Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Давам часови - Excel

Давам часови: Excel - основно и напредно ниво!!! Инаку поседувам дип...


1 €
или предлог цена
16 мај 14:03Информатика и математика часови

Информатика и математика часови, програмски јазици C++, C#, Java, SQL...


14 мај 23:17Часови по програмирање

Часовите се online, обука за програмирање во C++ и Python, (платформа...


600 МКД
или предлог цена
08 мар 01:05Подготовка на компјутери за вработување

Вршам подготовка за основно и напредно работење на word, excel, power...


1 МКД
или предлог цена
16 фев 08:41Часови по ИНФОРМАТИКА - Casovi po INFORMATIKA

Часови по ИНФОРМАТИКА за VI , VII , VIII и IX одделение Доколку им...


300 МКД
или предлог цена
08 јан 15:30Брза изработка на технички цртежи во AUTOCAD

Изработувам секаков вид на технички цртежи во AutoCad. Цена по до...


1 МКД
или предлог цена
16 окт 09:14AutoCAD 2D, 3D Inzinjerska grafika tehnicko crtanje i slicno

AutoCAD, 2D, 3D. НАЈЕВТИНИ ЧАСОВИ И КУРСЕВИ. ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ И П...


По Договор
или предлог цена
16 окт 03:34Давам часови по физика - прва средно

Дипломиран електроинженер.


600 МКД
или предлог цена
19 сеп 21:41ЧАСОВИ МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА

часови по МАТЕМАТИКА и ФИЗИКА за ОСНОВНО, СРЕДНО, ОБРАЗОВАНИЕ И ФАК...


250 МКД
или предлог цена
10 сеп 10:34AutoCAD SolidWORKS 3DsMAX Makedonija Skopje

AutoCAD, SolidWORKS, 3DstudioMAX, СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА, ИНЖИЊЕ...


По Договор
или предлог цена
21 јул 00:47индивидуални часови по програмирање во C++, C#

Индивидуални часови по програмирање за основци, средношколци и студен...


250 МКД
или предлог цена
21 апр 09:53AutoCAD SolidWORKS 3DMAX Casovi Kursevi Crtezi 2D 3D uslugi

AutoCAD, SolidWORKS, 3DstudioMAX, ЧАСОВИ, КУРС, УСЛУГИ, ПРОЕКТИ, ПРОГ...


По Договор
или предлог цена
24 мар 08:27IZRABOTKA NA PROFESIONALNO CV ZA RABOTA

Vasata kratka biografija e Vasata slika koja ostava prv vpecatok pred...


12 мар 21:49ДЕТСКИ КОМПЈУТЕРСКИ КУРС - 8 месеци

Во периодот на пандемија од Covid 19, сите часови се одвиват online. ...


9.600 МКД
или предлог цена
21 јан 11:12Casovi Web Design / Часови за Веб Дизајн

Сакате да научите како се креира една веб страна од почеток до крај в...


320 МКД
или предлог цена
14 јан 10:19Научете word, excel , outlook, internet

Основен и напред пакет за работа со Microsoft Office за деца и возрас...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 10:11***Часови информатика!

Часови информатика за основно и средно образование! Цена 250 мкд!


250 МКД
или предлог цена
01 дек 10:10AUTOCAD se 2d 3d Skopje Macedonia Makedonija Kursevi uslugi

AUTOCAD 2D, 3D, NAJ NAJEFTINI KURSEVI, CASOVI, ANIMACII, SPREMANJE, U...


По Договор
или предлог цена
24 ное 19:00Casovi AutoCAD, PhotoSHOP, Corel, Word, Excel, P.Point i dr

Diplomiran arhitekt organizira obuki i kursevi po: AutoCAD - 2D i 3D,...


26 авг 21:54Pomos i izrabotka na Powerpoint prezentacii

Изработуваме професионални PowerPoint презентации за: часови на наста...


1 €
или предлог цена
11 апр 16:38ПРОГРАМИРАЊЕ

- iOS ( Swift / Objective-C )


25 јун 11:17Часови за Web Design.

Кратки и ефикасни часови за Web Design.


650 МКД
или предлог цена
11 фев 11:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам