Подкатегорија:
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pomos za nega na bolno lice

Imame potreba od dopolnitelna pomos za nega na bolno lice vo domasni ...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 19:29Промовирано

Masaza vo Vasiot dom

Масажа во удобноста на Вашиот дом. -релакс масажа, -релакс масажа с...


1 €
или предлог цена
29 мај 18:35FIZIOTERAPEFT - GRIZA I NEGA NA LICA

Za Lica koi imaat potreba od Griza i Nega Aleksandar - Fizioterapeft...


По Договор
или предлог цена
06 мај 19:27Diplomiran fizioterapevt

Diplomiran fizioterapevt vo domasni uslovi vrsi relaks masazi, medici...


1.500 МКД
или предлог цена
06 мај 10:09Домашна рехабилитација/Масажа

Врвна рехабилитација на пост- оперативни лица со вклуч ена психотер...


25 €
или предлог цена
03 мај 13:00Fizioterapevt na povik

Закажете консултација и преглед во вашиот дом. Дипломиран физиотерапе...


По Договор
или предлог цена
29 мар 13:28FIZIOTERAPEVT

Diplomiran fizioterapevt razlicni vidovi tenhiki za podobruvanje na o...


600 МКД
или предлог цена
24 фев 09:55Fizioterapevt,masaza,физиотерапевт масажа,рехабилитација

Физиотерапевт со десетгодишно искуство изведува масажи и вежби во ваш...


По Договор
или предлог цена
09 фев 12:53Fizioterapevtski uslugi od diplomiran fizioterapevt

Fizioterapevtski uslugi!! Procenka na sostojbata, preporaka za tretma...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јан 13:29Физиотерапија

Физиотерапевт нуди кинезитерапија, масажа , индивидуални вежби ,еду...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 19:28Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам