Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Snimanje so dron i fotoaparat /Снимање со дрон и фотоапарат

Снимање и фотографирање во HD 4K резолуција со дрон и фотоапарат, за ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:17Presnimuvanje stari 8 i super 8 mm filmovi

Преснимувам стари „8“ и „super 8“ милиметарски филмови за проектори к...


100 МКД
или предлог цена
03 јун 17:21Video reklami za bilbordi vo City Mall, East Gate

Продукција на видео реклами за видео билборди, за социјални мрежи, мо...


1 €
или предлог цена
03 јун 09:56Snimanje so dron / Снимање со дрон

Услуга снимање и/или фотографирање со дрон во 4К резолуција, за било ...


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 09:56Снимање со дрон и камера / Snimanje so dron i kamera

Ви нудиме услуга снимање и/или фотографирање со дрон во најквалитетна...


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 09:56Обработка, монтажа на видео / Montaza na video

Професионална обработка и монтажа на видео материјали за било каква н...


1 МКД
или предлог цена
03 јун 09:56PRESNIMUVAM VIDEO MATERIJALI OD VHS NA DVD I USB

Преснимувам видео материјали од VHS, VHS C, Mini DV, Hi 8, 8mm, Super...


100 МКД
или предлог цена
02 јун 11:43Obrabotka I Editiranje na Video

Vrshime obrabotka i editiranje od sekakov vid na VIDEA. * Zagarantir...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 18:58Dron usluga foto i video montaza/edit 4K/FHD

Dron usluga foto i video montaza 4K/FHD Video montaza efekti, podes...


1 €
или предлог цена
01 јун 12:34PRESNIMUVAM VIDEO MATERIJALI NA DVD I USB

Преснимувам видео материјали од VHS, VHS C, Mini DV, Hi 8, 8mm, Super...


100 МКД
или предлог цена
17 мај 09:553D animacija, Render / Vizuelizacija

Izrabotuvka na sekakvi vidovi 3D animacii, vizuelizacija na enterieri...


По Договор
или предлог цена
10 мај 09:24presnimuvanje od vhs kaseta na dvd usb.

100 DENARI OD SAAT-KOLKU IMA SNIMANO NA VHS ILI MALI KASETI OD KAMERA...


99 МКД
или предлог цена
10 мај 08:24PRODAZBA I MONTAZA NA LED DISPLAY REKLAMI VO SITE BOI

IZRABOTUVAME LED REKLAMI VO SITE BOI SERVIS I REZERVNI DELOVI ZA SIT...


200 €
или предлог цена
07 мај 11:38PRESNIMUVANJE NA KASETI

Вршиме преснимување на видео касети на USB, DVD, Хард Диск. ------...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 10:27Audio i video produkcija, graficki dizajn, promo

Изработка на видеа за реклами, музички спотови, џинглови за емисии, ...


1 €
или предлог цена
08 мар 16:21Video montaza, snimanje i montiranje, video editing

Video montaza na reklami, podkasti, emisii, filmovi, dokumentarci. Po...


1 €
или предлог цена
08 мар 16:21After effects, Premiere, pro grafika, spotovi animacii

Изработка на видеа за реклами, музички спотови, џинглови за емисии, т...


1 €
или предлог цена
08 мар 16:21Примаме нови членови - фото модели (м/ж)

Доколку сакате да се фотографирате, а притоа ви е потребна додатна за...


24 дек 20:55VHS na DVD

Vasite stari VHS kaseti ke gi presnimam na DVD. Edna VHS kaseta bez ...


200 МКД
или предлог цена
30 ное 23:36Video produkcija za mal budžet - kreiranje na YouTube kanal

Snimame i izrabotuvame video klipovi za firmi i poedinci, so mal budž...


25 јун 18:46ВИДЕО МОНТАЖА БРЗО ЕКСПРЕСНО - VIDEO MONTAZA

Aко имате потреба од видео монтажа на видео материјали за секоја наме...


1 МКД
или предлог цена
16 мај 00:26Led Screens LED bilbordi Led Ekrani za nadvorešni montaža

MART MEDIA DOOEL so gordost ja pretstavuva najnovite i atraktiven nač...


99 €
или предлог цена
10 апр 09:28Промотивни видеа (KG) Promotivni videa

Имате сопствен бизнис? Немате доволно клиенти? Имаме решение за вас! ...


250 €
или предлог цена
15 фев 19:58IZNAJMUVAM VIDEO KRAN

Изнајмувам видео кран, 6 метри. Лесен е за монтирање. Електронска г...


100 €
или предлог цена
01 фев 17:22Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам