Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvam Konopoi(konopoj)

Изнајмувам конопои за секаков вид на забави и настани. Цената е 250 д...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Музика и Забава / Останато

13 мај 17:29Iznajmuvam Ozvucenie i pultovi

Iznajmuvam ozvucenie i pultovi za vasite proslavi rodendeni zabavi.. ...


По Договор
или предлог цена
10 мај 14:33Шанкерки / Коњопои / Високи клубски маси / Shankerki / Konjo

ИЗНАЈМУВАМ / For Rent Mаксимум 12 високи клубски маси кои можете да ...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:36DJ za proslavi i zurki

DJ za sekakov vid na proslavi i zurki Muzicka selekcija spored vasio...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Музика и Забава / Останато

12 дек 15:37Proslava

Za vasite proslavi da vi bidat po zabavni i po bogati ostavete da se ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музика и Забава / Останато

16 ное 18:56Dj za sekakva prigoda

Dj za sekakva prigoda, zurki, rodendeni, proslavi i sekakov vid zabav...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Музика и Забава / Останато

28 окт 21:12Текстописец

Пишувам текстови за песни, на различни теми, и во различни стилови.


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Музика и Забава / Останато

05 јан 11:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам