Подкатегорија:
                   
3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ski/Windsurf training

Часови за почетници-љубители на ски(сертифициран обучувач) и виндсурф...


20 €
или предлог цена
06 апр 05:20Kondiciski trener/Fitnes trener(Profesionalni uslugi)

Instagram: angelovski.robert Facebook: Robert Angelovski - Kondic...


25 сеп 10:44Монтирање na оптики и упукување на пушки

Монтирање на механички нишани, оптики и црвени точки ( Red dot sights...


По Договор
или предлог цена
03 сеп 21:10Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам