Подкатегорија:
                   
191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aktivno NAJEVTINO dezinsekcija dezinfekcija deratizacija

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA 076884703 070819058 RESENIE ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:51Промовирано

CISTENJE I OTSTRANUVANJE NA SUT I NEPOTREBNI RABOTI.

Dokolku imate nepotrebni raboti ili sut sto vi odzemat prostor vo vas...


1 €
или предлог цена
Денес 10:21DETINSEKCIJA-DERATIZACIJA ‼️

IMATE BUBACKI ILI GLUVCI ?? Ne cekajte ‼️Javete se na ‼️078373552‼️ i...


2.000 €
или предлог цена
Денес 09:22CISTENJE NA VLEZOVI NA ZGRADI,KANCELARII,KAFICI I DR.

CISTENJE na VLEZOVI na ZGRADI,kujki,KANCELARII,KAFICI,I DR.tel077 588...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:46Домашна помош и чистење

Барам некој кој би чистел куќа 2 пати во месецот по 8 часа.Работната ...


Вчера 19:35  НОВ ОГЛАС

DLABINSKO CISTENJE SO KIRBY NA VASIOT DOM I DELOVEN PROSTOR

Vrsime profesionalno cistenje na lezai kreveti garnituri tepisi delov...


1 €
или предлог цена
13 мај 08:10DLABINSKO HEMISKO VODENO PERENJE NA TAPACIRAN MEBEL

https://www.facebook.com/CleanDommk - ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ / ПЕРЕЊЕ НА ...


1 €
или предлог цена
13 мај 07:57CISTENJE I PROTEKTIRANJE NA KOZNI GARNITURI

PROFESIONALNO CISTENJE I ODRZUVANJE NA KOZNI GARNITURI I AVTOMOBILSKI...


11 мај 16:25SERVIS ZA HEMISKO DLABINSKO CISTENJE VO VASIOT DOM

HEMISKO CISTENJE I ODRZUVANJE NA TEKSTILEN TAPACIR NA NAMESTAI-GARNIT...


11 мај 16:25NAJKVALITETNO CISTENJE NA DOMOVI I DELOVNI PROSTORII

Najkvalitetno cistenje na vasite domovi i delovni prostorii po povoln...


1 €
или предлог цена
11 мај 13:30Cistenje na kukji I stanovi

Доколку сакате услуга од страна на врвни и вредни хигиеничари,не се д...


2.000 МКД
или предлог цена
10 мај 22:58Chistenje na nedostapni povrshini so digalka do 21m

Chistenje na sekakov vid objekti koi imaat nedostapni povrshini (stak...


По Договор
или предлог цена
10 мај 09:24Masini za odrzuvanje higiena

Pravosmukalki, ekstrakcioni masini cetkarki, i mn druga oprema na lag...


999 €
или предлог цена
09 мај 15:30Prodazba na masini za higiena

Prodazba na masini za cistenje na razlicni vidovi povrsini. Pravosm...


1.860 €
или предлог цена
09 мај 15:29Masini za tvrdi podovi

Prodazba na masini za tvrdi podovi povekje vidovi I specifikacii.


1.860 €
или предлог цена
09 мај 14:42Prodazba na masini za higenski uslugi

Prodazba na povekje vidovi na pravosmukalki cetkarki za tepisi plocki...


1.860 €
или предлог цена
09 мај 14:42Генерално чистење по градежни работи 075213105 и 070353614

Работиме според најновите европски стандарди, исклучително само со ма...


1 €
или предлог цена
08 мај 07:57Generalno cistenje I Xemisko so Profesionalni masini

Profesionalno Generalno cistenje na stanovi I kukji so nasi kvalitetn...


18 МКД
или предлог цена
06 мај 23:36Чистење на станови и куќи

Професионално Чистење на Станови ,Куќи, Викендици и секаков вид на о...


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 15:59Cistenje na stanovi I kukji

Професионално Чистење на Станови ,Куќи, Викендици и секаков вид на о...


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 15:59Cistenje na stanovi i kukji

Професионално Чистење на Станови ,Куќи, Викендици и секаков вид на о...


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 15:59Cistenje STANOVI/KUCI/VIKENDICI

KRISTAL HOME Cistenje KANCELARII,stanovi kuki vikendici od prasina,pa...


06 мај 09:55NATIONAL CLEANING SERVICE - VI NUDI :

Profesionalno cistenje domovi kancelarii delovni prostrii so KIRBY ...


По Договор
или предлог цена
06 мај 08:28Cistenje posle gradba,renoviranje(Postgradezno cistenje)

👇Професионално постградежно чистење👇 ФАЗА 1 (во првата фаза ги отс...


1 €
или предлог цена
01 мај 10:11ХЕМИСКО /HEMISKO ЧИСТЕЊЕ НА ВАРИОЛАЈТ/ VARIOLAJT ЗАВЕСИ !!!

Сервисот за хемиско чистење и хигиенски услуги АЛБОС ХЕМ ви нуди хем...


200 МКД
или предлог цена
26 апр 12:07CISTENJE I PERENJE SO RAINBOW MASINA

Вршиме длабинско чистење на вашите лежаи, кревети, гарнитури и теписи...


По Договор
или предлог цена
18 апр 09:11Nadvoresno cistenje na prozori vo Dzevahir skycity

Nadvoresno i vnatresno cistenje na prozori isklucivo vo Dzevahir Sky ...


1 €
или предлог цена
13 апр 22:13Cistenje na kukji I stanovi

Професионално Чистење на Станови ,Куќи, Викендици и секаков вид на о...


1.800 МКД
или предлог цена
11 апр 15:04Машинско чистење и дезинфекција на под тел. 075353614

Машинско чистење и дезинфекција со Kärcher машини за рибање и смукање...


1 МКД
или предлог цена
09 апр 12:00Cistenje I odrzuvanje na xigiena vo vlezovi na stanbeni zgra

Опис na rabota 1.Suvo cistenje (Metenje) 2.Brisenje gelenderi Dezi...


200 МКД
или предлог цена
06 апр 14:52Higienicarki

Firmata bellotos 1509 dooel Skopje koja se naoga vo Avto Komada ima p...


По Договор
или предлог цена
05 апр 21:38Masini za tvrdi podovi

Masini za tvrdi podovi vi povekje dimenzii I jaccini.


1.860 €
или предлог цена
04 апр 19:56Cistene na prozori

Cistene na izlozi od dukani vadenje na folii od prozorci po najpovoln...


1 €
или предлог цена
01 апр 18:37Se bara žena za povremeno cisteneje vo nas.Dame Gruev

Barame žena za citenje kukja. Se po dogovor


1 €
или предлог цена
01 апр 14:00Cistenje Чистење

Професионално Чистење на Станови ,Куќи, Викендици и секаков вид на о...


1 €
или предлог цена
19 мар 08:14Cistenje na stanovi I kukji Generalno Profesionalno

Професионално Чистење на Станови ,Куќи, Викендици и секаков вид на о...


18 МКД
или предлог цена
19 мар 08:14Cistenje stanbeni i delovni prostorii

Протач Дооел Скопје ви нуди еднократни или тековни чистења на вашиот ...


2.500 МКД
или предлог цена
08 мар 02:30Hemisko Cistenje Trosed - Krevet - Kauc

Hemisko Cistenje na Tapaciran Mebel Zagarantiran Kvalitet Dlabins...


2.500 МКД
или предлог цена
28 фев 14:48Cistenje stanbeni i delovni prostorii

Cistenje stanbeni i delovni prostorii, odrzuvanje na higienata bespre...


1.500 МКД
или предлог цена
28 фев 11:30Aktivno NAJEVTINO DEZINFEKCIJA DEZINSEKCIJA DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
27 фев 21:45OSTRANUVANJE I UNISTUVANJE NA INSEKTI

NAJ BRZO RESENIE ZA OSTRANUVANJE NA LEBARKI BUBASVABI MRAVKI PAJACI B...


77 €
или предлог цена
24 фев 10:44Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам