Цела Македонија
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

сметководтсвено биро

Повелете во ново отвореното сметководствено биро Ви нудиме комплетн...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловни контакти

05 јун 07:36Transport, selidbi, prevoz

M&D transport Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 22:04Реклами, фирми, натписи, возила, излози, стакло, патокази...

Изработка на светлечки реклами, натписи, возила, излози, стакло, пато...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

04 јун 07:09ЕЛАБОРАТИ за противпожарна заштита

Izrabotka na site vidovi PPZ dokumentacija kako sto se : 1) Elabor...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловни контакти

30 мај 20:51ELABORATI za zastita od pozari, eksplozii i opasni materii

Izrabotka na site vidovi PPZ dokumentacija kako sto se : 1) Elabor...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловни контакти

30 мај 20:51Rabotni vizi

Posreduvanje pri vadenje na rabotni/ prestoj Vizi vo Slovacka. - va...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловни контакти

20 мај 10:19Prevod - preveduvac angliski jazik 070957187

Sudski preveduvac od angliski jazik vrsi ovlasten sudski prevod na si...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

14 мај 10:04Ponuda za rabota

Stranska kompanija ima potreba od lugje koi sakaat sa zarabotat od 10...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

11 мај 09:58Ponuda za zarabotka

Stranska kompanija ima potreba od lugje koi sakaat sa zarabotat od 10...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

11 мај 09:40Ventilacija i Klimatizacija

Izrabotka na kanali za ventilacija i klimatizacija Prodazba na venti...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

10 мај 17:51Кондензатор 8200MFD 450VDC

Нов


1.500 МКД
или предлог цена
25 апр 14:50Превод на документи Англиски-Македонски

Овластен судски преведувач врши судски превод на документи (изводи, у...


1 €
или предлог цена
17 апр 14:49PRODAVAM RAZRABOTENA FIRMA

PORADI ZAKONSKO ODENJE VO PENZIJA PO OSNOV NA STAZ I GODINI PRODAVAM ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловни контакти

03 апр 09:34ИЗРАБОТУВАМ БИЗНИС ПЛАН

Квалитетно и поволно изработувам бизнис планови. Повеќегодишно искуст...


1 МКД
или предлог цена
29 мар 20:51Проекти/Проектирање

Понуда на следниве услуги: - Изработка на Идеен Проект, - Изработ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

09 фев 12:06Baram prijatelka

Biznismen povratnik od germanija bara prijatelka za povremeno diskre...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

04 фев 15:41Devizna pozajmica sa Ohrid i okolinata

Nudam devizna pozajmica za Ohrid i okolinata, Obezbeduvanje ...


1 €
или предлог цена
30 јан 22:33Tekla structures

Услуги за поединци и фирми во Tekla structures за метални конструкц...


9.000 €
или предлог цена
25 јан 18:09Пресметка на основни оптоварувања за конст. по Eurocode 1

Вршам пресметки за основни оптоварувања за секаков вид на конструкци...


200 €
или предлог цена
25 јан 18:09Статика за метални конструкции

Пресметка на статичка пресметка со сеизмика за секаков вид метални п...


9.000 €
или предлог цена
25 јан 18:07Димензионирање на врски

Пресметка и димензиониеање на секакви врски(стандардни и нестандардн...


50 €
или предлог цена
25 јан 18:07Пресметка на пожарна отпорност по EUROCODE

Пресметки на пожарна отпорност на секаков вид метални конструкции по...


9.000 €
или предлог цена
25 јан 18:07Надзор на изведба на ФВЦ до 1 MW

Надзор на изведба на ФВЦ до 1 MW. Надзор - обврска согласно Законот...


1 €
или предлог цена
29 дек 08:23ОВЛАСТЕН ПРОЦЕНИТЕЛ / OVLASTEN PROCENITEL

"MK INZENERING" DOOEL- SKOJE E KOMPANIJA KOJA E LICENCIRANA ZA VRSHEN...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

05 сеп 15:03Животна средина

Стручен тим со долгогодишно искуство од областа на индустриски процес...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловни контакти

29 јул 14:13БАРАМ МАЈСТОР И ПОМОШНИК МАЈСТОР ЗА СОРАБОТКА

Солар И-Терм ДООЕЛ Скопје претпријатие продажба и инсталирација на па...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловни контакти

29 јул 09:15Housekeeping- Домаќин во апартмани

За потребите на пречек на гости, организација, подготовка и одржување...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

04 јул 21:05serviser za industriska elektronika i avtomatika

reparacia na elektronika i avtomatika na sekakov vid industriski masi...


По Договор
или предлог цена
26 јун 15:27Rabota vo germanija

Posreduvam za rabota vo germanija za vo gastronomija vo Mc Donalds za...


По Договор
или предлог цена
21 мар 13:00nudam deloven prostor vo ohrid

Nudam deloven prostor vo centarot na Ohrid na ulica jane Sa...


1 €
или предлог цена
30 јан 23:51Registar na vistinski sopstvenici

Registriranje na vistinski sopstvenici (bez i so pominat rok)


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловни контакти

05 дек 20:59bugarski pasos

bugarski pasos vozacka prevod i dr


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловни контакти

22 окт 19:12Devizna pozajmica do 1500 evra, zalog 1/3

Davam Devizna pozajmica do 1500 evra, zalog 1/3 Zalogot da bide 3 Pat...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловни контакти

28 сеп 12:04Девизна Позајмица до 2000 eвра, залог 1/3

Давам Девизна позајмица до 1000 Евра, залог 1/3. Залогот да биде 3 па...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловни контакти

09 сеп 16:12Se prodava firma vo Bugarija

Prodavam firma vo Bugarija so kojašto može legalno da se raboti vo EU...


1 €
или предлог цена
05 авг 15:22Korespodencija so delovni partneri Germansko govorno podrač.

Nudime uslugi, korespodencija so delovni partneri od germanskoto govo...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:24Бесплатно основање на фирма

Тим од врвни сметководители Ви нуди бесплатно основање на фирма. Цел...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловни контакти

10 јун 10:52Upravuvanje so profili na socijalnite mrezi

Вршиме маркетиншки услуги за развој на Вашиот бизнис. Управување со п...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловни контакти

10 јун 10:52Loan Assessment Procedure

Dear Sir / Madam, We are currently providing Finance for projects/...


1.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Деловни контакти

25 мај 09:52Ликвидација, регистрација,стечај на фирми правни услуги

Ликвидација, стечај на фирми, регистрација на фирми статусни промени,...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловни контакти

27 апр 20:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам