Подкатегорија:
                   
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Обука за работа Excel, Word, Power point, Outlook

Обука за почетници за работа во програм Excel, Word, Power point, Out...


1 €
или предлог цена
18 мар 15:28Obuka-kurs Informatika Microsoft C++ HTML

▫️Obuka kurs za poveke vidovi kompjuterski programi I jazici. Micro...


По Договор
или предлог цена
29 јан 00:213ds Max - VRAY - КУРС ЗА ВНАТРЕШНО УРЕДУВАЊЕ

3ds Max - VRAY КУРС ЗА ВНАТРЕШНО УРЕДУВАЊЕ тел. за контакт: 076 817...


25 авг 13:37Часови информатика и програмирање

Школски часови за програмски јазици за основно и средно образование. ...


01 апр 19:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам