Цела Македонија
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polici i Raftovi

Prodavam RAFTOVI OD KOVANO ZELEZO Moze da se upotrebat za butik ili...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бутици

Денес 08:50Бунда

БУНДА ОД ПРИРОДНО КРЗНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ДИМКО МИТРЕВ ОТПОРНА НА ВЕТ...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Бутици

Вчера 13:26Se prodava detska garderoba na golemo i inventar za butik

Se prodava na golemo konfekciska roba najnova kolekcija i inventar od...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бутици

04 јун 08:25stakleni polici za butik

Stakleni debeli polici za butik dukan Dimenzi -3 stakleni polici 3...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бутици

31 мај 22:24Detski kukli

Se prodavaat 3 detski kukli beli mat 2 se 4-6 godini 1 kukla e 0-12


10.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Бутици

31 мај 15:34Izdavam dukan vo centarot na Debar

Se izdava dukan vo Centarot na Debar Jepet me qera dyqan ne qender ...


15 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.345 €
Дебар

Бутици

31 мај 12:11Inventar za butik

Se prodava inventar od butik dobro socuvani ,cenite se pisuvani na s...


По Договор
или предлог цена
Битола

Бутици

29 мај 22:46Se prodava stender Za zakacuvanje

070292968


800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бутици

26 мај 02:40Prodavam razni zakacalki 3 denari parce

Prodavam zakacalki 100 komada


3 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бутици

21 мај 11:40Stolbovi za raftovi

Hromirani stolbovi od tursko proizvotsvo visina 240 sm


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бутици

16 мај 09:54Prodavam maski I zenski kukli.

Se prodava pogolema kolicina na maski I zenski kukli itorza za dutici...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бутици

10 мај 14:28Машки изложни кукли

Се продават машки изложни кукли,во одлична состојба и закачалки за во...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Бутици

07 мај 09:39Се продава инвентар (опрема) за бутик

Се продава комплет опрема за бутик Кружен штендер 1500ден Штендер...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Бутици

02 мај 21:18Zenska garderoba

Se prodava zenska garderoba od zatvoren butik.Cena od parce 150-350 d...


15 €
или предлог цена
Битола

Бутици

30 апр 22:20Stalak za garderoba vo butik

Se prodava nov stalak za garderoba vo butik


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

28 апр 11:39Zenska Kukla

Zenska kukla za butik Cena 6.000 denari


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Бутици

10 апр 01:50Kvalitena stalaza sofenjeri za butik ili dukan

Se prodavat 2 golemi sofenjeri so raftovi, 4 mali lesno podvizni raft...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Бутици

18 мар 19:02Zakacalki

Prodavam zakacalki imam kolicina 075 222 424


7 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бутици

14 мар 00:04Zkacalki za alista

Zakacalki so stipka cena 6-8 den. Zakacalki za fustan...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бутици

22 фев 19:43ШТЕНДЕР - ЗАКАЧАЛКА

ПРОДАВАМ ШТЕНДЕР - ЗАКАЧАЛКА ОД ИНОКС МОЖЕ ДА СЕ ВРТИ БАРАЈ САМО НА ...


50 €
или предлог цена
Берово

Бутици

20 фев 10:54Сталажи за алишта

Се продаваат сталажи за организирање на гардероба во продавница. Цени...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бутици

05 фев 13:00Dukseri i maici na golemo

Dukseri i maici na golemo i malo Noze i so stampa i bez Dvokonc...


1 €
или предлог цена
Штип

Бутици

02 фев 06:27BUTIK ROBA DUKSER TRENERKI MAICI KOSULI

poradi zatvoranje butik se prodava komplet robata maici,gaki,corapi,k...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бутици

30 јан 21:07Prodavam stalazi

Stalazi metal staklo so zglobovi. Odlicni za vo dukan ili butik. Tele...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бутици

16 јан 11:05Se prodavaat polici i raftovi odlicno socuvani

Se prodavaat polici, raftovi, biro i zakacalki. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

17 ное 21:14Kukli zenski i detski!

Prodavam zenska kukla od zatvoren butik


По Договор
или предлог цена
Кичево

Бутици

11 ное 11:04ИНВЕНТАР ЗА БУТИК

Се продава инвентар за бутик (рафтови, биро, кукли, светла)


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Бутици

03 ное 14:39Fiskalna kasa

Fiskalna kasa


6.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Бутици

03 ное 07:57Se prodava Butik za Deca.

Se prodava kompleten biznis so visoko kvalitetna obleka za deca od 0 ...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бутици

02 ное 10:49OPREMA ZA BUTIK

Polovna oprema za butik kukli zakacalki i tri venecijanki 97x220 inf...


1 €
или предлог цена
Кичево

Бутици

31 окт 13:37PRODAVAM CELOSNA OPREMA ZA BUTİK

-SPOT SVETLA MALI: -SPOT SVLETLA GOLEMI: -ZIDNI STALAZA I SAMOSTOE...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

28 окт 13:00Се продаваат сталажи, штендери, биро, фискална и...

Се продаваат сталажи, штендери, биро, фискална и... Цена по договор ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

11 окт 12:31Maska kukla za izlog / машка кукла

Продавам машка кукла за во бутик боја бела комплет.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бутици

04 окт 17:23Vtora raka brendirana roba / Втора рака брендирана роба

Se prodava vtora raka brendirana roba uvezena od Holandija.Obleka i o...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Бутици

28 сеп 02:52Венчаница / Невестински фустан

Се продава нова венчаница, носена само еднаш, одлично сочувана. Одне...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Бутици

27 сеп 23:03Stalazi

Se prodavaat stalazi kukli i osvetluvanje od zatvoren dukan. Stalazi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Бутици

19 сеп 18:53Stalazi

Se prodavaat stalazi kukli i osvetluvanje od zatvoren dukan. Stalazi...


1 €
или предлог цена
Охрид

Бутици

19 сеп 18:51Prodavam nov pult od prodavnica za Boi i Lakovi

Se prodava nov pult komplet so fioki skafcinja, staklo , mozete da vi...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бутици

18 сеп 19:35Gonzola

Gonzola rosfajt Se diga i siri po potreba Dvizenje na kolca


130 €
или предлог цена
Гостивар

Бутици

14 сеп 14:09Zakacalki za bo butik

Poniklovani zakalki za butik 30 pacina dolzina 20 cm.


1 МКД
или предлог цена
Битола

Бутици

26 авг 13:59Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам