Подкатегорија:
                   
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:28Промовирано

Сервис за Windows лаптопи и компјутери

Поправам секаков вид на Windows лаптоп или компјутер. Ги нудам сите м...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59Промовирано

СЕРВИС ЗА СЕКАКОВ ПРОБЛЕМ НА ТЕЛЕФОН, ТАБЛЕТ, КОМПЈУТЕР...

СЕРВИС ЗА SAMSUNG, APPLE, XIAOMI, HUAWEI и сите останати модели! Бр....


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:07Промовирано

DEZINFEKCIJA SERVIS NA KLIMA UREDI

DEZINFEKCIJA NA KLIMA UREDI,CISTENJE SO PAREA,I SPECIJALNO SRESTVO ZA...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:00Kupuvam Kompresor za klima

Kompresor za klima inverter DC 114V 60hz 3PH


1 €
или предлог цена
Денес 10:07SERVIS ZA BELA TEHNIKA

♡Pocituvani Eltom servis moze da vi pomogne za ☆servisiranje na bela ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:53Masini Za Perenje

Promena Na Lageri i Simerinzi Original Gorenje.. SKF.. Gorenje, Fa...


Вчера 17:46Servis za masini za alista / sadovi ,frizideri

profesionalen servis za masini za alista / sadovi. brza evtina kvalit...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:04Servis za bela texnika

Profesionalen servis za masini za perenje alista, sadovi. Brza evtin...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:04Popravka na bela tehnika

Popravnka na site vidovi masini za perenje majstor od Gorenje. Broj ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:56Сервисирање на сите видови електрични уреди

Сервисирање на сите видови апарати за домаќинство( бела техника). Пре...


14 мај 21:10SERVIS NA KLIMA UREDI DEMONTAZA-MONTAZA

Vrsime profesionalen servis za klima uredi, nivno polnenje so freon, ...


14 мај 21:10SERVIS ZA BELA TEHNIKA

SERVISIRANJE NA SITE BRENDOVI MASINI ZA ALISTA. SUSARI. SADOVI. PLOTN...


1 €
или предлог цена
14 мај 11:11KLIMA SERVIS,POPRAVKA KLIMI,DOPOLNA FREON,HEMISKO CISTENJE

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


500 МКД
или предлог цена
14 мај 09:40Serves za Bela tehnika

Frizideri Peralni Masini za sadovi Masini za peglanje Masini za s...


14 мај 07:09SERVIS NA KLIMA UREDI I DEZINFEKCIJA

VRSIME SERVISIRANJE NA KLIMA UREDI DOPUNA NA FREON VAKUMIRANJE, DEMON...


1.500 МКД
или предлог цена
13 мај 21:35Servis za Masina za perenje-promena na lageri

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:25Servis za masini za alista

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:25PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 09:42Servis za bela tehnika

Servis za bela tehnika vrsi servis na : masini za perenje masini za ...


111 €
или предлог цена
13 мај 08:59Servis, popravka na bojleri бојлер,bojler,бојлери..povolno

Popravka i cistenje na bojleri od bigor, zamena na originalni grejaci...


По Договор
или предлог цена
13 мај 08:39Поправам микробранови

Поправка на микробранови печки кои искрат (се палат) во внатрешноста ...


По Договор
или предлог цена
12 мај 19:14masini za sadovi SERVIS masina za sadovi

☆Servisiranje ☆Popravka ☆so originalni rezervni delovi ...


1 МКД
или предлог цена
11 мај 17:46сервис за машина за перење алишта

Брзо и квалитетно поправање на машини за алишта и за сушење и останат...


По Договор
или предлог цена
11 мај 16:08servis za ves masini

Servis za Masini za perenje alista najeftina popravka i odrzuvanje so...


По Договор
или предлог цена
11 мај 16:08Сервисни услуги - водовод и електрика

Сервисни услуги од областа на водовод и електрика


По Договор
или предлог цена
10 мај 14:27СЕРВИС ЗА БЕЛА ТЕХНИКА, МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ, СУШЕЊЕ, САДОВИ....

Поправка на машини за перење, сушење, садови...брзо и стручно, со над...


10 €
или предлог цена
09 мај 10:35serviser majstor za bela tehnika,

majstor za bela tehnika,gradezni raboti i vodovod,struja rabotam na ...


08 мај 10:24Servis za pravosmukalki, usisivaci, сервис за правосмукалки

Popravka na pravosmukalki i servis..


По Договор
или предлог цена
07 мај 08:56Klima uredi servis montaza demontaza prodazba

Firma Atmosfera vrsi popravki servis montaza i demontaza hemisko i ba...


10 €
или предлог цена
06 мај 18:55Поправам бољери

Поправам бољери чистење Б А Р АЈ Т Е Н А 079 292 054


1 €
или предлог цена
06 мај 13:53Popravam boljeri i indikatori

Popravam boljeri indikatori BARAJTE NA OVOJ BROJ 079 292 054


1 €
или предлог цена
06 мај 13:53KLIMA UREDI PRODAZBA MONTAZA DEMONTAZA HEMISKO CISTENJE

ATMOSFERA FIRMA NUDI USLUGI ZA KLIMATIZACIJA OD SEKAKOV VID,MONTAZA I...


10 €
или предлог цена
02 мај 21:21SERVIS ZA BOJLER

Vrsam servisiranje na site vidovi bojleri vo Skopje. Cena od 800-140...


1.200 МКД
или предлог цена
01 мај 09:56MONTAZA NA KLIMA URED

MONTAZA DEMONTAZA NA KLIMA URED POLNJNJE SO FRON NA KLIMA UREDK I C...


По Договор
или предлог цена
30 апр 17:31klima servis

klima servis montaza demontaza polnjenje so freon....


По Договор
или предлог цена
30 апр 17:22Делови од машина за перење и сушење Indesit IWDC 6105 I

Се продаваат сите делови од машина за перење и сушење Indesit IWDC 61...


30 апр 09:07GREACI ZA FRITEZI

PRODAVAM NOVI, POVEKE VIDOVI GREACI ZA FRITEZI


29 апр 12:29CISTENJE NA BOJLERI

Cistenje i servis na bojleri od bigor cena po dogovor. 078 847 136


100 €
или предлог цена
27 апр 18:38Antibakterisko Hemisko cistenje za vasiot klima ured

Profesionalno Antibakterisko Hemisko cistenje za vasiot klima ured so...


1.200 МКД
или предлог цена
27 апр 16:15KLIMI - SERVIS - POPRAVKA

Popravka i servis na klima ured od site brendovi!


26 апр 09:30Електрични грејачи - Electricni grejaci

Изработуваме електрични грејачи по нарачка и даваме техничка помош за...


По Договор
или предлог цена
20 апр 16:21SERVISIRANJE NA ELEKTRICNI APARATI

POPRAVKA NA PROFESIONALNI I DOMASHNI ELEKTRICNI I ELEKTRONSKI APARATI...


1 €
или предлог цена
19 апр 11:27Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам