Подкатегорија:
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

baram zena za nega na staro lice (zena)

Барам жена за нега на старо лице (жена) Локација: нас Аеродром - Ско...


По Договор
или предлог цена
02 мај 17:45NEGA I GRIZA na STARI I IZNEMOShTENI LICA

Griza i nega na stari ili iznemosteni lica,podgotovka na obrok lekars...


25 €
или предлог цена
06 мар 14:37Се бара жена за чување старо лице

Барам жена за чување старо и неподвижно лице 8 часа во Скопје во насе...


11.111.111 €
или предлог цена
31 авг 18:50Барам жена за 24 часа домашна нега (Скопје)

Барам жена за нега и чување на 79 годишна подвижна жена во Скопје, 24...


1 МКД
или предлог цена
11 јун 13:40Nega za stari lica 24 casa

Nega za stari lica 6, 8 ili 24 casa tel 071 314 927/ 072 245 526


1 €
или предлог цена
20 мај 10:01CUVAM VOZRASNI I STARI LICA

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od griza i nega Vo Skopje ili Ku...


По Договор
или предлог цена
05 апр 01:48Baram negovatelka za stari lica

Baram negovatelka za stari lica vo bitola Za poveke info kontakiraj ...


По Договор
или предлог цена
23 фев 16:17Nega na stari lica

Nudime nega na postara zenska osoba vo domasni uslovi. Sopstvena soba...


1 €
или предлог цена
26 јул 15:45Mediciski uslugi na domasni uslovi.Sherbime medicinale.

Mediciski uslugi na domasni uslovi. Sherbime medicinale n...


26 фев 17:55Medicinska nega

Imame potreba od medicinska sestra koja znae da pravi aspiracija na s...


1 МКД
или предлог цена
08 дек 21:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам