Подкатегорија:
                   
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Логопедски терапии

Искусен спец. Логопед нуди домашни терапии ( во ваши...


700 МКД
или предлог цена
Денес 17:58  НОВ ОГЛАС

Физиотерапевт на повик

Закажете консултација и преглед во вашиот дом. Дипломиран физиотерапе...


По Договор
или предлог цена
29 мар 13:28Клинички логопед

Специјалист по клиничка логопедија врши дијагностицирање и рехабилита...


700 МКД
или предлог цена
31 окт 13:11diplomiran fizioterapevt

Sekakvi fizioterapevtski uslugi kaj vas doma. Masaza rehabilitacija, ...


1 МКД
или предлог цена
02 мар 17:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам