Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJDOBRI SOBI VO STRUGA VILLA PALACE RABOTIME SO VAUCERI

NEW VILLA PALACE STRUGA GI ZGOLEMI SVOJITE KAPACITETI SO USTE 30 SOBI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
10 мај 23:11Промовирано

FAEMA SAN MARCO RANCILIO WEGA ASTORIA GAGGIA FIORENZATO

ASTORIA AURORA BEZZERA BFC BRASILIA LA SAN MARCO LA CIMBALI LA...


3 €
или предлог цена
30 мај 09:23KAFEMATI KAFEMAT ESPRESSO APARAT

ASTORIA AURORA BEZZERA BFC BRASILIA LA SAN MARCO LA CIMBALI LA...


67 МКД
или предлог цена
30 мај 09:20SERVIS I DELOVI ZA KAFEMATI KAFEMAT APARAT ZA KAFE

Since 1994 Mia sells spare parts for espresso coffee machines, dish...


2 €
или предлог цена
26 мај 21:14GAGGIA EMONEC BEZZERA GRIMAC PAVONI GAGGIA SANREMO

ASTORIA AURORA BEZZERA BFC BRASILIA LA SAN MARCO LA CIMBALI LA...


2 €
или предлог цена
26 мај 21:12Prodavam mnogu socuvan shank

Prodavam shank za restoran hotel ili kafule, sekako moze da se korist...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Кафулињата

25 мај 08:31ASTALI I MASI KOMPLET ZA.UGOSTITELSTVO.SE.PRODAVA

ASTALI MASI ZA UGOSTITELSTVO EXTRA CENA!!! IMAM POVEKJE PARCINJA..IM...


150 €
или предлог цена
13 апр 04:36MELNICA MELNICI KAFEMAT FIORENZATO EVO64

ASTORIA AURORA BEZZERA BFC BRASILIA LA SAN MARCO LA CIMBALI LA...


2 €
или предлог цена
05 апр 11:47Продавам Вивето греалки

Продавам Вивето инфра ред греалки отпорни на сите временски услови.По...


75 €
или предлог цена
17 јан 20:44Kafemat na plin so melnica

ARIETE profesionalen kafemat na plin so melnica MAZZER , vo odlicna s...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Кафулињата

16 јан 12:21invetar za kafeterija

Shitet invetar per kafe, aprat kafje mulliri tavolina me karike frig...


1 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Угостителство / Кафулињата

23 окт 14:40Makmist sistemi za ladenje za restorani i kafici

Misting sistemite moze da se koristat vo site industrii kade sto ima ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Кафулињата

25 јул 14:58Se izdava deloven prostor kafiterija vo Beverli Hils

Се издава целосно опремен деловен простор - кафетерија во Беверли Хил...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Кафулињата

04 авг 13:00SE PRODAVAAT

т: 1. Klub masa i dve klupi dvosed (handmade) 4 parcinja CENA 3000de...


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Угостителство / Кафулињата

15 јун 14:37kafemat za prodazba

kafematot e celiot servisiran i vo ispravna sostojba spremen za rabota


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Кафулињата

21 мар 11:27ИЗНАЈМУВАЊЕ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА ЗАБАВА

Се изнајмува деловен простор во Phoenix Coffee за новогодишна прослав...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Кафулињата

08 дек 18:21Aparat za pijaloci i hrana i kafemat

Polovni vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
13 окт 09:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам