Цела Македонија
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kiosk od 10m2 (stand)

Se prodava nov kiosk od 10m2 (4x2)za vo trgovski centar. Istiot e pl...


85.000 МКД
или предлог цена
17 мај 23:19Svetlecka Reklama za dukan

Svetlecka reklama so dimezii 320×100 Metalna konstrukcija i Alumi...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Трговски центари

13 апр 18:52Vodna pumpa 850L/H

Novi vodna pumpu za mashini(cerkullari) 850 L/H mozhe da pratim i na ...


150 €
или предлог цена
13 јан 02:46Tobako vo kisela voda bara porodavac so iskustvo vo oblasta

Tobako srna na rampa vo kisela voda bara prodavac so rabotno iskustvo...


18.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Трговски центари

05 јан 18:51Podvizni traki za kasi

Prodavam podvizni traki za kasi vo matketi,ispravni zapcanici komplet...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Трговски центари

29 дек 18:19Se prodava krava i junec

Se naogjat vo selo sakuljica Kratovo povekj info na telefonski broj 0...


1 €
или предлог цена
10 дек 20:43DIGITALEN DECIBEL METAR ZA MERENJE JACINA NA ZVUK

PRODAVAM NOVI UREDI ( DECIBEL METRI ) ZA MERENJE JACINA NA ZVUK SO CI...


1.500 МКД
или предлог цена
04 ное 17:16elektricno kebe

160/120


700 МКД
или предлог цена
29 окт 14:12Led Podvizni Reklami

Производство и изведба на секаков тип на ЛЕД РЕКЛАМИ Рекламите се до...


7 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Трговски центари

27 авг 21:42Се продава вага, миксер, витрина

Се е одлично зачувано - вага 9000 - миксер 25 000 - витрина 10 000...


По Договор
или предлог цена
07 авг 17:01Startex trade

Materijali za vencanici, len,svila...TC Bunjakovec suteren.....>>> 07...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Трговски центари

11 јул 13:26дукан под наем во ГТЦ„Глобал“

Се издава дукан во ГТЦ„Глобал“-Струмуца на први кат веднаш до скалите...


1 €
или предлог цена
15 јун 13:00Butik "ШЕРОН"PRILEP

Butik "ШЕРОН" nudi golem izbor na maska i zenska garderoba vo trend


1 €
или предлог цена
27 фев 13:38Нова Градежна Метална Опрема Жапки Кајли Стеги Спојки Тштраф

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани п...


70 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Трговски центари

05 фев 10:33NOVI UVOZNI ALKOHOLNI PIJALOCI VO MK

Prodazba i distribucija na alkoholni pijaloci. Od 1-5 kolicina dosta...


450 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Трговски центари

09 сеп 12:56Fiskalna kasa, kompjuter na touch, masa so stolici, krevetce

Prodavam: Masa so 4 stolici komplet 6000 den; Detsko krevetce 2500 ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Трговски центари

04 јул 09:37Se prodava DUCAN 47 m2

Se prodava razraboten ducan vo centar na gradot so povrsina od 47m2 m...


136 €
или предлог цена
12 мар 14:35Deloven prostor vo Ohrid see izdava pod naem

Izdavam pod naem deloven prostor od 400m2 iprostor od 500m2.na dva sp...


1 €
или предлог цена
11 фев 22:47Prodavam velosiped mar.Haibike moze zamena.

Velosipedot e vo ispravna sostojba,moze zamena za telefoni S9 S9+ sam...


850 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Трговски центари

18 окт 13:54BARAME PROMOTERKI ZA RABOTA VO SKOPJE

TOP TEAM DOO vo Skopje ima potreba na prosiruvanje na svojot promotiv...


24.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Трговски центари

22 мар 13:44prodavam vaga

se prodava malku upotrebuvana vaga ,, nova


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Трговски центари

03 фев 13:16Se prodava dukan vo TC Biser

Se prodava dukan vo TC Biser na prizemje do Peko .19m2 + 10m2 galeri...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Трговски центари

01 фев 10:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам