Цела Македонија
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Poliranje Farovi Полирање Фарови

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ НА - ПОЖОЛТЕНИ - ЗАМАТЕНИ И - ИЗГР...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нови Технологии

27 апр 18:08Промовирано

usluga za secenje na lim so fiber laser

Dimenzija za masa 3m x 1,5 Debelina do 12 mm Crn lim i oboeni me...


5 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Нови Технологии

Вчера 13:50Montaza na RFID uredi za vlezni vrati so tagovi

Монтирам и програмирам РФИД уреди за влезни врати на : Приватни куќи...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Нови Технологии

02 јун 15:11Utovar Transport i Istovat na Kontejneri

Transport na Kontejneri nasekade niz Makedonija za poveke informac...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нови Технологии

01 јун 08:333Д принтање / 3D printing

3D принтање на секаков вид на модели по ваш избор со FDM технологија....


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нови Технологии

31 мај 21:21Zastitna ograda,mecka,pcelarnik,pceli,zivotni

Одберете ги нашите уреди на Електричен уред/пастир со врвно реноме на...


1 €
или предлог цена
31 мај 12:59Ps4 i Ps3 SERVIS i se za konzoli

Se za PS5, PS4, PS3, XboX konzoli i dzoistici, PS4 cipuvanje do softv...


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нови Технологии

31 мај 10:31Ps5 Ps4 i Ps3 SERVIS i se za konzoli

Se za PS5, PS4, PS3, XboX konzoli i dzoistici, PS4 cipuvanje do sof...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нови Технологии

31 мај 10:31Profesionalen servis na Laptop i Desktop kompjuteri

Excellent Plus Computers Profesionalen servis na Laptop i Desktop ko...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нови Технологии

31 мај 09:413D Modeli,Zapcanici,Reduciri,Drzaci,Kopcinja

Дизајнирање и производство на : СЕКАКОВ ТИП НА ПЛАСТИЧНИ ЗУПЧАНИЦИ С...


1 €
или предлог цена
31 мај 09:39ГПС уред за следење возила GPS

Професионален ГПС уред за следење возила (автомобили, моторцикли, кам...


3.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нови Технологии

30 мај 13:00Montaža i održuvanje na solarni sistemi

Montiram i odrzuvam solarni za voda samo javete se


123 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Нови Технологии

30 мај 10:51Копирање на картичи/тагови за рампи,читачи

Копирање/Клонирање на картици,тагови Kopiranje na kartici i tagovi pr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нови Технологии

27 мај 09:10Dalecinski,Daljinsko,Daljinski za Garazni vrati

Dalecinski za garazni vrati po najpovolni ceni


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нови Технологии

26 мај 18:22Термален скенер камера

Термален скенер нов.


250 €
или предлог цена
25 мај 13:00peskarenje(cistenje) na bandazi

Profesionalno Peskarenje na bandasi


10 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нови Технологии

22 мај 14:11PS4 i PS5 konzoli gi otkupuvam rasipani za delovi

Otkupuvam rasipani i osteteni ps5, ps4 konzoli i dzoistici po povolni...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нови Технологии

21 мај 18:33IQOS-ГРЕАЧ ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ЦИГАРА

ПРОДАВАМ И СЕРВИСИРАМ ГРЕАЧ ЗА ** IQOS 2.4 plus ** И 3.0 ЕЛЕКТРИЧНА ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нови Технологии

18 мај 09:163D print, 3D design, CAD uslugi vo Solidworks

Mashinski inzener po Industriski dizajn so dolgogodishno iskustvo so ...


5 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нови Технологии

12 мај 09:33Professional LED Display RGB

наука и инженерство 1) 7 godišno iskustvo vo RGBdisplej displej, 9 ...


650 €
или предлог цена
10 мај 21:41Profesionalna montaza na bezbednosni sistemi

Profesionalna montaza na bezbednosni sistemi. Montaza na video nadzo...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нови Технологии

08 мај 16:09CO2 TIG MIG aparat za zavaruvanje servis i novi

Поправам секаков вид на миг (цо2) и тиг (ац/дц) апарати за заварување...


25 €
или предлог цена
08 мај 01:54Merenje podzemni vodi, voden tek, voden stolb, radiostezia

Вршиме мерење на присуство на подземни води во следниве случаи: 1....


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нови Технологии

07 мај 16:44Веб сајт? Кликни тука!

Изработка на веб апликации! Цена од 9800 ден. за повеќе информации к...


15.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нови Технологии

02 мај 13:12Servis na Laptop i Desktop kompjuteri

Vrsam popravka na laptop i desktop kompjuteri. Nadgradba na hardver...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нови Технологии

29 апр 13:24Poliranje Farovi Полирање Фарови

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ НА - ПОЖОЛТЕНИ - ЗАМАТЕНИ И - ИЗГР...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нови Технологии

27 апр 18:08Автоперална -Сефл сервис

Лоциран на Елкос во Гостивар, со 14 годишен договор со одлични услови...


220.000 €
или предлог цена
18 апр 15:513D Принтање

Услуги за 3D принтање - дентални, машински, архитектонски, уметнички....


По Договор
или предлог цена
07 апр 18:023D print / 3D printanje, CAD Modeliranje vo SolidWorks

Vi nudime sekakvi uslugi na 3D printanje, na gotov CAD ili STL model....


1 €
или предлог цена
03 апр 12:19solarni - rezervni delovi

prodazba i servis na rezervni delovi za solarni: - greaci - sondi ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нови Технологии

28 мар 13:58Cashback World Card kesbek karticka

Se prodava kesbek karticka nova tehnologija, cena 20 000 evra. Tel 0...


20.000 €
или предлог цена
22 мар 13:25PLC, автоматизација и контрола

Изработка и оддржување на системи за автоматска контрола, електрика и...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Нови Технологии

19 мар 19:17Iskop i masinsko betoniranje vidi video

Iskop betoniranje na temeli stopi potporni zidovi so mikser od 0.75m3...


2.000 €
или предлог цена
17 мар 23:03Animacii, video reklamiranje, televiziski spotovi, grafika

Изработка на видеа за реклами, музички спотови, џинглови за емисии, т...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нови Технологии

08 мар 16:213D Print Uslugi i Modeliranje

3D принт услуги на 3D принтер и моделирање на предмети по желба! И...


По Договор
или предлог цена
14 фев 12:13Instalacija na Windows na kompjuter i laptop

Instalacija na Windows /Formatiranje so instalacija na propratni prog...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нови Технологии

17 јан 17:49Podzemni instalacii, cefki, objekti, vodi - pronaoganje

Podzemni metalni instalacii 2 eur / metro, cefki 2 eur / metro, objek...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нови Технологии

06 јан 21:44Соларни панели, Фотоволтаици,Dc Батерии...

Достава низ цела Македонија, при што со купување на било кој пакет на...


1.085 €
или предлог цена
08 дек 11:23PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / VIDEONADZOR

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIR...


9.499 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нови Технологии

08 дек 10:24Сервис на компјутери , компјутерска опрема , видео надзор..

Сервис на компјутери и компјутерска опрема. Продажба на - нови...


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Нови Технологии

10 окт 18:31Secenje metali na CNC fiber laser

Usluzno secenje na site vidovi metali na najsovremen CNC fiber laser ...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам