Подкатегорија:
                   
252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕРВИС ЗА СЕКАКОВ ПРОБЛЕМ НА ТЕЛЕФОН, ТАБЛЕТ, КОМПЈУТЕР...

СЕРВИС ЗА SAMSUNG, APPLE, XIAOMI, HUAWEI и сите останати модели! Бр....


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:07Промовирано

Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:28Промовирано

Сервис за Windows лаптопи и компјутери

Поправам секаков вид на Windows лаптоп или компјутер. Ги нудам сите м...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59Промовирано

SERVIS I ODRZUVANJE NA VELOSIPEDI

Velosiped servis=ZOKI=lociran vo nas.LIsice(pozadi benziska pumpa na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:03Servis na kafemati

Servis i chistenje na kafemati za domashna i kancelariska upotreba


По Договор
или предлог цена
Денес 02:15elektricar vrsi popravki

elektricar vrsi popravki i zamena na bojleri.popraka na indikatori sp...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:17Tapaciranje avtomobili enterieri instrument tabli

Tapaciranje restavracija na avtomobili. Sedista, vrati, volani, men...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:33Servis na elektricni kolicki

Servis na elektricni skuteri(invalidski kolicki)


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07Ureduvanje na dvor

Ureduvanje na dvorovi, sadenje treva, borcinja, cveke i drugo. Cena p...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:43Ostrenje na site vidovi na kruzni cirkulari

Vrsham Mashinsko ostrenje na site vidovi na kruzni cirkulari od site ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:29Кран платформа чистење на недостапни места

Se prodava iznajmuva mozno i zamena dajte ponuda info viber 0041786...


1.234 €
или предлог цена
Вчера 12:23montaza I popravka na roletni pvc.

montaza I popravka na roletni pvc. alymin garazni vrati


1 €
или предлог цена
Вчера 10:51roletar monter marjan

montaza na alyminski roletni, plasticni roletni, garazni vrati, komar...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51folija lepenje,фолија лепење

фолија лепенје ,секаков вид на фолија,на секаков вид материјал


1 €
или предлог цена
Вчера 09:08Vodoinstalater hausmajstor водоинсталатер

Popravam sekakov vid na defekti vodovod I odvodni.montiram sanitarija...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:28vodovod, водоводџија, водовод, vodovodzija

popravka na boljeri, tush baterii, ceshmi instalaci itn.


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 22:23haus majstor,house majstor, se okolu domot

evtina i kvalitetna usluga za vashite defekti vo domot, cistime i pec...


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 22:23Premotuvanje (vinklovanje) na sekakov vid elektromotori

Servisot "ace dece herc" nad 25 god. profesionalno se zanimava so pre...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:10Винкловање (премотување) на електромотори и рачен алат

Електро сервисот "ВОЛТ" ви нуди брзо и професионално винкловање (прем...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:10Servisiranje na site vidovi elektricni uredi

Servisiranje na ste vidovi el. aparati za domakinstvo (bela tehnika)....


1 €
или предлог цена
14 мај 21:09KAMERA 5 metri ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

.Endoskop HD kamera, se priklucuva na Android telefon ili na Laptop, ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 16:39otpusuvanje na odvodni cevki

masinsko otpusuvanje na odvodni cevki pod voden pritisok montaza na...


1 €
или предлог цена
14 мај 12:00profesionalen servis za kafemati

Prodazba i Profesionalen Servis za kafemati od site svetski marki.brz...


1 €
или предлог цена
14 мај 10:53Masinsko cepenje na drva

Brzo i efikasno cepenje drva ,eden uslov da imate trofazna struja


250 МКД
или предлог цена
14 мај 09:46SERVIS NA MASINI ZA SIENJE

Prodazba otkup servis


По Договор
или предлог цена
14 мај 09:43masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 23:32masinsko vodeno cistenje kanalizacija

masinsko vodeno otpusuvanje pod visok pritisok na kanalizacija proekt...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 23:32HAUS MAJSTORSKI USLUGI

Vrsime popravki vo vasite domovi na elektricni i vodovodni instalacii...


1 €
или предлог цена
13 мај 21:34Servis za garazni vrati

Servis za panelni vrati, rolo vrati, lizgacki, krilni, senzorski vrat...


1 €
или предлог цена
13 мај 19:47Vodovod Sanitarija SERVIS za kupatilo

Popravka i odrzuvanje na vodovod i sanitarija vo kupatilata ( WC solj...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:25Elektricar

Elektricar so nad 30 godisno iskustvo. - Izrabotuvam Avtomatiki za h...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 09:44Popravki i korekcii na PVC prozori i vrati.

Vrsime popravki i korekciji na sekakov vid na plasticni pvc prozori i...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 09:37Sreduvanje i odrzuvanje na dvorovi

Vrsime sreduvanje i odrzuvanje na dvorovi . Cena povolna


По Договор
или предлог цена
13 мај 08:02Vodoinstalater hausmajstor vodovodzija odvod

Majstor izvrsuva sekakov vid na vodovodziski I odvodni defekti.postav...


1 €
или предлог цена
13 мај 07:41Водоинсталатер водоводџија вода во одвод

Све за водовод и одвод со поцинкувани и пластични цевки.одзатнувам од...


100 МКД
или предлог цена
13 мај 07:41Hausmajstor

Vrsime sekakov vid na uslugi i popravki: zavaruvanje, bravarija, meha...


По Договор
или предлог цена
12 мај 21:56одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


10 €
или предлог цена
12 мај 05:15Otkup na kafemati na kapsuli

Otkup na ispravni i neispravni kafemati na kapsuli


По Договор
или предлог цена
12 мај 01:01Vodovod odvod vodoinstalater

Popravki od vodovod so plastika I so pocinkuvani cevki. odvod. Mesten...


1 €
или предлог цена
11 мај 18:28Servis na frizideri/frizider za pijaloci

Поправка на индустриски фрижидери за пијалоци. Единечни или дупли. ...


500 МКД
или предлог цена
11 мај 16:43Antibakterisko na Klima uredi & Polnenje Freon.

Доколку вашиот клима уред не грее/лади доволно , испушта лош мирис .....


500 МКД
или предлог цена
11 мај 16:43solarno

ako vi e potrebno eftino greenje javete se ke se dogovorime za site p...


1 €
или предлог цена
11 мај 10:48parno

vrsam izvedba i odrzuvanje na parno greenje, so site vidovi na energe...


По Договор
или предлог цена
11 мај 10:48Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам