Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПОКАНИ ЗА СВАДБА

Изработуваме најразлични видови на покани за свадба. Доколку сакате д...


40 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Се за Свадба / Венчавки

12 мај 11:55Шатори за свадби и други свечености

Изнајмувам шатори со различни димензии. 5x5 6x4 5x10 6x12 8x12 ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Венчавки

17 апр 13:22Iznajmuvanje na satori za svadbi i sekakov vid na proslavi

Raspolagame so profesionalni satori so razlicni dimenzii. 5x5 6x4 ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Венчавки

17 апр 12:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам