Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПРЕВОЗ/ТРАНСПОРТ/СЕЛИДБИ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА СО ПОВЕЌЕ ВИДОВИ НА...


899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00Промовирано

TAXI SKOPJE PREVOZ TAKSI ТАКСИ (+389) 071361822

Za bilo koja destinacija javete se ke se dogovorime. Taxi za niz Mak...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

VLECNA SLEP SLUZBA 24/7 ,078-362-292 vo MK i EU,EXTRA CENI!!

БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА ВО СТРУМИЦА КОЈА ВРШИ Т...


24 мар 11:43Промовирано

PREVOZ-TRANSPORT SO KOMBE

Povolno vrsam prevoz-transport so kombinja Peugeot Boxer 1.5 ton I Ma...


1 МКД
или предлог цена
Денес 14:43Prevoz transport selidbi frlam sut mebel I Dr.

Vrsam prevoz I frlam sut


По Договор
или предлог цена
Денес 13:53VRSIME SELIDBI,PRENOS I TRANSPORT NA INVENTAR I PREDMETI

🚚 ПРЕСЕЛИ СЕ БЕЗ МАКА, БИДИ ГОСПОДИН! ☎️ 070-596-030 Вр...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00TRANSPORT/ PREVOZ / SELIDBI

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA, SO POVEKE VIDOVI NA...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00ПРЕВОЗ/ТРАНСПОРТ/СЕЛИДБИ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА СО ПОВЕЌЕ ВИДОВИ НА...


899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00Transport/Prevoz/Selidbi

Prevoz so KOMBE transport na sekakva roba i selidbi niz celo Skopje i...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:02Transport -prevoz -preselbi- rabotnici

Organiziran prevoz na bilo kakva roba ili preselbi niz MK i posiroko ...


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 11:50T R A N S P O R T SO K O M B I DO 1545 kgr

VRSAM TRANSPORT I SELIDBI SO TOVARNO KOMBI VO ZEMJAVA I STRANSTVO POS...


1 €
или предлог цена
Денес 10:54Transport Prevoz frlam sut mebel cistam podrum.i Dr.

Vrsam Prevoz frlam sut cistam garazi podrumi I DR.


По Договор
или предлог цена
Денес 10:32Prevoz transport selenje frlam sut mebel I Dr.

PREVOZ I transport mix makedonija frlam SUT od podrumi garazi stanovi...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:31Prevoz transport selenje frlam sut mebel I Dr. Od doma

Cistam podrum garaza od razen sit vrsam prevoz niz makedonija


По Договор
или предлог цена
Денес 10:30Frlam shut vrsam prevoz transport selenje

Frlam shut so moj rabotnici vrsam transport


По Договор
или предлог цена
Денес 10:30PREVOZ TRANSPORT NA ROBA - SELIDBI

Lokalen prevoz na roba niz ohrid, megjugradski prevoz niz cela makedo...


1 €
или предлог цена
Денес 09:32Prevoz na novi i polovni koli Rivasa Trejd

ransport na novi i polovni vozila (koli,kombinja,patnicki i tovarni ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:20Vlecna sluzba -Slep 24/7 Resen Влечна Шлеп служба

Влечна служба 24/7 Ресен Професионален превоз со лиценца за влечење ...


72.217.688 МКД
или предлог цена
Денес 08:34Prevoz,transport,isfrlanje sut,selidbi i dr.

Dokolku imate potreba od prevoz,tuka sme nie vi stoime na raspolaganj...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 08:12Prevoz, transport, selidbi so kombe 24/7

Povolno vrsam prevoz-transport so kombe Peugeot Boxer na sekakov vid ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:29Prevoz na patnici

Превоз на патници и пратки во Р. Македонија и Европа, трансфер до и о...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:56Isfrlanje sut, pesok, rizla, tampon, zemja i drugi raboti

Превоз на песок, дробен камен, исфрлање на градежен и комунален шут и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 22:23  НОВ ОГЛАС

Prevo I selidba

Prevo i sekidba so kombe


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 16:27Isfrlanje sut pesok tampon rizla zemja prevoz mebel kiper

➡️ Isfrlanje sut ➡️ Separiran pesok 1 (kec) za maltarenje i mesavina...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 13:56Slep Sluzba 24h Vlecna Sluzba Towing Service Road Assistance

Vlecna Sluzba 24/7 brzi,sigurni,dostpani vo sekoe vreme so najdobri...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:35Prevoz so tamce kiper / Превоз со тамче кипер

Sekakov vid na prevoz


1 €
или предлог цена
Вчера 12:24prevoz transport preselbi

prevoz transport preselbi rusenje isfrlanje sut i dr.


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 11:27Превоз со тамче

Превоз на песок, дробен камен, исфрлање на градежен и комунален шут и...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 10:40PREVOZ-TRANSPORT-SEKAKOV VID PRESELBI 24/7 NAJEVTINII

Vrsime transport na sekakov vid na roba(stoka) Preselba na stanovi I...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:06TRANSPORT,PREVOZ NA ROBA SO KOMBE I SELIDBI

Vrsam PREVOZ so KOMBE na sekakov vid roba i Selidbi niz Makedonija i ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:47Selidba i Transport

Vrsime selidba na pokuknina ,mebel,bela tehnika i ostanato po najpov...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 09:26Селидба и транспорт

Вршиме селидба во Скопје и цела Македонија на: 1.Покуќнина ,мебел,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 09:25TRANSPORT, SKOPJE I MAKEDONIJA 070 398 391

Transportirame sekakov vid na roba vo Skopje i Makedonija. Dimenzii...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:52PREVOZ SO KAMION KIPER SO KRAN

Licencirana firma za prevoz vrsi uslugi so kamion kiper so kran.Prevo...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 08:43Selidbi, Prevoz, Transport na mebel so kombe

Транспорт, селидби, превоз на мебел и се што ви треба секој ден. Безб...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:55Transport kombe lokal skopje makedonija

Vrsime sekakov vid na transport,prenos na selidbeni stvari,gradezni m...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 00:03Prevoz Transport selidbi materijali roba isfrlanje sut i dr

So kombe Mercedes sprinter patnicko tovarno kombinirano vrsam Transpo...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

18 мај 21:20transport prevoz selidbi frlame sut i dr.nepotrebni stvari

🚐 ГИ ВРШИМЕ СЛЕДНИВЕ УСЛУГИ 🚐 ⛟ ТРАНСПОРТ,ПРЕВОЗ СО ТАМЧЕ И КО...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

18 мај 16:57Prevoz niz Makedonija

Vrsam prevoz na sekakov vid matrijali ( shut pesok mebel i ostanato )...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

18 мај 16:54Frlanje na sut isfrlanje na sut gjubre

IsFrlanje na sut cistenje na gjubre I se vo vrska so gradeznistvo


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

18 мај 14:23TRANSPORT PREVOZ NA KOLI OD GERMANIJA

POEDINECEN TRANSPORT NA VASIOT AVTOMOBIL ! VRSAM PREVOZ NA KOLI OD...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

18 мај 12:27Slep Sluzba 24/7

Slep Sluzba 24/7 Најбрза интрвенција на пат. Вршиме превоз во Маке...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

18 мај 10:50Prevoz,Transport,Selidbi

Prevoz i transport na sekakov vid roba do 4t Dimenzii na sandak 5m do...


1 €
или предлог цена
18 мај 09:11Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам