Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Muzika za sekakov vid na veselbi

Pravite svadba,, nemate muzika za po nevesta,veridba,mekici rodenden,...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Музика и Забава / Музичари

03 јун 09:15Muzika za zabava

Svirime za svadbi, rodendeni, krstevki, ku4ni sLavi i druGi privatni ...


1 €
или предлог цена
19 мај 17:03Sviram veselbi,rodendeni maturski,proslavi

Harmonika za Veselbi,rodendeni,maturski....071-947-437


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Музика и Забава / Музичари

16 мај 13:08Majestic bend muzika za site vidovi proslavi

Mizika za site vidovi proslavi Mekici veridbi rodendeni svadbi priva...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Музика и Забава / Музичари

15 мај 16:34DISK JOCKEY ( DJ )

Profesionalen DJ za vashite zabavi so sopstvena DJ oprema so dolgogod...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Музика и Забава / Музичари

11 мај 11:42Jas i Harmonikata...

Domasni proslavi,rodendeni,maturski...tuka e Harmonikata Samo za dobr...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Музика и Забава / Музичари

09 мај 11:20Дипл.Музичар дава часови Виолина,Клавир,Теорија

Дипломиран виолинист по класична музика. Виолинист веќе 18 години,...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Музика и Забава / Музичари

01 мар 22:38Часови по гитара | Chasovi po gitara

Индивидуални часови по гитара Часовите може да бидат онлајн и во ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музика и Забава / Музичари

16 фев 18:50Muzika za merak za site vasi veselbi

Muzika za site vasi veselbi,krstevki,rodendeni,veridbi ,proslavi i dr...


По Договор
или предлог цена
12 јан 18:21Muzika za merak za site vasi veselbi

Muzika za site vasi veselbi,krstevki,rodendeni,veridbi ,proslavi i dr...


По Договор
или предлог цена
12 јан 18:18ОНЛАЈН ЧАСОВИ ПО ВИОЛИНА | ONLINE CASOVI PO VIOLINA

Моето 10 годишно професионално искуство и акумулирано знаење стекнато...


350 МКД
или предлог цена
26 окт 22:13Casovi po gitara

Online casovi gitare koje drzi ucenik legendarnog gitariste RM Tocka ...


500 МКД
или предлог цена
12 апр 17:47Магионичар за детски родендени, прослави и забави

Направете ја роденденската прослава на вашите најмили незаборавна! ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Музика и Забава / Музичари

08 окт 08:55Часови по Гитара

Андреј Илиески за прв пат ја изразува својата љубов кон музика свиреј...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музика и Забава / Музичари

27 окт 14:08Stimanje Klaviri i Odrzuvanje

Profesiinalno stimanje i odrzuvanje na sekakov vid piana i klaviri


1 €
или предлог цена
12 окт 08:36Iskusen tapanar bara tezga (cover) bend

Tapanar so 12-godisno iskustvo bara tezga (cover) bend za sekakov vid...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Музика и Забава / Музичари

25 јун 19:02Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам