Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aktivno NAJEVTINO dezinsekcija dezinfekcija deratizacija

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA 076884703 070819058 RESENIE ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:51Промовирано

Hemisko Dlabinsko Cistenje

Hemisko Dlabinsko Cistenje na sekakov vid tapaciran mebel i vozila. M...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:50Промовирано

Cistenje perenje odrzuvanje na nadvoresni povrsini

Чистење со индустриски машини под висок притисок Апликации: - Индус...


60 МКД
или предлог цена
Денес 13:20DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MACEDONIA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA 076884703 070819058 RESENIE I...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Dezinsekcija Dezinfekcija Deratizacija

Najefikasen Servis vo gradot so 20 godisno iskustvo DEZINSEKCIJA I DE...


20 МКД
или предлог цена
14 мај 15:29Cistenje na gazista od skele

Чистење на газишта и многу други работи Чистење со индустриски машин...


90 МКД
или предлог цена
13 мај 10:50Cistenje na podrumi,magacini i garazi

Чистење и фрлање на непотребни работи. Чистење на подруми,гаражи,мага...


1 €
или предлог цена
11 мај 17:31Odzatnuvanje solja i kanalizacija

Odzatnuvam solji. kujni. tus kabini.odvodni i kanalizacioni cevki.doa...


1 €
или предлог цена
08 мај 19:54Фирма за чистење „NATIONAL CLEANING SERVICES“

Фирма за чистење „NATIONAL CLEANING SERVICES“ Нуди услуги Чи...


10 МКД
или предлог цена
05 мај 08:45Миење Коли

Се бараат искусни работници за миење коли во Сервис Буба Контакт тел...


1 €
или предлог цена
03 мај 12:47PERENJE I PEGLANJE(doagjame zemame i vrakjame )

Perenje i peglanje na Vasite alista, kosuli, pantaloni,fustani,suknji...


200 МКД
или предлог цена
01 мај 20:24Cistenje Podrumi,Garazi,Objekti,Isfrlanje na Sut idr.

Vrsime uslugi za isfrlanje na sekakov vid na sut,otpad,nepotrebni rab...


1 €
или предлог цена
30 апр 20:16VRSIME CISTENJE NA DPF -PARTIKEL FILTERI

. ♻️📣 Дали имате светло на филтерот за издувни гасови (DPF) на ваши...


5.000 МКД
или предлог цена
17 апр 03:15Univerzalen cistac za plocki

Se prodava univerzalen cistac za plocki nov ne koristen.


500 МКД
или предлог цена
13 апр 17:29Aktivno NAJEVTINO dezinsekcija dezinfekcija deratizacija

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA 076884703 070819058 RESENIE ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:51Cistime Delovni objekti so postojan angazman

Professionalno higensko odrzavanje na Delovni Objekti : Kancelarii,Am...


2.500 МКД
или предлог цена
01 мар 12:19ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ - продажба, монтажа, хемиско чистење

Албос Хем Дооел Скопје ви ги нуди своите услуги: -Продажба и монтажа...


По Договор
или предлог цена
28 фев 09:12NAJEFTINA DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MK

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
27 фев 01:21Чистење на деловни простории

Се бара личност за чистење на канцеларии и деловен простор доволно е ...


10 МКД
или предлог цена
11 фев 13:46Машинско чистење со Kärcher машини 070353614

Машинско чистење за Предноста на механичкото чистење со Kärcher ма...


1 €
или предлог цена
04 фев 17:29MASINSKO ODZATNUVANJE ODVODI

MASINSKO ODZATNUVANJE ODVODI KONTAKT TELEFON. 078 251605 DOKOLKU NE...


По Договор
или предлог цена
02 фев 13:10DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MACEDONIA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
28 дек 03:45Перење на Зебра завеси

Демонтажа, транспорт, перење и монтажа на роло Зебра завеси Беспре...


300 МКД
или предлог цена
25 ное 21:23Cetki

Prodavam dvostrani cetki,ednata strana so sunger drugata meka cetka ,...


30 МКД
или предлог цена
24 ное 13:08Машинско чистење

Вршиме машинско чистење на секаков вид подови, гаражи, деловни просто...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 18:39Xemisko-dlabinsko cistenje na tapaciran mebel

Професионално Хемиско-длабинско чистење Опис на Работа -Одстранување ...


250 МКД
или предлог цена
08 мај 06:50ПЕРЕЊЕ ПЕГЛАЊЕ PERENJE PEGLANJE земаме и враќаме

Дозволете ние да ја превземеме обврската за перење и пеглање на вашит...


200 МКД
или предлог цена
20 апр 10:35DEZINFEKCIJA

ДИЗИНФЕКЦИЈА Вршиме дезинфекција на сите видови на објекти и простор...


10 МКД
или предлог цена
12 апр 10:06Дезинсекција, Дезинфекција и Дератизација

Нудиме безбедна,брза и ефикасна Дезинсекција, Дезинфекција и Дератиза...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 07:18Dezinsekcija, Dezinfekcija i Deratizacija

Нудиме безбедна,брза и ефикасна Дезинсекција, Дезинфекција и Дератиза...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 07:18HEMISKO CISTENJE FOTELJA

Од нас може да побарате хемиско третирање на тапациран мебел од штоф,...


600 МКД
или предлог цена
10 ное 09:31KARCHER WAP 1050

WAPOT E NA BENZIN SO HONDA MOTOR 200 BARI


1 МКД
или предлог цена
26 окт 14:23За прв пат на Македонскиот пазар и во регионот - 100% антиба

Се продава целосно бизнис со производи кои се увезени за прв пат на п...


1 €
или предлог цена
21 сеп 20:29DLABINSKO USISUVANJE MEBEL I DUSECI SO KIRBY

Dlabinsko cistenje i perenje na vasite lezai kreveti garnituri odstra...


10 €
или предлог цена
27 мар 09:05Хигиеничари/ки

Агенција за одржување на хигиена Клинер Дооел - Скопје, има потреба о...


По Договор
или предлог цена
01 ное 15:33OZONSKO CISTENJE NA AVTOMOBIL OZONERSKO POLNENJE AVTO KLIMA

,,ОЗОНЕРСКО ЧИСТЕЊЕ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ,, Јонизирајќи го воздухот Oz...


500 МКД
или предлог цена
28 сеп 07:22ПРОФИ ПОЛИРАЊЕ И ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ / БУТЕЛ

ПРЕД СЕЗОНСКИ ПОПУСТ !!! ПРОФИ ПОЛИРАЊЕ И ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ ПО ПРОМО...


1.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 17:12Hemisko na avtobusi

Avtomobili AVTOBUSI KAMIONI PIC UP MINI BUS KOMBINJA PO POVOLNI...


1.000 МКД
или предлог цена
16 авг 12:12Maшинско чистење на подови

Машинско чистење на подови. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
09 апр 14:06Mashinsko cistenje podni povrshini i cistenje na stakleni po

Nudam profesionalno cistenje na stakleni dostapni i nedostapni povrsh...


30 МКД
или предлог цена
29 авг 21:25НОВО ВО ОХРИД- станбен управител и сервис за хигиена

Лиценцирана фирма за одржување на хигиена.Хигиената ја вршиме со проф...


1 МКД
или предлог цена
19 јул 10:37Profesionalno cistenje fasadi

Euro Cist Grup servisot za cistenje i odrzuvanje higiena, vo ramkite ...


По Договор
или предлог цена
17 јул 08:50Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам