Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iskusen Kuvar bara rabota

Iskusen kuvar so preku 30g rabotno iskustvo bara rabota vo cela Maked...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подготвување на храна / Готвачи

03 апр 12:45Ресторан Луна- вработувања

Пицерија и ресторан Луна (Охрид) има потреба од кувари со работно иск...


По Договор
или предлог цена
28 мар 10:02Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам