Подкатегорија:
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audio reklami, originalna muzika, obrabotka na audio

Аудио продукциски услуги: аудио нарација (Voice Over) на македонски и...


1 МКД
или предлог цена
03 јун 09:56Izrabotka na muzički aranžmani za različni vidovi na pesni

Dokolku imate muzička ideja ili pesna, za kojašto bi sakale da bide n...


03 сеп 20:52Muzička transkripcija na pesna (audio snimka) vo noten zapis

Dokolku vi e potreben noten zapis od pesna ili melodija, izrabotuvame...


24 авг 10:05Се продаваат оптички кабли

Нови оптички кабли SC/APC - SC/UPC Simplex Patch cable - 2m Компатиби...


500 МКД
или предлог цена
29 јун 15:57Audio produkcija na knigi (e-knigi), kreiranje podcast

Vo ponudata na našata audio produkcija, vklučeni se slednite uslugi: ...


26 јун 17:05Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам