15Servis i instalacija na kompjuteri, vrakanje na podatoci

Servis i instalacija na laptop i desktop kompjuteri i delovi za istit...


1 МКД
или предлог цена
20 мај 17:15Servis za laptopi i desktop kompjuteri

Brz servis za site vidovi na kompjuteri , prodazba i otkup na delovi....


1 МКД
или предлог цена
20 мај 07:51Preinstalacija na Kompjuteri vo ProfiTech

Preinstalacija ili Instalacija na Operativni sistemi Windows 7 10 ili...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
18 мај 23:15Поправка на сите видови на лаптоп и десктоп компјутери

Поправка на сите видови на лаптоп и десктоп компјутери. Чистење и мен...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 19:31Сервис за laptop i desktop компјутери

Инсталирање на сите програми Преинсталација win7,win10.win 11 Серв...


15 мај 17:31Сервис за Windows лаптопи и компјутери

Поправам секаков вид на Windows лаптоп или компјутер. Ги нудам сите м...


400 МКД
или предлог цена
15 мај 12:59Laptop servis/Лаптоп сервис - Даниел

Вршиме поправка на секакви хардверски и софтверски дефекти. Поправ...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 09:20Formatiranje Instalacija Servis Windows Word Programi Формат

>>Imate nov kompjuter vi treba isntalacija? >>Sakate da go osvezite ...


500 МКД
или предлог цена
12 мај 10:31Инсталација на мража, видео, аларм и одржување!!!

Имплементациа безбедносни ситеми за вашите домови. Монтажа и на мрежн...


1 €
или предлог цена
09 мај 13:33Servis za kompjuteri

.


07 мај 19:20PROFESIONALEN SERVIS ZA KOMPJUTERI

💻 Popravka i odrzuvanje na laptop, statichni i tablet kompjuteri kak...


500 МКД
или предлог цена
07 мај 10:33Formatiranje, instaliranje WINDOWS 7,8,10

Formatiranje i instaliranje na windows 7,8,10. instaliranje Microsof...


400 МКД
или предлог цена
06 мај 09:12Servis na kompjuteri laptop desktop ruter , preinsitalacija

* preinstalacija na operativen sistem - windows site verzii * ser...


10 €
или предлог цена
28 апр 08:52Odrzuvanje, instalacii i slicno za se

Odrzuvanje na kompjuter, instalacii na windows i slicno za se od kom...


27 апр 00:02Инсталација и сервис на лаптоп и десктоп компјутери

Инсталација, преинсталација и сервис на секаков вид на лаптоп и дескт...


26 апр 03:04Сервис, поправка и надградба на компјутери

Доколку имате проблем или сакате да го надградите и забрзате вашиот к...


1 МКД
или предлог цена
07 апр 19:37SERVIS INSTALACIJA ODRZUVANJE NA KOMPJUTERI I LAPTOPI

Brza efikasna bezbedna i sigurna usluga • Instalacija i odrzuvanje ...


1 МКД
или предлог цена
23 мар 11:36Preinstalacija i sreduvanje na Vasite kompjuteri

Preinstaliranje na Windows na Vasite laptop i desktop kompjuteri so k...


08 мар 14:48Instalacija Windows na novi laptopi i kompjuteri

Brza kvalitetna instalacija na Windows 10 na vasiot nov ili star lapt...


300 МКД
или предлог цена
28 фев 18:43Сервис за Компјутери

Професионален Сервис за Компјутери 1.Професионална инсталација,пре...


По Договор
или предлог цена
25 фев 22:36Servis na PC i Android Box

Vrsime servis na laptop, desktop i android box uredi. --------------...


400 МКД
или предлог цена
16 фев 08:41Секаков тип на услуги/сервис за компјутери и лаптопи

-Поправање/Одржување -Склопување конфигурации по избор -Инсталирање н...


1 €
или предлог цена
12 фев 15:40Сервис на Лаптоп и персонални компјутери

Сервис на Лаптоп и персонални компјутери: - Реинсталирање на Windows...


30 јан 23:22Laptop and PC service

Laptop and PC service: - Reinstall Windows and Linux - Extract data...


29 јан 21:04Express servis za kompjuteri laptop

Express servis za kompjuteri laptop brz servis za sami 2casa brzo kva...


По Договор
или предлог цена
22 јан 15:34Servis na Kompjuteri i Laptopi

Reinstalacija ili Formatiranje na Windows 7,8,10 pored reinstalacijat...


400 МКД
или предлог цена
21 јан 09:19Odrzuvanje i dijagnostika na kompjuteri

Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Micros...


500 МКД
или предлог цена
15 јан 11:13Servis na Televizori, Laptop i Desktop kompjuteri, Tableti.

Лининг Електроникс покрај малопродажба и големопродажба Ви нуди и сер...


По Договор
или предлог цена
23 дек 22:32Сервис на компјутери, телевизори и електроника

Лининг Електроникс покрај малопродажба и големопродажба Ви нуди и сер...


По Договор
или предлог цена
23 дек 22:32Професионален Сервис на лаптоп и десктоп компјутери

ПРОФЕСИОНАЛНО СЕРВИСИРАЊЕ НА ВАШИОТ ЛАПТОП И ДЕСКТОП КОМПЈУТЕР.РЕПАРИ...


20 дек 11:35Servisiranje na kompjuteri i popravka za niv

Nudime servis za vashiot pc, preinstalacija, menjanje termalna, rezer...


По Договор
или предлог цена
13 дек 13:23Servisiranje (Popravka) Kompjuteri, Laptopi

-SERVISIRANJE I ODRZUVANJE KOMPJUTERI I LAPTOPI PO DOGOVOR. -INSTA...


06 дек 10:19Servis za kompjuteri i laptopi

Excellent Plus Computers Profesionalen servis za kompjuteri i lapto...


По Договор
или предлог цена
04 дек 09:04Servis za Kompjuteri lap top i tableti, softver

Serviser so inzinersko iskustvo servisira Monitori lcd, Desk i Lap t...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 21:18Сервис на секаков вид лаптопи, компјутери, принтери...

Ни-Ком Трејд врши поправка, чистење и одржување на секаков вид лапто...


28 ное 18:59Servis za Kompjuteri-Tigher

Професионален Сервис за Компјутери 1.Професионална инсталација,п...


21 ное 22:41Чистење од вируси, Поправка на компјутери + Секакви програми

Вршиме Чистење од ВИРУСИ, ЦРВИ, ТРОЈАНЦИ и секакви други непожелни пр...


13 ное 13:13Поправам компјутери и лаптопи

- Поправање компјутери и лаптопи - Спасување податоци - Инсталација...


По Договор
или предлог цена
10 ное 00:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам