Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skara na plin so vulkanski kamenja

Skarata e vo odlichna sostojba,si funkcionira odlichno,skarata e prof...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Угостителство / Останато

14 мај 11:27Конопои/Konopoi

Се изнајмуваат конопои, високи маси за секаков вид прослави (Веридби,...


180 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Останато

07 мај 12:42Mobilna kujna

Voena kujna, mobilna, raboti na drva i na kerozin Ima furna i 4 kaz...


1 €
или предлог цена
05 апр 22:25Visoki masi-Konopoi Високи Маси-Конопои

Se iznajmuvaat visoki masi (Konopoi) za sekakov vid na proslavi (Svad...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Угостителство / Останато

30 јан 20:56Se Prodava Inventar za Kafana

Se prodava inventar za Kafana Komplet 15 masi so stolici. Shank. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Угостителство / Останато

14 дек 10:28PROFESIONALEN KETERING TERMO BOX KONTEJNER ZA TOPLA HRANA

Модел: BLT 320 KB БЛАНКОТЕРМ KONTEJNEROT SE KORISTI ZA TRANSPORTIRA...


120 €
или предлог цена
Крива Паланка

Угостителство / Останато

13 сеп 22:15Se prodavaat stolici

Stolici od kafeterija


3.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:55Ovali, plehovi od rosvajt

Dva ovali 8mici Eden oval 10ka Mashina za prsvenje kebapi Plehovi za ...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Угостителство / Останато

21 јул 13:38Meso,Peceno, Dimeno, Puseno Po naracka

Meso Dimeno i Peceno !!! Pecenje meso do 20 kg 1000den !!! Dime...


50 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Угостителство / Останато

19 јул 20:19Chadori, masi, stolici i sekakva ketering oprema

Iznajmuvanje na chadori 6x6 metri za razni nastani kako i seta pridru...


1 МКД
или предлог цена
23 јул 23:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам