Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
393 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prevoz Transport Selidbi Preseluvanje Skladiranje

Selenje vo nova lokacija veke ne e tesko so DORA HOUSE SERVICE. 📞 0...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

ПРЕВОЗ/ТРАНСПОРТ/СЕЛИДБИ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА СО ПОВЕЌЕ ВИДОВИ НА...


899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 13:00Промовирано

TRANSPORT/ PREVOZ /SELIDBI

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA SO POVEKE VIDOVI NA ...


899 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Такси Скопје до аеродром Скопје,Охрид,Битола,Солун,Софија...

Такси превоз до Ародром Скопје или било која дестинација во МК или во...


990 МКД
или предлог цена
Денес 10:05TAXI SJOPJE OHRID 3500DEN

Taxi prevoz skopje ohrid 3500 den Skopje aerodrom 1000 den


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:34Taksi taxi Skopje Ohrid Sofija Thessaloniki Pristina

Vozete se edinstveno so mercedes taxi vozila vo MK i nadvor od drzava...


990 МКД
или предлог цена
Вчера 23:53Taxi Transportation - Taxi Prevoz

Transportation with the right fare👌 Travel securely with us 24/7 a...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:14Slep Sluzba Janevski

( Slep Sluzba Janevski ) Firma so Licenca za Transport na vozila. N...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:02Taxi Services Taksi Prevoz Tirana

МК 🇲🇰 Такси Превоз ТРАНСФЕР 🚖 СКОПЈЕ 🇲🇰 ➡️ 🛫 АЕРОДРОМ МАЈК...


150 €
или предлог цена
Вчера 14:04TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI SO KOMBE

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:54PREVOZ NA PATNICI 8+1

Prevoz na patnici po potreba i baranje na patnicite vo zemjata i nadv...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:52TAXI SKOPJE PREVOZ TAKSI ТАКСИ (+389) 071361822

Za bilo koja destinacija javete se ke se dogovorime. Taxi za niz Mak...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Transport, prevoz,selidbi niz cela Makedonija

Vrsime prevoz na roba, selidbi,kancelarii, magacini,isfrluvanje shut ...


111 €
или предлог цена
Вчера 13:00Prevoz na patnici

Prevoz na patnici vo mk i stranstvo so kombe mercedes vito 8+1


1 €
или предлог цена
Вчера 12:41Transport prevoz selidbi so kombe

Вршам секаков вид на превоз на роба кaкo и селидби, пoкуќнини, грaдеж...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03СЕКАКОВ ПРЕВОЗ СЕЛИДБИ, НИЗ БИТОЛА, ПРИЛЕП И ОКОЛИНАТА!

Со 20 години долгогодишно постоење. Вршиме секаков вид превоз на сто...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:16Selidbi selenje preselba preselbi transport prevoz

Вршам секаков вид на превоз на роба кaкo и селидби, пoкуќнини, грaдеж...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:20Najevtin transport

Vrsime transport prevoz selidbi So rabotnici maxi kombe 4.60m x 1...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:10Превоз, такси, prevoz, taxi

Превоз до различни дестинации. Удобно, навремено, безбедно. Скопје - ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:26TAXI TRANSPORT TIRANA-ТАКСИ ТАХИ ПРЕВОЗ ТИРАНА

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:52Transport,selidbi i prevoz so 5 tonski kamion

Vrsime transport na roba i selidbi niz Skopje i cela Makedonija. Info...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:19Slep Sluzba Road Assistance Vlecna sluzba Pomos pat skopje

Vlecna Sluzba Avto transport M.B LOBE vi nudi bezbeden profesionalen ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:00Vrsam prevoz so kombe

Vrsam prevoz so kombe niz makedonija vrsime i preselba na sta...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:30Prevoz transport na roba i selidbi so kombe

Вршам секаков вид на превоз на роба кaкo и селидби, пoкуќнини, грaде...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 02:13Taxi Services Prishtina Taksi Prevoz Pristina

МК 🇲🇰 Такси Превоз ТРАНСФЕР 🚖 СКОПЈЕ. ➡️ 🛫 АЕРОДРОМ АДЕМ Ј...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Вчера 00:45TAXI PREVOZ-----SK-OHRID---STRUGA---DOJRAN--PRETOR

VO SEKOE VREME VRSAM TAXI PREVOZ SO PRETHODNA NAJAVA....... ...


1 €
или предлог цена
20 мај 22:35TAXI TRANSPORT PREVOZ HALKIDIKI-ТАКСИ ТРАНСПОРТ ПРЕВОЗ

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
20 мај 22:03Taxi Services Taksi Prevoz KATERINI

МК 🇲🇰 Такси Превоз ТРАНСФЕР 🚖 СКОПЈЕ ☀️КАТЕРИНИ 🌡️ПАРАЛИЈА⚓ ЛЕ...


1 €
или предлог цена
20 мај 19:46TAXI PREVOZ TAKSI USLUGI 076 273 743

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
20 мај 17:57TAXI VIP TRANSPORT FOR ALL DESTINATIONS-ТАКСИ ВИП ТРАНСПОРТ

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
20 мај 17:57taxi taksi такси тахи sofija solun belgrad tirana pristina

PROVEREN TAKSI PREVOZ VO ZEMJAVA I STRANSTVO SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO...


79 €
или предлог цена
20 мај 15:58PREVOZ SELIDBI TRANSPORT

.Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мај 15:23PREVOZ SO KOMBE

Prevoz so kombe nosivost 1400 kg za gabariti do 3.5m dolzina. Cena po...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мај 14:20Taxi Services Taksi Prevoz Halkidiki Kasandra

МК 🇲🇰 Такси Превоз ТРАНСФЕР 🚖 СКОПЈЕ ☀️ ХАЛКИДИКИ 🏊 КАСАНДРА �...


1 €
или предлог цена
20 мај 13:57TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI SO KOMBE

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:50TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мај 11:02Taxi Service Taksi Prevoz Skopje Belgrad Sofija Solun Tiran

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 МКД
или предлог цена
20 мај 10:40Taxi Transport Uslugi

Bitola- Skopje Aerodrom 4500 den. - Bitola Bitola- Ohrid Aerodrom ...


1 €
или предлог цена
20 мај 09:49Taxi prevoz Taksi uslugi Такси трансвер

Vrshime prevoz na patnici vo Makedonija i megjunaroden prevoz. So luk...


15 €
или предлог цена
20 мај 07:20Taxi Services Taksi Prevoz Halkidiki ATOS

МК 🇲🇰 Такси Превоз ТРАНСФЕР 🚖 СКОПЈЕ ☀️ ХАЛКИДИКИ АТОС 3 КРАК 🌊...


1 €
или предлог цена
19 мај 15:46VIP TAXI SKOPJE-SOFIJA

ИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тран...


1 €
или предлог цена
19 мај 15:12TAXI ТАКСИ SKOPJE TIRANA,PRISTINA BELGRAD SOLUM SOFIJA I DR.

ИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тр...


1 €
или предлог цена
19 мај 15:12Taxi Services Taksi Prevoz Halkidiki SITONIA

МК 🇲🇰 Такси Превоз ТРАНСФЕР 🚖 СКОПЈЕ ☀️ ХАЛКИДИКИ СИТОНИА 🏊2 К...


1 €
или предлог цена
19 мај 11:53Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам