Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Професионално снимање со дрон Profesionalno snimanje so dron

Ви нудиме услуга снимање или фотографирање со камера и со дрон во ...


100 МКД
или предлог цена
07 јун 08:27Префрлање од VHS на DVD или USB

Зачувајте ги вашите стари VHS, Hi8, miniDV снимки во дигитален формат...


100 МКД
или предлог цена
06 јун 19:40Fotografiranje i snimanje FULL HD

Снимање и сликање на свадби,крштевки,венчавки,родендени и слично. 30...


6.000 МКД
или предлог цена
26 мај 09:42SERVIS NA TELEVIZORI I KOMPJUTERI

SERVIS NA TELEVIZORI I KOMPJUTERI DOAGAME NA POVIK tel 077 548 744


200 €
или предлог цена
18 мај 21:58Цртање на професионално лого за вашиот бизнис

Цртање на професионално лого за вашиот бизнис. Логото е вектор. (Пона...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фото, Видео, Аудио студија / Останато

04 апр 13:33Професионален EDIT на Аудио, Видео, Слики, Graphic Design

Profesionalno editirianje na Audio, Video, Sliki, Graphic Design, Hig...


1 МКД
или предлог цена
10 окт 13:42Profesionalno snimanje i slikanje so dron po top cena

Ексклузивни видео и фотоматеријали ОД ВОЗДУХ, од различни височини, а...


50 €
или предлог цена
25 јун 12:53Photoshop na sliki

Добар ден Да се претставам,моето име е Марко и јас профисионално се з...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фото, Видео, Аудио студија / Останато

10 јун 16:39Izrabotka na karikaturi

Telefon: 070279706


По Договор
или предлог цена
19 фев 10:59DVR 8 kanalen 4K

XVR5108HS-4KL-I2 8 Channel Penta-brid 4K-N/5MP Compact 1U 1HDD WizSe...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фото, Видео, Аудио студија / Останато

11 фев 15:17Snimanje so DRON

Snimanje so Phantom 4 i obrabotuvanje na materijalot


4.500 МКД
или предлог цена
29 авг 21:32Нудам снимање/фотографирање со дрон

Ексклузивни видео и фотоматеријали ОД ВОЗДУХ, од различни височини, а...


50 €
или предлог цена
05 мар 12:28Prevoz so kombe

Prevoz so kombe niz Mk i EU tovaran prostor 4.20m dolzina 1.5m sirina


По Договор
или предлог цена
02 мар 14:13Фотографирање и снимање со дрон

Професионално фотографирање и снимање со дрон - реклами - настани ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фото, Видео, Аудио студија / Останато

05 фев 21:18Графички и веб дизајн - Музична продукџија

ANARCHY STUDIOS Ви нуди дизајнирање на веб страници и банери, реклами...


20 €
или предлог цена
27 дек 15:36Изработка на персонализирани подароци

Изработуваме персонализирани подароци од Ваши фотографии!!! Вашите ф...


200 МКД
или предлог цена
22 ное 18:26Montaza na video nadzor, alarmni sistemi i videofoni

profesionalna montaza i odrzuvanje na video nadzor , alarmin sistemi,...


По Договор
или предлог цена
01 јун 19:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам