Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗНАЈМУВАЊЕ КОЊОПОИ / KONJOPOI

Се изнајмуваат високи маси (Коњопои), маси за храна на кетеринг, тенд...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Се за Свадба / Останато

Денес 08:17Изнајмување коњопои со транспорт(konjopoi,konopoi,konjopoj)!

Изнајмување на коњопои за секаков вид на настани, забави и останати с...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Се за Свадба / Останато

Вчера 13:59Шатори за прослави

Се продаваат нови неотпаковани шатори 8х4m за прослави, родендени, св...


1 €
или предлог цена
02 јун 17:26Konjopoi

Iznajmuvanje na konjopoi za vasite svecenost 200 bez carsav 400 s...


400 МКД
или предлог цена
30 мај 10:50Masi ,високи маси,konjopoi ,stolici

Iznajmuvanje


1 €
или предлог цена
23 мај 16:18Visoki Masi Se iznajmuvaat

se izdavaat 6 visoki masi za zabava i drugo cenata na za iznajmuvanje...


200 МКД
или предлог цена
18 мај 20:54Golubi za vencavki i svadbi

Razubavete ja vasata vencavka, veselbaa, krstevka ili rodenden vo sem...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Се за Свадба / Останато

18 мај 11:25Tancerki - Zadinja

So orientalnite tancerki na studio Marbal napravete go vasite veselbi...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Се за Свадба / Останато

17 мај 17:33Se izdavaat konjopoi

!!Изнајмуваме конопои за секаков вид на забави и настани. Цената е 25...


250 МКД
или предлог цена
15 мај 21:11Сијалички и сијалици - Sijalicki i sijalici

Осветлување Изнајмуваме три типа на самовилски сијалички. Самовилс...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Останато

29 апр 18:18Iznajmuvame oprema za zabavi , veselbi,svadbi

Nudime oprema za vashite zabavi veselbi itn... Nudime komplet oprem...


4.444 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Се за Свадба / Останато

27 апр 20:55Osvetluvanje (Осветлување)

Za veselbi, proslavi i sekakov vid na nastani iznajmuvame: -Ambienta...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Останато

01 мар 09:47Konjopoi ( коњопои) bar masi

Располагаме со поголема количина на коњопои... 60см дијаметар Распо...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Останато

13 јан 13:00Високи Маси - Коњопои, Visoki masi - Konjopoi

Se iznajmuvaat visoki masi (Konjopoi) za sekakov vid na proslavi (Sva...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Се за Свадба / Останато

12 јан 23:48Konjopoi ( коњопои) bar masi

Raspolagame so pogolema kolicina na konjopoi, za sekakov vid na prosl...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Останато

14 дек 14:15Visoki masi/konjopoi - Високи маси/коњопои

Издавам високи маси за секакви свечености. Сервис келнер/и. Опција...


300 МКД
или предлог цена
24 ное 12:24Izdavam visoki masi

Dostava biz Bitola i okolinata


300 МКД
или предлог цена
04 ное 23:45Iznajmuvanje na masicki za proslavi

Se iznajmuvaat masicki za proslavi( rodendeni,krstevki) Se iznajmuv...


1 €
или предлог цена
11 окт 19:53Svetlecki Bar Masi

Se prodavaat RGB Svetlecki Bar Masi.Prekrasen detalj za svadbi,roden...


1 €
или предлог цена
26 сеп 23:42Konjopoi za iznajmuvanje

Se iznajmuvaat konjopoi za sekakvi svecenosti i zabavi. Cena za eden ...


500 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Се за Свадба / Останато

10 авг 22:01Парти тенди под наем

Нудиме под наем Парти Тенди (шатори за свадби), тендите со различни д...


1 €
или предлог цена
29 јун 16:01Iznajmuvanje sveknici za sekakov vid nastani

Na raspolaganje imame nekolku vidovi na sveknici koi se dostapni za i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Се за Свадба / Останато

28 мар 18:06Iznajmuvame konjopoi - visoki masi

Iznajmuvame visoki masi - konjopoi za sekakov vid nastani Kontakt 07...


1 €
или предлог цена
12 ное 10:18Full HD proektor za vasiot nastan

Obezbeduvame proektor za vasite nastani (svadbi, prezentacii, konfere...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Се за Свадба / Останато

25 окт 15:55Personalizirani Cokoladca

Izrabotka na personalizirani cokoladca so motiv, dizajn, teks, fotogr...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Се за Свадба / Останато

26 окт 16:34POKANI ZA SVADBA

NAD 150 modeli pokani za svadba


15 МКД
или предлог цена
25 јун 12:32POKANI ZA SVADBA

Se prodavaat blanko pokani za svadba trodelni ima na lager 400 pokani...


15 МКД
или предлог цена
25 ное 19:11POKANI ZA SVADBA

Se prodavaat mnogu ubavi trodelni pokani za svadba so dimenzii na za...


15 МКД
или предлог цена
25 ное 19:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам