Подкатегорија:
                   
164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Najpovolni casovi po Angliski jazik + Prevod ( превод )

Организирам и вршам часови по Англиски јазик за било која возраст. ...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47ЧАСОВИ ПО МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК

Дипломиран професор по македонски јазик. Држам часови по македонски ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:34Individualni casovi po GERMANSKI JAZIK

Diplomiran profesor po germanski jazik odrzhuva nastava/chasovi po ge...


По Договор
или предлог цена
15 мај 15:59ЧАСОВИ ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Дипломиран професор по англиски јазик и книжевност држи часови по анг...


По Договор
или предлог цена
12 мај 09:33PREVODI OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO

Prevodi od Angliski na Makedonski jazik i obratno. 150 denari strana....


150 МКД
или предлог цена
09 мај 09:54KURSE TE GJUHËS GJERMANE - NIVELI A1 (VIZA FAMILJARE)

- Ofrojme kurse intenzive te gjuhes gjermane 🇩🇪 ➡️ Niveli - A1 ✔ V...


По Договор
или предлог цена
04 мај 21:36Превод и обработка на податоци

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при: - изработка на к...


300 МКД
или предлог цена
04 мај 13:25Часови по албански јазик

Држам часови по албански јазик за деца и возрасни, индивидуални и во ...


1 €
или предлог цена
04 мај 10:04Часови по италијански јазик

Професорка со искуство и повеќегодишен престој во Италија дава часови...


400 МКД
или предлог цена
03 мај 16:39СУДСКИ ПРЕВОДИ ГРЧКИ, АНГЛИСКИ И СРПСКИ

Судски преводи по ГРЧКИ, АНГЛИСКИ И СРПСКИ НА МАКЕДОНСКИ јазик и обра...


1 €
или предлог цена
02 мај 20:43Приватни онлајн часови по англиски јазик

Приватни индивидуални онлајн часови по англиски јазик Се изучува...


150 МКД
или предлог цена
24 апр 10:31Francuski jazik

Casovi po francuski za osnovno i sredno. Tel. 070/340-910


200 МКД
или предлог цена
23 апр 20:29Individualni casovi po GERMANSKI JAZIK

Diplomiran profesor po germanski jazik odrzhuva nastava/chasovi po ge...


По Договор
или предлог цена
21 апр 11:48Časovi angliski jazik

Časovi po angliski jazik za site vozrasi i po site nastavni programi ...


500 МКД
или предлог цена
18 апр 21:18Časovi angliski jazik

Profesor po angliski jazik so 25 godišno iskustvo vo državni i privat...


500 МКД
или предлог цена
18 апр 21:18Онлајн часови англиски и германски

Онлајн часови за учење на германски и англиски јазик до Ц1 ниво. Ге...


600 МКД
или предлог цена
11 апр 21:13Приватни часови по германски јазик.

ONLINE приватни часови по германски јазик за почетници за сите возра...


400 МКД
или предлог цена
04 апр 17:29SUDSKI PREVOD GERMANSKI JAZIK / СУДСКИ ПРЕВОД И ЧАСОВИ

Имате потреба од квалитетен и навремен судски превод по германски ј...


5 €
или предлог цена
28 мар 20:54Часови по англиски јазик

Индивидуални приватни часови по aнглиски јазик за лица во основно учи...


300 МКД
или предлог цена
24 мар 20:08Часови по Француски јазик

Часови по Француски јазик - индивидуални часови по фрaнцуски јазик ...


350 МКД
или предлог цена
24 мар 19:08СУДСКИ ПРЕВОДИ АНГЛИСКИ-МАКЕДОНСКИ И ОБРАТНО

Екстра поволна понуда !!!!!!!!! Овластен судски преведувач Преведувам...


200 МКД
или предлог цена
23 мар 07:03Casovi po Angliski jazik - POVOLNO

Екстра поволна понуда !!!!!!!!! Држам индивидуални часови по Англиск...


350 МКД
или предлог цена
23 мар 07:03Casovi po germanski jazik

Држам индивидуални часови по германски јазик за сите нивоа (А1-Ц1). О...


400 €
или предлог цена
17 мар 00:36Часови по Англиски јазик

- Индивидуални приватни часови по Англиски јазик - Групни приватни ч...


300 МКД
или предлог цена
15 мар 15:35Приватни часови по Англиски јазик

- Индивидуални приватни часови по Англиски јазик - Групни приватни ч...


300 МКД
или предлог цена
15 мар 15:28Часови по Англиски Јазик

Држам часови по Англиски јазик за ученици од школска возраст. 1 Час ...


300 МКД
или предлог цена
12 мар 15:31Casovi po germanski jazik

Индивидуални часови по германски јазик за сите нивоа (A1-C1)., со мож...


400 МКД
или предлог цена
12 мар 15:05SUDSKI PREVEDUVAC GERMANSKI / СУДСКИ ПРЕВЕДУВАЧ ГЕРМАНСКИ

Имате потреба од квалитетен и навремен судски превод по германски ја...


5 €
или предлог цена
10 мар 14:03RESAVAM ISPIT PO RUSKI JAZIK ZA VAS

Ako imate problemi so Ruskiot jazik ili pak treba da polozite nekoj i...


15 €
или предлог цена
06 мар 11:10ФРАНЦУСКИ

Давам часови по француски


1 €
или предлог цена
23 фев 10:19Приватни часови по англиски јазик

Дипломиран наставник по англиски јазик со 6 годишно искуство во држењ...


450 МКД
или предлог цена
20 фев 13:37Casovi po germanski

Индивидуални часови по германски јазик за сите нивоа., со можност за ...


500 МКД
или предлог цена
20 фев 10:01Casovi po germanski jazik

Individualni casovi po germanski za site nivoa, so moznost za online ...


500 МКД
или предлог цена
19 фев 09:34Online casovi po Angliski

Online casovi po Angliski za 1 do 5 oddelenie


300 МКД
или предлог цена
18 фев 14:33Часови по англиски јазик

Individualni casovi po angliski za ucenici (po skolski ucebnici) vo K...


500 МКД
или предлог цена
14 фев 17:01Casovi po Angliski-Aerodrom

Odrzuvam individualni casovi po angliski za ucenici(po skolski ucebni...


600 МКД
или предлог цена
09 фев 16:13Ubrzan angliski-aerodrom

Ubrzan kurs po angliski za vozrasni. Podgotovka za komunikacija i ra...


600 МКД
или предлог цена
09 фев 16:13Angliski -Aerodrom

Casovi po angliski za ucenici od osnovno i sredno uciliste po skolska...


1 €
или предлог цена
09 фев 16:12Casovi po germanski jazik

Индивидуални часови по германски јазик за сите нивоа., со можност за ...


500 МКД
или предлог цена
07 фев 16:47Nastava/chasovi po germanski jazik za deca i vozrasni.

Diplomiran profesor po germanski jazik odrzhuva nastava/chasovi po ge...


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:10Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам