Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJDOBRI SOBI VO STRUGA VILLA PALACE RABOTIME SO VAUCERI

NEW VILLA PALACE STRUGA GI ZGOLEMI SVOJITE KAPACITETI SO USTE 30 SOBI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
10 мај 23:11Промовирано

Oprema za restoran

Prodavam friteza roler grill frizder malku koristeni


1 €
или предлог цена
Вчера 13:39Masi i Stolovi / Маси и Столови

Се продават 4 маси и 10 столови. Се комплет заедно 22.000 denari.


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:36Dezinfekcija,Dezinsekcija,Deratizacija

Служба за Дезинфекција,Дезинсекција и Дератизација успешно решава ...


1 €
или предлог цена
05 јун 10:30Ostrenje nozevi,salamoreznica

Ostrenje (mesarski) nozevi, i dr. za Mesarnici,Ribarnici Restorani,...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

04 јун 20:07Ostrenje nozevi od salamoreznica/mesoreznica i dr.

Pocituvani Masinsko ostrenje nozevi od salamoreznica/mesoreznica ,(m...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

04 јун 20:06Пицерија Морино има потреба од работничка на каса

Пицерија Морино има потреба од работничка на каса. Доколку сте личн...


23.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Ресторани

03 јун 15:20Espresso machines spare parts and accessories

MIA Since 1994 Mia Company sells spare parts for espresso coffee mac...


2 €
или предлог цена
26 мај 21:12Stolovi, perfektno zacuvani, 80 tina na broj.

Se prodavaat stolovi, vkupno 80 tina na broj od koi 20 se so portokal...


1.400 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.700 МКД
17 мај 17:08Ugostitelska oprema,skari lavaboa,sporeti,fritezi,кујни

Производство на професионална опрема за угостителство: - плински печ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Угостителство / Ресторани

02 мај 16:41Restoranski stolovi i masi

Se prodavaat novi drveni stolovi od koza voopsto ne koristeni i malku...


1 МКД
или предлог цена
01 мај 09:43Servis na plinska ugostitelska oprema, restorani sendvicari

Вршиме сервисирање на плински уреди во вашите угостителски објекти. ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Угостителство / Ресторани

12 мар 10:40Угостителска опрема

Разладен фрижидер со 3 врати Машина за кашкавал Саламореска Преса за ...


1 €
или предлог цена
07 мар 08:26Keramicki tanjircinja

Prodavam 40 parcinja, Novi zemjeni tanjircinja za gravce, pindzur,sal...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

01 фев 17:43оглас за пица мајстор

Ресторан во центарот на градот има потреба од пицер и пекар.Телефон з...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

14 окт 14:12ВРАБОТУВАМЕ КЕЛНЕР/КА

Ресторан во Кисела Вода, го проширува својот тим! Вработуваме ↙️↙️↙️...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Угостителство / Ресторани

14 авг 16:02Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od GOTVAC/KA

restoran EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD GOTVAC/KA poradi zgolemen obem na...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

29 апр 15:37Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od KELNER/KA

restoran EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD KELNER/KA poradi zgolemen obem na...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

29 апр 15:37Profesionalna Masina za mienje sadovi MIELE

* машина за миење садови професионална "МИЕЛЕ" - 800 €


1 €
или предлог цена
07 апр 09:32Келнер-Гостилница ''Kaj Чаче''

Се бара итно работник на работна позиција-келнер во гостилница Кај Ча...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Угостителство / Ресторани

30 мар 21:41Cistenje na zamasteni motori

Detalno chistime zamasteni motori od ugostitelski haubi,skari,ventila...


3.000 МКД
или предлог цена
26 мар 18:47Hauba, ventilacija, filter, haubi od inoks za restoran хауба

Изработка на севкупен асортиман за прехранбена индустрија, се на едно...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

25 мар 07:46Oprema za restoran

Se prodava mnogu malce koristena oprema za restoran - Masi stolici ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Угостителство / Ресторани

11 мар 23:35продавачка

Се бара продавачка. тел.070-311-573


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

04 фев 12:21Гостилница Југ има потреба од кувари и конобари

Гостилница Југ има потреба од кувари со искуство,веднаш пријавени и п...


40.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Угостителство / Ресторани

06 дек 16:40Кетеринг услуги Одисеја 076210032

Почитувани, Ресторан Одисеја врши кетеринг услуги по цена од 400 де...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

21 јул 14:20MARKT има потреба од САЛАТЕР/КА

Тимот на MARKT, има потреба од САЛАТЕР/КА, со цел проширување на сво...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

23 јун 21:52EQUILIBRIUM KITCHEN&DRIVE ima potreba od SALATER/KA

EQUILIBRIUM KITCHEN&DRIVE ima potreba od SALATER/KA


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

16 јун 10:47EQUILIBRIUM KITCHEN&DRIVE ima potreba od GOTVAC/KA

EQUILIBRIUM KITCHEN&DRIVE ima potreba GOTVAC/KA


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

16 јун 10:47Restoran so tradicija vo Aerodrom se izdava i prodava

Се издава/продава добро познат ресторан во Аеродром со традиција пове...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

02 јун 11:44Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od SALATER/KA

restoran EQUILIBRIUM IMA POTREBA OD SALATER/KA


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

25 мај 14:04угостителска опрема пеќки,фрижидери,работни маси,шпорет

повеќе информации на 078 288 825


1 €
или предлог цена
02 мар 12:03Ketering uslugi Odiseja - 076/210-032

Почитувани, Ресторан Одисеја врши кетеринг услуги по цена од 400 де...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Ресторани

10 јан 21:31Подвижно Бифе од Росфај по Хасап Стандард

Продавам Подвижно Бифе од Росфај направено по Хасап Стандард погодно ...


200 €
или предлог цена
27 дек 10:18Профи Рафтови за кујни од росфај по Хасап Стандард

Продавам Професионални Рафтови за кујни за Ресторани, Месарници, Пека...


200 €
или предлог цена
27 дек 10:18Количка од Росфај за Ресторански-Хотелски кујни

Продавам Количка за Ресторански-Хотелски кујни и сл. направени од Рос...


100 €
или предлог цена
27 дек 10:18Профи Шпорет од Росфај со релна Словенски IGO Љубљана

Продавам Професионален Шпорет со релна направен од Росфај по Хасап Ст...


400 €
или предлог цена
27 дек 10:17Профи Готвачки Кипер Словенски од Росфај по Хасап Стандард

Проддавам Професионален Готвачки Кипер, Словенски направен од Росфај ...


1.000 €
или предлог цена
27 дек 10:16ТРИ Електрични казани за готвење на Пареа И еден Плински

Продавам ТРИ Словенски Електрични казани на Пареа. -Еден од 220лит...


По Договор
или предлог цена
27 дек 10:16Restoran vo Skopje ima potreba od kelner

Restoran vo Skopje ima potreba od krlner, plata 17000 Telefon za kont...


17.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Угостителство / Ресторани

02 јул 14:14Ресторан Еквестриан има потреба од персонал

Ресторан Еквестриан ГТЦ има потреба од келнери. Телефон за контакт:07...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Ресторани

04 сеп 01:34Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам