52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zalog na tehnika, laptop, tv, mobilni.Zalozna kukja Gevgelij

Pozajnica na pari preku zalog na tehnika. Laptopi, mobilni telefoni,...


1.000 €
или предлог цена
Денес 09:44Najdobri masinki na baterii

Ekstra cena i kvalitet na masinkite za nula potstrizuvanje na bateri...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 06:53Se prodava Pampur od dobosi na drva

Se prodava Pampur od dobosi 071 993 004 Igor Prilep


20.000 МКД
или предлог цена
26 мај 21:09Klima GALANZ 3.5 KW

Prodavam ispravna koristena klima Galanz 3,5 KW 075/322-059


5.000 МКД
или предлог цена
26 мај 17:51Frizider dupla vitrina za suvomesnati proizvodi

Se prodava frizider dupla vitrina za suvomesnati proizvodi ispravna. ...


300 €
или предлог цена
24 мај 17:25Prodavam krevet i masina za susenje

Prodavam krevet 90x200cm so dusek dormeo po cena od 6000 denari i mas...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

04 мај 11:18Prodavam krevet i masina za susenje

Prodavan krevet 90x200cm so dusek od dormeo po cena od 6000 denari i ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

04 мај 11:07Frizider za dlaboko zamena za frizider vitrina

Malce koristen


100 €
или предлог цена
25 апр 15:17Печка на пелет (Pecka na pelet) 35KW

Печка на пелет 35KW Нова печка на пелет со вклучено прво вклучување...


114.990 МКД
или предлог цена
24 апр 09:06Prodazba na novi Klima uredi

Pradazba na novi Vivax klima uredi Vivax ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MI...


31.999 €
или предлог цена
19 апр 11:26prodavam ves masina

seprodava ves masina za perenje alista so mehanicki programator vo do...


1 МКД
или предлог цена
02 апр 19:267 Masini za perenje i 4 masini za susenje!

Site se ispravni, moze posebno ili site komplet. Cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
01 апр 13:32Procistuvac / Прочистувач

Продавам прочистувач за воздух Rowenta користен само една недела.Сеуш...


6.000 МКД
или предлог цена
29 мар 16:20Frizider FUEGO

Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvanje FUEGO 295 litri. Frizider...


5.000 МКД
или предлог цена
28 мар 15:59Elektricno kebe

Prodavame Novi Elektricni Kebinja. Kebeto e so dimenzii 150x80cm i...


1.990 МКД
или предлог цена
28 мар 12:50Frizider Indrsit

Se prodava frizider INDESIT, odlicen


1 €
или предлог цена
26 мар 06:05Prodavam crevo za bolier

Crevo za boljer


120 МКД
или предлог цена
16 мар 21:05Sijalici razni vidovi

INFRA RED SIJALICI ZA TOPLENJE PILINJA, PRASINJA I REATSKI BOLKI PHIL...


450 МКД
или предлог цена
03 мар 18:22FRINKO - LADILNIK - VITRINA

Vitrinata e vo odlicna sostojba malku koristena Frinko SLV 2.0 Tel. z...


450 €
или предлог цена
26 ное 21:03Кујнска опрема за кафана ресторан сендвичара

Скара на жар, вертикална комора за замрзнување беко под гаранција 4 г...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

04 ное 13:53prodavam nova masina za sadovi

masina za sadovi za 12osobi


100 €
или предлог цена
27 окт 10:11Frizider

Prodavam vitrina 2 metra za kolonijal 075222424


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

20 авг 22:05Се продава

Се продава клима , во исправна состојба, LG 3


20 €
или предлог цена
07 јул 16:30ПЕЧКИ НА ПЕЛЕТИ

Се продаваат пеки на пелети разни модели со јачина од 6KW до 13KW. З...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 13:26Диспанзери за вода (Апарат за вода)

Со помош на овој апарат добивате ладна вода на 5 степени и топла вода...


6.500 МКД
или предлог цена
19 апр 01:01ИСКОРИСТЕТЕ ГИ СУБВЕНЦИИТЕ ВО ГАЗИ БАБА, FUJITSU 12 KMCC

ИСКОРИСТЕТЕ ГИ СУБВЕНЦИИТЕ ВО ГАЗИ БАБА, FUJITSU 12 KMCC INVERTER


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

24 мар 08:46Пегла за професионална употреба

Пегла за професионална употреба, со специјален држач како на фотограф...


60 €
или предлог цена
21 јан 22:31Antiradari, Kondenzatori,DVD za vo nasloni

Razlicni proizvodi za Vasite vozila vo Autoland inCar Specialists - K...


15 €
или предлог цена
06 јан 21:16masina za susenje indesit

Masina za susenje Indesit, 2 godini stara, malku koristena. Nova kupe...


8.000 МКД
или предлог цена
17 дек 21:06Нова машинка за правење јуфки

Продавам нова машинка за правење јуфки . Контакт 078681788 Цена 200...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:32MASINA ZA SADOVI INDESIT 4500 DEN

PRODAVA MASINA ZA SADOVI ZA 12 LUGE 60 MASINA CELA VGRADLIVA SO IZGO...


3.000 МКД
или предлог цена
15 авг 18:26Solarni paneli

Se prodavat solarni paneli so jacina 185 w na Eden panel. Imame 10 b...


3.300 МКД
или предлог цена
21 јун 22:29Се продава шпорет на дрва и електричен шпорет

Се продаваат шпорет на дрва и електричен шпорет половни ...


3.500 МКД
или предлог цена
11 јун 11:15Машина за перење и сушење

Се продаваат машина за перење Горење и машина за сушење Беко за делов...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

06 мај 22:03Gusen Sporet derbi

Sporetot e gusen celio alfa derbi


5.000 МКД
или предлог цена
03 мај 09:47Soncevi kolektori-Сончеви колектори РАСПРОДАЖБА

Вакумски сончеви колектори со автоматика и греач за догревање на вода...


1 МКД
или предлог цена
23 апр 18:54Сетек продавница за аутлет роба

Половни, нови и оштетени артикли од бела и црна техника со големо нам...


1 МКД
или предлог цена
11 апр 15:07Pecka na struja

Se prodava 4.5 kw pecka na struja vo dobra funkcija vo prilep


3.000 МКД
или предлог цена
01 апр 07:48Фрижидер

Се продава фрижидер со шибер врати


24.000 МКД
или предлог цена
24 мар 20:36Masina za perenje Gorenje

Se prodava masina za perenje Gorenje. Vo ispravna sostojba e se.


6.000 МКД
или предлог цена
27 фев 13:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам