Подкатегорија:
                   
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mašina za vežbanje na koleno i kolk.

Се изнајмува машина за физикални вежби на колено и колк. Континуирано...


1 €
или предлог цена
16 апр 13:13Vezbi, masaza, rehabilitacija, domasni uslovi

Diplomiran fizioterapevt od UKIM vrsi vezbi masaza i rehabilitacija v...


600 МКД
или предлог цена
02 мар 17:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам