Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА

МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА НА РАЗГЛАС ИЛИ АКУС...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Се за Свадба / Музичари и оркестри

17 мај 20:02Zurli i tapani muzika

Muzika na zurli i tapani za vasite proslavi. Svadbi, veridbi, krste...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 10:55ТЕШКАШИТЕ

Професионални играорци од Ансамбл"ТАНЕЦ" кој што ќе го разубават ваши...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Се за Свадба / Музичари и оркестри

26 авг 09:59ZURLI I TAPANI VO GALICKA NOSIJA

ZURLI I TAPANI ZA VASITE PROSLAVI,AVTENTICNA MAKEDONSKA MUZIKA VO GA...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Се за Свадба / Музичари и оркестри

14 мар 10:58ZURLI I TAPANI/ЗУРЛИ И ТАПАНИ

ZURLI I TAPANI ZA SEKAKOV VID NA PROSLAVI I VESELBI,ZA PO DETALNI INF...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Се за Свадба / Музичари и оркестри

14 мар 10:58muzicka grupa muzicari orkestri bendovi malibu band

MUZIKA ZA VASITE; VERIDBI, SVADBI, KRSTEVKI, MATURSKI, MEKICI, DIPLOM...


70.332.880 €
или предлог цена
01 окт 10:33MALIBU BAND

MUZIKA ZA VASITE; VERIDBI, SVADBI, KRSTEVKI, MATURSKI, MEKICI, DIPLOM...


70.332.880 МКД
или предлог цена
12 апр 23:11BADZO BEND SKOPJE

SVIRIME SEKAKOV VID NA PROSLAVI;VERIDBI KRSTEVKI SVADBI MATURI DIPLOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Се за Свадба / Музичари и оркестри

20 мар 01:19Majestic bend muzika za site vidovi proslavi

Majestic bend muzika za site vidovi proslavi svadbi mekici krstevki r...


1 €
или предлог цена
29 дек 18:44RING ROAD

RING ROAD е идеален бенд за секоја прилика, особено за модерните сва...


1 €
или предлог цена
29 ное 12:05Забавна музика за свадба

Музика за свадби, приватни забави,корпорациски настани... ( рок, фан...


1 €
или предлог цена
01 ное 16:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам