Подкатегорија:
                   
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prevod albanski - makedonski

Prevod na dokumenti, knigi, seminarski i slicno. Brz i tocen prevod. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:53МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, МАШИНСКИ предм. ONLINE и КЛАСИЧНИ часови

Со ФИЗИЧКО ПРИСУСТВО и ONLINE приватни часови по МАТЕМАТИКА, група МА...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 09:52Часови по математика

Приватни часови по математика за основци и средношколци🙂 Контакт 072...


400 МКД
или предлог цена
27 мај 22:26Математика, физика и електротехника

Давам часови по математика, дискретна, калкулус, физика и електротехн...


500 МКД
или предлог цена
26 мај 15:18CASOVI PO SMETKOVOSTVO SO MOZNOST ZA ONLINE I BIZNIS PLANOVI

Odrzuvam casovi po smetkovodstvo so moznost za ONLINE nastava za stud...


600 МКД
или предлог цена
25 мај 20:10ЧАСОВИ ПО СМЕТКОВОДСТВО СО МОЖНОСТ ЗА ОНЛАЈН И БИЗНИС ПЛАН

Одржувам часови по сметководство со можност за ОНЛАЈН настава за студ...


600 МКД
или предлог цена
25 мај 20:10Izrabotka na diplomski i seminarski raboti

Изработка на: - Дипломска работа - Семинарска - Проектни задачи -...


По Договор
или предлог цена
23 мај 22:46AutoCAD SolidWORKS 3DsMAX Statika Jakost1 Mehanika NAJEVTINO

AutoCAD, 2D, 3D, SolidWORKS, 3DsMAX ( CNC-G CODE ) НАЈКВАЛИТЕТНИ ЧА...


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:26AutoCAD 2D, 3D SolidWORKS 3DstudioMAX Statika Jakost1 eftino

AutoCAD, 2D, 3D, SolidWORKS, 3DsMAX НАЈКВАЛИТЕТНИ ЧАСОВИ И КУРСЕВИ. И...


По Договор
или предлог цена
20 мај 19:36Часови по математика

Часови по математика за основно и средно образование


599 МКД
или предлог цена
18 мај 18:19Casovi Часови по математика и француски јазик

Давам часови по математика и француски јазик за основно училиште. Ло...


400 МКД
или предлог цена
14 мај 12:25Часови по физика

Часови по физика. Часовите се одржуваат во вашиот дом или он лине на...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 19:44Часови по математика и физика

- За ученици во основните училишта (500ден.) - За ученици во среднит...


500 МКД
или предлог цена
13 мај 01:43AutoCAD 2D, 3D SolidWORKS 3DstudioMAX Inzinjerska grafika

AutoCAD, 2D, 3D, SolidWORKS, 3DsMAX НАЈКВАЛИТЕТНИ ЧАСОВИ И КУРСЕВИ. И...


По Договор
или предлог цена
11 мај 10:40SolidWORKS 2D 3D kursevi cas obuki CAD Skopje Makedonija

SolidWORKS. КУРС, ЧАС, ЧАСОВИ, СПРЕМАЊЕ, ОБУКА, УСЛУГИ CNC-G CODE СПР...


По Договор
или предлог цена
11 мај 10:39Obuka za B kategorija

Instruktor vrsi obuka za B kategorija.informacii na tel 070240074.


100 €
или предлог цена
10 мај 19:04ELEKTROTEHNIKA

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА индивидуални часови 60 минути за ФЕИТ, ФИНКИ и другите...


600 МКД
или предлог цена
08 мај 16:58Albanski jazik

Casovi po albanski jazik, individualni ili vo grupa za site vozrasti....


По Договор
или предлог цена
01 мај 09:49AutoCAD 2D, 3D SolidWORKS 3DstudioMAX Inzinjerska grafika

AutoCAD, SolidWORKS, 3DstudioMAX, СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА, ИНЖИЊЕ...


По Договор
или предлог цена
30 апр 21:22AutoCAD SolidWORKS 3DsMAX Statika Jakost1 Mehanika NAJEVTINO

AutoCAD, 2D, 3D, SolidWORKS, 3DsMAX НАЈКВАЛИТЕТНИ ЧАСОВИ И КУРСЕВИ. И...


По Договор
или предлог цена
24 апр 12:43Spremanje deca ucenici studenti

Spremanje za matura Poducuvanje po site predmeti Pisuvanje esei Ca...


400 €
или предлог цена
23 апр 18:01Casovi po turski jazik

Приватни часови по турски јазик Индивидуални часови по турски јазик ...


1.000 МКД
или предлог цена
15 апр 16:35Casovi po albanski jazik / Часови по албански јазик

Приватни часови по албански јазик Individualni casovi po albanski ja...


1.000 МКД
или предлог цена
15 апр 16:35CASOVI PO HEMIJA

CASOVI PO HEMIJA ZA OSNOVNO , SREDNO I ZA NA FAKULTET TEL:078249701


350 МКД
или предлог цена
13 апр 10:30Часови по Математика

Часови по Математика за: Високо образование Средно образование Осн...


1 €
или предлог цена
13 апр 01:14Часови по математика и хемија

Часови по математика и хемија. Помош и поддршка при совладување на на...


1 МКД
или предлог цена
08 апр 09:52Часови по хемија и биологија за основно и средно

Индивидуални и групни часови по биологија и хемија за основци и средн...


400 МКД
или предлог цена
08 апр 09:52Часови по хемија за студенти

Индивидуални часови и часови во група до 3-ца, по хемија за студент...


1 МКД
или предлог цена
08 апр 09:51Izrabotka na esei, sostavi, seminarski, diplomski

Изработувам есеи, семинарски и дипломски на македонски, германски и а...


600 МКД
или предлог цена
07 апр 19:29Oddelenski nastavnik dava casovi

Oddelenski nasavnik dava casovi od 1 do 5 oddelenie po site predmeti ...


1 МКД
или предлог цена
06 апр 14:37Izrabotka na CV i motivaciono pismo

Izrabotuvam profesionalno CV i motivaciono pismo na angliski i makedo...


999 МКД
или предлог цена
04 апр 19:06Маркетинг, таргетинг, вештачка интелигенција и многу повеќе

Дали сакате да ги научите тајните за успешен онлајн маркетинг ? Н...


99 €
или предлог цена
31 мар 18:35АВТО ШКОЛА, Avtoskola, avto skola B I C Kategorija

Целосна обука за A, Б Ц и Ц+Е категорија со гратис теоретска настава ...


34 €
или предлог цена
31 мар 17:45Изработка на трудови преводи куцање на текст

Вршиме изработка на: -Есеј, -проектни, -семинарски, -дипломски ...


1 €
или предлог цена
30 мар 10:00Часови по одделенска настава

Дипломиран проф. по педагогија подучува ученици од одделенска настава.


300 МКД
или предлог цена
17 мар 09:29Приватни часови по хемија за студенти

Дипломиран инженер по хемија - аналитичка биохемија држи online прива...


600 МКД
или предлог цена
16 мар 21:35Часови по физика и математика

Тутор по физика и математика за основно, средно и високо образование....


600 МКД
или предлог цена
14 мар 09:03Семинарски, состави, есеи, дипломски

Пишувам семинарски,состави,есеи за основно и средно образовани на мак...


500 МКД
или предлог цена
28 фев 15:05Часови по хемија (основно и средно)

Магистер по хемиски науки одржува приватни часови по хемија за основн...


400 МКД
или предлог цена
20 фев 22:00Casovi

Diplomiran ekonomist dava casovi Po site strucni predmeti za ekonoms...


1 €
или предлог цена
10 фев 12:12Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам