Подкатегорија:
                   
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Сервис за Windows лаптопи и компјутери

Поправам секаков вид на Windows лаптоп или компјутер. Ги нудам сите м...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59Промовирано

СЕРВИС ЗА СЕКАКОВ ПРОБЛЕМ НА ТЕЛЕФОН, ТАБЛЕТ, КОМПЈУТЕР...

СЕРВИС ЗА SAMSUNG, APPLE, XIAOMI, HUAWEI и сите останати модели! Бр....


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:07Промовирано

Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:28Промовирано

SERVIS I MONTAZA NA SITE VIDOVI PROZORI

PVC ALUMINIUM DRVO VECECIJANER ROLO ZAVESI


10 €
или предлог цена
Денес 00:23BRAVARSKI USLUGI i IZRABOTKA na SVE od ZELEZO

Nastresnici,ogradi,vrati i se od zelezo ...


Вчера 22:34Brusanje,tocenje na nozevi do 4 metri

https://www.youtube.com/watch?v=d-3RbVaxzsM Vrsam brusenje , steganj...


Вчера 12:29Секаков вид на изведба браварско лимарска дејност

Изведба на лимарија 071-326-103


1 €
или предлог цена
14 мај 13:19blindor vrati servis

Vrsime otvaranje na zakluceni blindor vrati popravka na istite promen...


3.000 МКД
или предлог цена
14 мај 11:14Zavaruvanje

Zavaruvac, заварувач, Zavaruvame na teren


1 МКД
или предлог цена
14 мај 01:15Se prodavat plinski boci

Se prodavat plinski boci komplet so se creva ,brener itn.... 078 281 ...


По Договор
или предлог цена
12 мај 13:49Krov, pokriv,,popravka,sanacija

doaganje uvid, dijagnoza 500 denari popravka na krovni konstrukcii ...


500 МКД
или предлог цена
10 мај 15:12Limarija,oluci,opsivki ventilacii

Izrabotka na sekakov vid gradezna limarija oluci opsivki za stambeni ...


08 мај 06:21zavaruvanje, popravka na metalni konstrukcii

Zavaruvanje , secenje metalni kostrukcii, zavaruvanje inox, tendi, og...


1.500 МКД
или предлог цена
07 мај 13:26bravarski uslugi

izrabotuvam pomali bravarski raboti kako na primer nastresnici ogradi...


По Договор
или предлог цена
07 мај 08:45Servisirane na aluminiumski prozori,vrati

Servisirane na sekakov vid aluminiumski prozori,vrati, siberi.montaza...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 09:47Iznajmuvanje na potopni pumpi

Vrsime iznajmuvanje na pumpi so razlicen protok i visina. info na t...


20 €
или предлог цена
04 мај 23:23Limarski i bravarski uslugi.

izvedba na site limarski i bravarski raboti


7 €
или предлог цена
02 мај 19:08ZAVARUVANJE OGRADI , PROFILI, KONSTRUKCII, OGRADI I VRATI

ZAVARUVANJE OGRADI , PROFILI, KONSTRUKCII, OGRADI I VRATI OD KOVANO Z...


1 €
или предлог цена
26 апр 09:48BRAVAR

metalni vrati-garazni-lizgacki so i bez motor ,,limeni garazi,,kio...


По Договор
или предлог цена
26 апр 07:29drearski uslugi na drebong i glodalka, zavaruvanje

Razni drearski uslugi na drebong i glodalka ( freza ) kako i zavaruva...


По Договор
или предлог цена
20 апр 17:08zavaruvanje aluminium i site drugi metali

argonsko - TIG zavaruvanje na aluminium, inoks, gus, bakar itn..., ka...


1 МКД
или предлог цена
20 апр 17:08Vrsam popravka na kamionski prikolki i poluprikolki

Vrsam popravki na kamionski prikolki i poluprikolki,sreduvanje na lim...


По Договор
или предлог цена
19 апр 20:11xaus majstor

xaus majstor izvrsuva sitni bravarski raboti vodovot iodvot i sitni e...


5 €
или предлог цена
18 апр 21:59LIMAR

LIMAR IZRABOTKA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA LIMARSKI USLUGI I SANACIJ...


1 €
или предлог цена
17 апр 10:47Izrabotka na elementi od zelezo

Izvrsuvanje na uslugi, izrabotka na elementi od zelezo, vitkanje prof...


По Договор
или предлог цена
12 апр 06:16LIMARSKI USLUGI-LIMARIJA

Izrabotka na Krovovi, oluci, vertikali,opshivki,chistenje ojaci pokir...


По Договор
или предлог цена
10 апр 13:01Bravarski uslugi

Izgradba na vukendici od metalna konstrukcija,ogradi,kapii, natstresn...


1 €
или предлог цена
04 апр 20:28Ogradi bravarski uslugi

Bravarski uslugi izrabotka na ogradi od drvo i metal


1 €
или предлог цена
23 мар 20:26Bravaro limarski izvedbi

Bravaro limarski izvedbi Izrabotka na konstrukcii nastresnici kapii...


10 €
или предлог цена
22 мар 20:24CISTENJE NA OLUCI

Vrsime popravka i cistenje na oluci na site objekti profesionalno, br...


1 €
или предлог цена
22 мар 19:10FARBARSKI USLUGI

Facebook: Auto laker FUKI Vrsime farbarski uslugi na sve sto e met...


1.234 МКД
или предлог цена
12 мар 10:29Услуга

санација на кровови од прокиснување цената зависи од извршена услуга


2.000 МКД
или предлог цена
03 мар 09:38Argonsko zavaruvanje

Aluminium,Inox


По Договор
или предлог цена
25 фев 11:57Bravar zavaruvac na povik

site bravarski raboti zavaruvac so elektricen aparat


111 МКД
или предлог цена
16 фев 18:18Brusenje na nozevi

Vrsam brusenje na nozevi do 4 metri - steganje so elektro magnet : ...


09 јан 19:05Изработка на метални врати за продавници

Амбициозен, вреден, прецизен и одговорен мајстор Ви нудам изработк...


03 јан 18:47POPRAVKI I MONTAZA NA NOVI KROVOVI OD SITE TIPOVI

Монтажа и поправки на секаков вид на лим -Покривање кровови со пове...


02 јан 10:18Zavaruvanje, peskarenje, farbanje

Zavaruvanje, peskarenje, farbanje


1 €
или предлог цена
19 дек 06:47Klimatizacija i ventilacija

Izrabotka na Klimatizacija i ventilacija So nas i vas materijal 0...


11 €
или предлог цена
30 ное 14:42haus-majstor

popravam i montiram sanitarii,,boljeri, ,shtekeri,,prekinuvaci/,monti...


10 €
или предлог цена
27 окт 21:10ALUMINIUMSKO ZAVARUVANE I BRAVARSKI RABOTI

izrabotka na vozila za slep sluzba od site dimenzii so kvalit...


27 сеп 19:06Bravar-ogradi,terasi,vrati

Izrabotka na terasi,ogradi vrati


21 сеп 22:05ODRZUVANJE PARNO, VODOVOD, ODVOD

Molerofarbarski uslugi, gletuvanje, fasadi, gips karton.. Kvalitetno...


1 МКД
или предлог цена
30 мар 20:21Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам