Подкатегорија:
                   
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕРВИС ЗА СЕКАКОВ ПРОБЛЕМ НА ТЕЛЕФОН, ТАБЛЕТ, КОМПЈУТЕР...

СЕРВИС ЗА SAMSUNG, APPLE, XIAOMI, HUAWEI и сите останати модели! Бр....


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:07Промовирано

Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:28Промовирано

Сервис за Windows лаптопи и компјутери

Поправам секаков вид на Windows лаптоп или компјутер. Ги нудам сите м...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59Промовирано

https://www.facebook.com/Servis-na-elektricni-vozila-i-indus

Servis na elektricni vozila (invalidski kolicki trotineti motori..) ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07Elektricar

Elektricarski uslugi Popravka na sporeti boljeri Montaza na instal...


По Договор
или предлог цена
14 мај 12:53Elektro servis instalacii електро сервис инсталации

Kompletno servisiranje na elektro uslugi na bilo kakvi stambeni objek...


14 мај 09:05Електричар / Elektricar - на повик !!! Скопје !!!

Електричар на повик за одржување на електрични инсталации и електричн...


11 мај 14:06SERVIS NA TELEVIZORI

СЕРВИС НА ТЕЛЕВИЗОРИ И КОМПЈУТЕРИ ДОАГЕАМЕ ДО ВАШАТА ДЕСТИНАЦИЈА ...


08 мај 21:08Polnac полнач акумулатор батерија akumulator baterii

Произведувам и поправам секаков вид на полначи за батерии за рачен ал...


07 мај 14:58Заварување на литиум јонски батерии

Заварување со spot welder до конфигурација 20 v и 4Ah, наскоро и пове...


05 мај 16:35HALONEGI AMPULI

PRODAVAM HALOGENI AMPULI OD 150, 200, 300, 500 W, I 1000 W CE...


04 мај 10:58SIGNALNA SIJALICA 220 V

SIGNALNI SIJALICI 220 V SO NAVOJ , CRVENI I ZELENI , MINIMALNA ...


29 апр 12:17Servis, kompjuteri, laptopi, igo navigacii, mobilni telefoni

Se sto vi treba za vasiot kompjuter i laptop. Servis i odrzuvanje, re...


26 апр 23:51KLIMI - Montaza , Servis i popravka na klima uredi

- Продажба и монтажа на нови, Инвертер клима уреди од Висока класа на...


26 апр 09:31Lab-Tech Electronic - Професионален сервис за електроника

Професионална дијагностика, сервис и одржување на индустриска електро...


23 апр 12:54POPRAVKA NA ELEKTRONSKI PLOCI - ELEKTRONIKA

Popravka na elektronski ploci - elektroniki od masini za perenje, za ...


19 апр 11:27Elrektičar

Električar so golemo iskustvo postavuvanje na električni instalacii p...


1 €
или предлог цена
14 апр 18:13Popravka na elektronski uredi i kompjuteri

- Domasni aparati - Industriska elektronika - Masini i Alati - Kom...


11 апр 17:59Iskusen elektricar elektronicar

-Поправка на бела техника и куќни апарати, -Поправка и чистење на б...


08 апр 11:19Servis na industriski masini

Servisiram industriski masini samo elektrika


07 апр 20:28Ekonomicen servis za LCD i LED televizori

Brzo i kvalitetno servisiranje na LED Televizori . Popravka na Deskto...


07 апр 11:03Servis i popravka na avtomatika za garazni vrati i porti

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje i popravka na...


06 апр 12:37Popravka na site vidovi elektronski aparati za zavaruvanje

(Popravka na elektronski aparati za zavaruvanje invertori) (Popravka...


06 апр 12:37Elektricno parno

Kompletna dijagnostika i servis na elektricno parno i kombinirani bol...


1.000 МКД
или предлог цена
17 мар 06:57Skele - elektricarski instalcii vo sali - Скеле

ИЗНАЈМУВАМЕ СКЕЛЕ ! Со лесномонтажно алуминиумско скеле вршиме зам...


16 мар 17:24Servisiranje elektronika na vozila

Vrsam servisiranje na ostetena elektronika na vozila problem so kompj...


11 мар 11:22Servisiranje, instalacija industriska elektronika,avtomatika

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje, proektiranje...


02 мар 15:09Servis i popravka na avtomatika za garazni vrati i porti

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje i popravka na...


02 мар 15:09Popravka na elektronski aparati za zavaruvanje - invertori

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje i popravka na...


02 мар 15:09Popravka, proektiranje na avtomatika,PLC na masini i procesi

Elektro inziner nudi kompletno odrzuvanje, servisiranje, proektiranje...


02 мар 15:09Поправка на електронски апарати за заварување (инвертори)

Електро инжинер нуди комплетно одржување, сервисирање и поправка на с...


02 мар 15:09ELEKTRICAR

Instalirame kuki, stanevi Obnova na stara instalacija zamena na spr...


27 фев 02:50Полнач polnac на акумулатор и батерии

Произведувам и продавам секакви видови на полначи на било колку волти...


18 фев 22:40dalecinski servis

Vrsam popravka ni site vidovi dalecinski za avtomobili i garazni vrat...


18 фев 09:08ПРЕЦИЗНА ВАГА ЗА МЕРЕЊЕ НА ФРЕОН

погодна за мајстори за клими за фрижидери! https://www.pnm-hvacr.com...


150 €
или предлог цена
29 јан 15:52Servis za elektrika , elektronika i avtomatika

Popravka na elektrika , elektronika i avtomatika Izrabotka i servis...


11 јан 18:41servis na pecki na pelet i klima uredi

Popravka i podesuvanjena pecki na pelet meste polnenje na klima uredi.


11 јан 17:24Elektricarski uslugi

Elektricar so dobro rabotno iskustvo. Vrsime sekakov vid na defekt m...


По Договор
или предлог цена
30 дек 10:34Popravka i Chipuvanje na Xbox i Playstation

Поправка, продажба и модифицрање на сите видови конзоли и компјутери....


13 дек 13:24KOMPJUTERI MOBILNI ELEKTRONIKA SERVIS SOFTWARE HARDWARE

Servis na sekakov vid na elektronika, televizori, kompjuteri, mobilni...


17 ное 20:40Elektricar

Vrsime popravki na sekakov vid instalacija i servisiranje na bela teh...


05 ное 07:08POPRAVKA NA INDUSTRISKA ELEKTRONIKA

SERVISIRAHJE I REPARIRANJE NA ELEKTRONSKI PLOCI TEL: 070 61 82 84


По Договор
или предлог цена
27 окт 09:58Baram ELEKTROINZENER/////Elektrotehnicar

Baram ELEKTROINZENER////Elektrotehnicar za rabota na proekt pisete mi...


22 сеп 12:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам